Şimdi Ara

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA ALANLAR BURAYA GELSİN (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.210
Cevap
39
Favori
316.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogretmenht

quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

Biraz önce dönüşte birbirimizi tanıdığımız 4 araba otobana girmeyle birlikte yarışmaya başladık

yeni leon fr cam tavan full
    yeni 5.20d
    yeni passat tdi
    ve bizim aslan

50 km hızla giderken basmaya başladık 130 a kadar leon 3 boy arkamdan geldi ,passat tdi zaten yarışamadı desek yeridir , 5.20d ile leon fr nin yarışı gibi birşey oldu ben arayı açtıkça açtım 220 ye kadar bastım , ara çok açılınca gazı çektiler haliyle bende çektim , bu hazzın üstüne 20 litre yaksa gözüme gelmez artık,kıymetini bilmek gerek aslanlarımızın

Ara hizlanmalarda inanilmaz basarili. Muthis zevkli bir araba. Isiklarda duz vitesli araclar ancak plaka okuyor. Bugun 0-180 dipgaz ciktim. Yolu yariyor resmen. 280 nm torku ve 170 beygiri cigerlerimde hissettim. 225-230 civari gorur diyorum ama hiz iyi bir sey degil.

Aynen , hız felakettir , artık denedik bitti kolay kolay o hızlara çıkmam , bu vesileyle denemiş olduk hem son hızını hemde gücünü kuvvetini

• Arkadaşlar tam zamanında almışsınız arabalarınızı.. cosmo fiyatına zam gelmiş yine 90 bin Tl olmuş yok artık...
  • Yeni Insignia 1.6 170HP Cosmo MT6 93.373--87.710

yeni Insignia 1.6 170HP Cosmo AT6 95.962--90.538

amanin bu fiyatlar neolmus böyle abowww arkedeş alacaklar icin bol sanslar ( pazarlıkta ) benim gibi almıs olan arkadaslar gözünüz aydın hem ucuza aldık hemide 2 elide değerlendi ama bukadar zaman olmasaydıda piiyasada insigniayı fazla görseydik olmazmıydı ama bu araba mercedesin 140 binlira olduğu ve pasatında 107 binlira olduğu bir yerde genede cosmo paket kalitesi bakımından bu fiyatada tercih edilebilecek bir araba ve şu güncel araba fonksiyonlarında en iyi donanım ve sürüş keyfi kalite insigni ada şuan itibariyle dier firmaların hem kasaları eskidi hem tekn. artı güncel kasaları cıktığındada fiyatalrını kesin artıracak bu dediğim firmalar arabanın nasıl olacağıda muamma bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muti1 -- 16 Ocak 2014; 8:30:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakikaten iyi zam gelmiş. Daha 2014 model yılı araçların fiyatları da ortada yok. Bu arada aklıma ister istemez şu soru geldi. Donanım kırpması sadece lastik basınç sensörleriylemi kısıtlı acaba. Kiminde var kiminde yok. Elimizden geldiğince araçlarımızın özelliklerini paylaşsak iyi olacak gibi. Dün aracı teslim alırken Ocak ayı içerisinde 3 tane teslimat yapmışlar bir tek benimkinde lastik basınç sensörü çıkmadı. Elbetteki Opel donanım değiştirme hakkını saklı tutar ama neden kaldırıldı yada yok. Opelin yetkili mercilerine bol bol bu soruyu sormalıyız bence. Bayii ile olacak iş değilki .Adamlar var yada yok kesin bilgiye bile sahip değiller. Mart ayında gelecek güncelleme birkaç yeni ek uygulamalar getirecek. Yukarıda bir arkadaşımız videoları ile paylaşmış. Orada yapılan bağlantıda ıphone normal bağlantı kablosunu direk araca bağlıyor. Yani çok değişik bir kabloya ihtiyaç olacağını yada aracın usb girişinin bir sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum. Birde forumda önceden bahsettiğim bir konuyu dün servisle paylaştım. Hatırlarsınız izlediğim bir videoda Türkiye de 2.0 195 bg bi-turbo aracın incelemesini yapmışlardı orada aracın üzerinde R 700 sistem vardı ve üzerinde navigasyon da vardı. Bana verdikleri cevap Almanya yazılımı yüklü kalmıştır oldu:) E o zaman araçlar Türkiye ye gelince yazılımlarınadamı müdahale ediyorlar :)

Bu arada video linkini vereyim sizde bir gözatınhttp://www.youtube.com/watch?v=4lvrsYTdNbg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xscorp -- 16 Ocak 2014; 11:16:35 >

• sen sesöre takılmayalım yapcak bişey yok olsa daha iidi ama yok işte heralde 2014 ler 100 bin civareında gelir ülkeye r 700 navi ve geri gör.kamerası gelir naviyi aracı tel.bağla gene naviyi kullanırsın diolardı

• quote:

Orijinalden alıntı: xscorp

Arkadaşlar bugün aracı teslim aldım:) lastik basınç sensörü yok :)

Aracın Sibobları plastik mi (siyah Renk) Çelik mi? (metal rengi).

Bende bugün satın aldım cosmo modelinden. 2 tane araç vardı ellerinde birinde çelik sibob vardı diğerinde plastik siyah sibop vardı. Sanırım çelik siboplu olanlarda basınç sensörü oluyor. Bende çelik olanı aldım. yarın inş. teslim alacağım.
  • arenwap A kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun... kazasız belasız kullanın... ne kadara aldınız bi mahsuru yoksa tabi...
    arkadaşlar 1 ay önce opel insignia stil paketli 1.4 turbo aldım. İlginçtir gösterge panelinde LPG yazısı var. Bilgisi olan arkadaşlar neden olduğunu söyleyebilir mi? Teşekkür ederim.
  • civacan C kullanıcısına yanıt
    bu arada yeni kasa 2013 model
    Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde binin. Aracın sübobları standart siyah. Gerçi aracımı 31.12 de satın almıştım hiç bakmak aklıma gelmemişti. Sizinki büyük olasılık sensörlü olacak. Ben alırken benden 20 dk önce bir arkadaş showromdaki aracı aldı onda varmış mesela. Büyük olasılıkla ilk partilerde gelen araçların tamamında varmış sonradan kaldırmışlar. Servisten aynı sistemi kullanan Antaraların devamlı geri dönüş yaptığı sensörleri okumama şikayetinin had safhada olduğunu söylemişlerdi. belki buna benzer sebeplerden dolayı kaldırmışlardır. eğer gözümden kaçmadı ise bu sensörlere henüz bir pakette rastlamadım
    Almanyada 1.4 motorlarda lpg ile satış seçeneği var. Muhtemelen ondandır.
  • zaten şehiriçi trafiğinde 7.1 lt/100 km yakıyor, bir de lpg olunca oldukça düşecek yakıt masrafı. bu arada teşekkür ederim. ama maalesef 4 gün önce aracı boydan boya 3 kez derin bir şekilde çizmişler. napıcam bilemiyorum. sıfır arabayı boyatmak da istemiyorum.
  • aracın motoru euro 6 o yüzden co2 emisyonu baya düşmüş.
  • Ankaradan 81 bin tlye aldım. Tabi zam öncesinde kapora vermiştim. Bugün bu fiyata verebileceklerini zannetmiyorum.

arkadaşım çok büyük geçmiş olsun... inan kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm... ne kadar şerefsiz ve fesat insanlar... gerci bunlara insan demek ne kadar dogru bilmiyorum. bence de boyatma pasta, cila ile giderebildiğin kadar derim ben...
  • ancak servis ve autoking dahil boya şart pasta cila bu derinlikte çizikleri engeleyemez dediler. tırnak giriyor resmen çiziklere maalesef. teşekkür ederim bu arada. yurtdışında birkaç uygulama varmış böyle durumlar için ama biraz daha araştırmak lazım bence.
  • bu arada fiyatlar artmış deniyor ama ben biraz önce birkaç bayiyi aradım yakın fiyatlar verdiler.
  • Çok geçmiş olsun arabalar dışarıda yapabilecek birşey yok. Autoking belki lokal bir çözüm bulabilir. Aracınız ne renk acaba
    Aracınızda opsiyon varmı yoksa standart cosmo a/t mi
  • aracını alan arkadasım sana hayırlı olsun

aracında çizik olan arkadasım arabanın olduğu yerde güvenlik kamerası falan varmı die bak artık apt larda bile kamera sistemi takılıyo belki yapan kişi yakınlarında oturan biridir görür ve hakkını alırsın

o yüzden insallah kamera görüntüleri bulursun

lastik sensörünede bu kadar takılmayalım beyler bende de yok ama bayi lastiklerde sorun olduğunda arac seni uyaracaktır dedi

siz aracın kullanım keyfini anlatın ekstra bilinmedik özlliklerini yazalım anlatalım gerisi yalan

araç alacak arkadaslaradır lafım aracın en büyük vr tek eksikliği aracın sizde olmamasıdır
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.