Şimdi Ara

2013 YGS/LYS adayları [ANA KONU] (152 Kişiyiz) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
11
Favori
16.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu havalar ısındığından beri hiç ders çalışamıyorum ya. Bu yaz rehber hocam beni baya sıkı bir programa sokacak, umarım bu programı tam uygulayabilirim de hedefime ulaşabilirim.
  • Bendevarim ytu mekatronik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu ygs-lys diye degistirelim lutfen. Herkese basarilar :))
    hedef imzam ;)

• 10 Haziran'da Ygs çalışmalarına start veriyorum.Günde 4-5 saat Allah ne verdiyse Ygs BU YAZ BİTECEK İNŞ.
  • Okul puanlarimizi da aldılar beyler hayırlı olsun bakalım.

• yaz usta Osmangazi TIP
  • 11.Sınıfım hedef Boğaziçi-Fizik
  • Çoğumuzun hedefleri yüksek ama bu okul puanı mevzu birçoğumuzun canını sıkacak. Ortak bir tepki koymak için harekete geçelim
  • 11. sınıf sayısal. Hedef sağlık( tıp, ftr, diyetisyenlik vs). Ygsden 420 alıyorum ygsyi hallettim sizce kazanabilirmiyim.
  • sınava gireceklerin hepsi grupta bir toplansa yani şu ekleme muhabbeti bir bitse daha iyi bilgi paylaşımı olacak sanırım. ee yarın 1 haziran. okulların kapanmasına da 1 hafta kaldı. yaz için ders çalışma programı hazırladınız mı? ne kadar tatil yapacaksınız ne kadar çalışacaksınız? ben yarın rehberlikçiyle ayrıntılı bir program hazırlayacağım. sonra da burada paylaşırım. sizden de program hazırlayan ya da hazırlayacak olanlar programlarını burada paylaşırsa birbirimizin programlarını güçlendirmiş oluruz. bir de ben de çoğu insan gibi yazın ygs çalışıcam. özellikle mat 1i bitirmek istiyorum. bunun için iyi bir soru bankası almak da önemli. bende şimdilik karekök mat 1 kitabı var. sizin önerebileceğiniz kitap var mı mat 1 için? bir de siz yayın seçme konusunda neler düşünüyorsunuz? mesela ben bu zamana kadar genelde okul hocalarının ya da dershane hocalarının oluşturdukları karışık kaynaklardan oluşan soru bankalarını çözüyordum ama yeni sınav sistemiyle eskisi çok farklı. eski kaynaklar daha çok işleme dayalı oluyor. ygs soruları ise daha çok yorum oluyor artık. özellikle fem ve türevi yayınlara benzeyen sorular çıkıyor artık. siz bu konuda nasıl davranıyorsunuz? hangi yayınları almayı tercih ediyorsunuz? diyerek ilk tartışma konumuzu açıyorum hadi hayırlısı. he bi de güvenderin ygs mat kitabına iyi diyorlar çözen var mı hiç? ayrıca bu başlık altında çözemediğimiz soruları da paylaşabiliriz

• boğaziçi moleküler biyo ve genetik ekle
  • Yaz benide hocam.
  • ekle bil muh terk ettik elektrik-elektronik muh için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

ekle bil muh terk ettik elektrik-elektronik muh için.

bilgisayar mühendisliğini sevmedin mi yoksa baştan beri elektrik-elektronik müh. olmak mı istiyordun? ben bilgisayar mühendisi olmak istiyorum da o yüzden soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anna Dewitt -- 1 Haziran 2012; 16:27:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MostWanted_

sınava gireceklerin hepsi grupta bir toplansa yani şu ekleme muhabbeti bir bitse daha iyi bilgi paylaşımı olacak sanırım. ee yarın 1 haziran. okulların kapanmasına da 1 hafta kaldı. yaz için ders çalışma programı hazırladınız mı? ne kadar tatil yapacaksınız ne kadar çalışacaksınız? ben yarın rehberlikçiyle ayrıntılı bir program hazırlayacağım. sonra da burada paylaşırım. sizden de program hazırlayan ya da hazırlayacak olanlar programlarını burada paylaşırsa birbirimizin programlarını güçlendirmiş oluruz. bir de ben de çoğu insan gibi yazın ygs çalışıcam. özellikle mat 1i bitirmek istiyorum. bunun için iyi bir soru bankası almak da önemli. bende şimdilik karekök mat 1 kitabı var. sizin önerebileceğiniz kitap var mı mat 1 için? bir de siz yayın seçme konusunda neler düşünüyorsunuz? mesela ben bu zamana kadar genelde okul hocalarının ya da dershane hocalarının oluşturdukları karışık kaynaklardan oluşan soru bankalarını çözüyordum ama yeni sınav sistemiyle eskisi çok farklı. eski kaynaklar daha çok işleme dayalı oluyor. ygs soruları ise daha çok yorum oluyor artık. özellikle fem ve türevi yayınlara benzeyen sorular çıkıyor artık. siz bu konuda nasıl davranıyorsunuz? hangi yayınları almayı tercih ediyorsunuz? diyerek ilk tartışma konumuzu açıyorum hadi hayırlısı. he bi de güvenderin ygs mat kitabına iyi diyorlar çözen var mı hiç? ayrıca bu başlık altında çözemediğimiz soruları da paylaşabiliriz

bende güvender %100 mat 1 soru bankası var dostum gayet iyi . kolaydan ortaya doğru gidiyor sorular :D çok zor sorular yok.

• yaz benide İTÜ-İnşaat Müh.
  • Okuldan sanırım 46 veya 47 geliyor. Bu haftasonu da çalışmaya başlıyorum.

Program hazır. Hedefimi tutturursan inşallah Kasım sonu gibi YGS derdim sayısal dersler için tamamiyle bitmiş olacak. Bu da çok iyi bir başlangıç olacak. Bilgisayardan da kurtuluyorum.

15 günlük bir aram var programda, o arada da kitap okuyacam 3-4 tane okuyabilirim sanırım. Kitapları önceden almıştım. Tavsiyem, kuru sade aksiyon romanları yerine felsefi kitapları seçin. Hani gidip de (J.P. Sartre)Bulantı'yı 3 günde bitiremezsiniz ama Yabancı(Albert Camus) adlı kitabı 2-3 günde bitirirsiniz. Türkçe için faydalı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURT ADAM BUZAĞI

11. sınıf sayısal. Hedef İTÜ İngilizce Makine.

itü makinA

Tek korkum bu seneki gibi son dakika değişikliği yapılması yapılmaz inşallah
  • Beni de ekle hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MostWanted_

quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

ekle bil muh terk ettik elektrik-elektronik muh için.

bilgisayar mühendisliğini sevmedin mi yoksa baştan beri elektrik-elektronik müh. olmak mı istiyordun? ben bilgisayar mühendisi olmak istiyorum da o yüzden soruyorum

yazilim işi bana göre degil sıkıcı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.