Şimdi Ara

2014 TIP KAZANANLAR Buraya!!! (TÜM TIPÇILAR BİRLEŞİN!!!!) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
23
Favori
20.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kosedekibalici -- 24 Temmuz 2014; 14:32:12 >
  • Edit : gereksiz yazı 2 (İnternet kesildide yolla butonuna abanınca böyle oldu :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kosedekibalici -- 24 Temmuz 2014; 14:32:57 >
  • Tüm tıpcılar toplanıp dunyayi kurtaracak haha:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

medeniyet üniversitesi tıp fakültesi ile ilgili bilgisi olan var mı?

yukarıya o kadar yazdım pm isteyen gelebilir medeniyet tıp öncelikle biraz sıkıntı cekeceksiniz bunu da belirteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaman01

quote:

yukarıya o kadar yazdım pm isteyen gelebilir medeniyet tıp öncelikle biraz sıkıntı cekeceksiniz bunu da belirteyim

bir kardeşimiz kazandı burayı.benim merak ettiğim şey sonuçta özel üniversite.burayı kazananlara burs veriliyor mu.yurt imkanı var mı?sınıf geçme sistemi nasıl?
  • Marmara tıp ile ilgili sorusu olan varsa sorabilir
  • hepinize hayırlı olsun sevgili meslektaşlarım, kardeşlerim.

OMÜ kazanmış tüm meslektaşlarım akıllarında olan soruları sorabilir elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
  • çapa tıp
  • bu cerrahpaşalar falan troll değildir umarım.
  • ÇAPA TIPPP :D
  • 1 2 3 Tıp
  • maşallah arkadaşlar. sevindim böyle güzel yerler kazanmanıza. hepinize başarılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: megaman01

quote:

bir kardeşimiz kazandı burayı.benim merak ettiğim şey sonuçta özel üniversite.burayı kazananlara burs veriliyor mu.yurt imkanı var mı?sınıf geçme sistemi nasıl?

hala anlayamadınız şunu "medeniyet üniversitesi devlet üniversitesidir"www.medeniyet.edu.tr

• Bizim amca oğlu süleyman demirel tıp ı kazandı havasından yanına yaklaşılmaz artık
  • yaz hocam namık kemal tıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ece_2

Malesef van Tıp

van tıp bu sene sıralama olarak kaçtan kapattı?
  • Dokuz eylül tıp
  • gatayı kazanan arkadaşlar ne yazık ki henüz tıp kazanamadınız bence hemen sevinmeyin sonra baya koyabilir bana çok pis koydu çünkü
    daha yolun %1'ini geçtiniz parti yeni başlıyor bunları gata'dan elenen biri olarak söylüyorum bizim dönemde sanırım 90 100 kişi elenmişti fazlada olabilir tam hatırlamıyorum yani gerçekler çok acı

4 arkadaştık sadece 1 imiz sağlıktan geçti benimde başparmağım 10 derece eğriymiş ondan elendim yanımdaki yüzbaşı seni elediler ama doğuya komando olarak bile gönderirler dedi artık siz düşünün hayatımda göz doktoruna gitmedim gözüm çok iyi görür ama bana retina dejenerasyonu tanısı kondu çok iyi bir sporcuysanız kalp yetmezliği tanısı da konulabilir benden söylemesi

ilk hastaneden elenirseniz ikinci hastaneye gidersiniz ordan sağlam alabilirseniz(görürseniz bana da haber verin) hakem hastaneye gidersiniz sonucu orası belirler kısacası kaderiniz pamuk ipliğine bağlı.

kusura bakmayın moral bozucu bir yazıydı ama bunları yaşayarak öğrenmeniz daha acı olur. girdikten sonra işte sizi bekleyenlerhttp://www.gazetevatan.com/gata-da-yaprak-dokumu-167049-gundem/ daha yazayım mı...

Allah yardımcınız olsun

• Yıldırım beyazıt tıp :D
  • Kocaeli Tıp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.