Şimdi Ara

2014 Mazda 3 için hangi tip plaka ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
3.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kare Plaka - Yana

Kare Plaka - Ortaya

Standart Plaka

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

dostum + ları - leri zaten diğer konuda bahsediliyor.. Buraya plaka hakkında görüşler yazılsın diye konu açtım.. Yoksa hepimizin her araçta - ve + gördüğü noktalar olabilir.

Bir fikriniz varsa buraya yazardınız... Forumunuzunda ismini verip davet ederdiniz..Kendi forumunuza yönlendirme yapmanızda pek etik olmamış :(
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Forumunuzu belirtmenize benim laf etme hakkım yok ona forum yönetimi karar verir benim üzüldüğüm açtığım konuya direkt yanıt vermemiş olmanız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano2K

Forumunuzu belirtmenize benim laf etme hakkım yok ona forum yönetimi karar verir benim üzüldüğüm açtığım konuya direkt yanıt vermemiş olmanız

Seni mi kırayım?

Ön plakanın konumu, tasarıma ihanet edecek kadar kötü yerde, ama ben kendimce buna bir çözüm buldum... Fakat; yeni mazda3 sahibi olmadığım için bu çözümü uygulama şansına sahip değilim...

• bravo valla bende hemen senin foruma üye olup. Sorular için şu forumda bunun cevabı var veya şu linkte halletmişler sorunu diye post atmaya başlıyım.. Yok yok şöyle yazıyım bu sorununuza bir yanıt var bende, ama sorun benim sorunum olmadığı için deneme şansım olmadı. :)

Forumunuzun neden popüler olmadığı ortada balık baştan kokar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano2K

bravo valla bende hemen senin foruma üye olup. Sorular için şu forumda bunun cevabı var veya şu linkte halletmişler sorunu diye post atmaya başlıyım.. Yok yok şöyle yazıyım bu sorununuza bir yanıt var bende, ama sorun benim sorunum olmadığı için deneme şansım olmadı. :)

Forumunuzun neden popüler olmadığı ortada balık baştan kokar.

1 aylık forumdan nasıl bir popülarite bekliyorsun onu anlayamadım... Zaman her şeyin ilacı, 8 yıllık Mazda forumunda tecrübe danışacağın usta yok usta... İster üye olursun, ister olmazsın ama eleştirel bakış açın pozitif değil, kaldıki üye bile değilsin...

Sağlıcakla kazasız günler.
  • Önde kare seçmek zorundasın gibi yeri var çünkü ama sağ tarafa koyamazsın ; radar sensör falan var önde kare ortaya

Arkada ise normal benimkinde ama arkaya kare nasıl durur bakmak lazım resimdekiler gibi ülkemizde plaka yazımı olmadığından iğreti durabilir
     2014 Mazda 3 için hangi tip plaka ?? 2014 Mazda 3 için hangi tip plaka ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xendaba -- 24 Ağustos 2014; 10:50:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.