Şimdi Ara

2014 Dünya Kupası | FİNAL | Şampiyon ALMANYA

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
28.979
Cevap
62
Favori
368.254
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> 2014 Dünya Kupası | FİNAL | Şampiyon ALMANYA
Giriş
    2413 Mesaj
    Aslanlarım benim be ne yendiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GIGABYTE-P67-D3-B3 // 3VGA GTX 560 Superclocked // Geil Value Plus 2x4 GB 1600 mhz // Dark Knight ATX Kasa // High Power 600 Watt // Intel i5 2500 3.30 Ghz // 64 GB Kingston SSD // Samsung HD753LJ 750 GB 7200 rpm
  • Çavuş
    75 Mesaj
    Suarez olmadan Uruguay hiç izlenmiyor. Kolombiya'nın hakkını vermek lazım gerçi adamlar fena gidiyor. Son olarak James Rodrigez
    |
    |

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

iyi uyu Pablo Escibar takimin iyi yerlerde

uyuşturcu kaçakçısı niye iyi uyusun ya , "Andrés Escobar" dır iyi uyuması gereken bence , adam kendi kalesine gol attı diye öldürüldü ...

ah TRT den de aynı şeyi söylediler şimdi

Pablo Escobar Kolombiya futbol takimini kendi evindeki sahada hazirlatti. Sonra Medelline futbol sahasi yaptirdi. Futbolculara cok para verdi Kolombiyada futbolun gelismesini sagladi bundan dolayi dedim.

kusura bakmada neyaparsa yapsın anılacak bir adam değil yani yukardaki belgeselede bir bak istersen adam milli futbol takımını zorla kaldığı hapisaneya çağırtıyor falan bildiğin eşkiya işte
    |
    |

• Yarbay
    10602 Mesaj
    Çok fena rahatladım, Brezilya'yı eleyebilecek bir takım çıktı çeyrek finale. Kolombiya Brezilya'yı her türlü geçer burayada yazıyorum.

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    630 Mesaj
    uruguayın elenmesi yerinde oldu. delirtti beni. hele 17 numara kasap var bi tane... harbi rezil bi futbol oynadılar.. kolombiya da oynadı da aham şaham bi oyun çıkarmadı.

Orijinalden alıntı: Awesome

Çok fena rahatladım, Brezilya'yı eleyebilecek bir takım çıktı çeyrek finale. Kolombiya Brezilya'yı her türlü geçer burayada yazıyorum.

Evet ama bu brezilya balı beni şüphelendiriyor.

|
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Binbaşı
    1072 Mesaj
    Kolombiya gol sevinçleri yardırıyor Umarım Brezilya'ya da birkaç tane atarlar.

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

/>

Abi bu tarz gifleri defalarca izleyesim geliyor. Çok iyi ya

|
    |
    Benimde en büyük beklentilerimden biri Breziya'nın elenmesi Scolari ekranda izlerken beni çıldırtıyor.Hiç bir hakemde şimdiye kdr kendisine bir uyarıda bulunmadı.Hakem her kararında mı hatalı olur arkadaş.Umarım Kolombiya gereken dersi verir fakat bu hakemlerle biraz zor.
    |
    |
    Kolombiya en son 1991 de 2-0 yenmisti Brezilyayi haydi bastir Kolombiya !!

Ben boyle hatirliyorum yanlisda olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 29 Haziran 2014; 2:01:24 >

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Brezilya,Almanya ve Belçika diyorum son duruma göre
    |
    |

Her insan bir dünyadır aslında...Müzik dünyaları değiştirmek, aşk ise dünyalara değişmemektir.

• Yarbay
    14406 Mesaj
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    sizce kolombiya brezilyayi eler mi?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

/>

|
    |

Orijinalden alıntı: ultraslan.1905

Final

BREZİLYA HOLLANDA
    BREZİLYA ALMANYA
    HOLLANDA ALMANYA

Bu üç takımdan biri alacak kupayı

Böyle bir finalin olma ihtimali yok. O olsa olsa yarı final olur

Biz Galatasaray Cumhuriyeti değil, Cumhuriyet’in Galatasaray’lı çocuklarıyız.
  • Binbaşı
    1688 Mesaj
    Kupada kimseyi desteklemiyorum ama sırf messi dünyanın gelmiş geçmiş en iyisi olduğu tescillensin diye arjantin alsın istiyorum kupayı Final tahminim Arjantin-Almanya

benim artık gönlümdeki takım hollanda 3 final oynayıp kaybettikden sonra
    sanki bu sefer fianli oynayınca kazanacaklar gibi his var içimde

mantığımda hala almanya diyor bir yandan
    |
    |
    Hollanda - Fransa
    |
    |

Psn : ardadgr16

Referanslar(hesap sattıklarım): Brooklyn23 , Gs_Emre , jambon , crypto81 , y4n3s
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.