Şimdi Ara

2013 YGS/LYS adayları [ANA KONU] (152 Kişiyiz) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
11
Favori
16.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: malz_hsn

quote:

Orijinalden alıntı: KneeL.

Bende varım :)) hedef Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

inşallah birlikte gireriz:) 11.sınıf misin? :)

evet :) inş...
  • gardaşım bu 95 liler fena herhalde baksana herkesin istediği bölümlere hele de DH ygs lys bölümünden türkiyenin zenginleri arasına girecek adamlar cıkacak
  • 2013 YGS'ye ben mi gireceğim yoksa o mu bana girecek bilmiyorum.. :D

Yaz kardeş ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği.. ALLAH'ın İzniyle..

@heemine kardeşim her okulun aynı düzeyde olması çok kötü olur.. Biliyorsun Fen Liseleriyle yarışıyoruz.. Zaten kendi puanımız kıt kanaat.. Birde Özel Liselerde - Fen liselerinde puanı abartıyorlar.. Halimiz harap..
  • benide yazın.meslek daha sonra.
  • Açıkcası bu yazıları okuduktan sonra üye oldum. Bende 11.sınıf TM öğrencisiyim bu yıl sayısaldan geçiş yaptım . Ygsde hem sayısal hem kendi bölümümdfen yapmayı düşünüyorum. 3.yıl hatta 4.yıl için [zevke -] girecek olanlar için biraz ön yargılıyım :) önümüzü kapatyorlar gibi :) Umarım herkes hedefine ulaşır. Antalya Gazi Anadolu Lisesi öğrencisiyim. Hedefimde Gazi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik :)
  • Benide yaaz:) Ege diş :)

İnşallah herkes emeğinin karşılığını alır. başarılar :)
  • Beni de ekle ODTÜ EEM
  • Yaz benide. Hedefimi henüz belirlemedim, moleküler biyoloji ve genetik, veya fizik düşünüyorum.
  • Yaz bu garibanı da
  • yaz benide kardeşim :) ben başladım ya çalışmaya okuldaki sınavları saldım sayılır ama yinede kötü değil. ygs fizik bitti, lys den de birey b fizik soru bankası aldım tam gaz girişiyorum. bence ders bitirmek lazım fizik iyi olduğum bi ders tamamını bitirmek istiyorum. mayısın sonunda yazılı haftamız var haziranda da dersane başlıyo zaten Allah yazdımcımız olsun.hedef İTÜ MAKİNA.
  • BİZİM ADIMIZDA GEÇSİN LİSTEDE

HEDEF:

İstanbul Teknik Üniversitesi
    Elektronik Haberleşme Mühendisliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:LEON:. -- 8 Mayıs 2012; 19:47:15 >
  • Ekleyin beni de gençler

2013 YGS/LYS adayları [ANA KONU] (152 Kişiyiz)
  • millet 3. veya 4. senesi olacak olan var mı bnm gibi???????
  • quote:

Orijinalden alıntı: unaloner

millet 3. veya 4. senesi olacak olan var mı bnm gibi???????

Var gibi,ama y.dışıda olabilir,ilk 400 e giremeyen üni.ler için bu kadar emeğe yazık bence,avusturyanın bile ilk 100 de üni.si var hemde harçları 1000_2000 euro en fazla,almanyada ingilizce eğitimde varmış,düşünmüyo değilim yani
  • evt mantıklı gibi gözüküyor ama el mahkum yurt içi olcak..
  • 11. sınıf sayısal. Hedef İTÜ İngilizce Makine.
  • 11.sınıf mf yim :) inşaat mühendisliği. mimarlık. eğer bunlar olmazsa matematik öğretmeni. İstanbul üniversitesi giremezsem eskişehir osmangazi üniv.
  • üniversite 2010 mezunuyum ikinci üniversite için gireceğim hedef; yıldız teknik makina müh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatronikçi

üniversite 2010 mezunuyum ikinci üniversite için gireceğim hedef; yıldız teknik makina müh.

mezun oldğn bölüm neydi??? yaş kaç bir de neden tekrrar bşka bi bölüm okumayı istiyosun????
  • quote:

Orijinalden alıntı: unaloner

quote:

Orijinalden alıntı: mekatronikçi

üniversite 2010 mezunuyum ikinci üniversite için gireceğim hedef; yıldız teknik makina müh.

mezun oldğn bölüm neydi??? yaş kaç bir de neden tekrrar bşka bi bölüm okumayı istiyosun????

Mekatronikden mi mezun oldunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.