Şimdi Ara

2013 SONY X9005A 4K & X850A 4K & W905A & W805A & W655A 3D LED TV MODELLERİ (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.874
Cevap
54
Favori
495.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theraptorx

Sony sanırım yenisi gelse de, eskisinin fiyatını düşürmüyor. Fazla bir teknik fark yok gibi...

Aynen öyle. Ben 2 yıldır bekliyorum düşünün artık. Eskisi düşmez. Yenisi gelir yüksek fiyattan. Eski model biter. Yeniler eskinin bir tık üzeri fiyattan satılmaya başlanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • X905 üzerine TV çıkarmaz sony..2014 modelleri kafa karıştırmaktan başka birşey değil..aynı modeller, biraz kasa,ayak farkı o kadar...X905-X805 şuan sony amiral gemisi..Belki Oled Tv yapar sony o başka..Yeniler geliyor diye 2013 modelleri ucuzlamaz, zira sony 6 ay geçmeden yeni model üretiyor, 2013 ler 2nci ele düşer, vitrinleri 2014 modeller kaplar fiyatlar da yerinde sayar :)))
  • sony den w905in fiyatlarında indirim bekliyorum artık ! kaç aydır aynı fiyat, nedir bu fiyat politikası arkadaş ya?
  • http://presscentre.sony.eu/content/detail.aspx?ReleaseID=9349&NewsAreaId=2

Sony 2014 LED TV

2014 W950

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 7 Ocak 2014; 19:30:38 >

• 2013 yılı modelleri ile pek farkı yok gibi... Biraz ses sistemini geliştirmişler.
  • http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1389058545

W950B

X900B

X950B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 7 Ocak 2014; 19:57:17 >

• Benim sorum @albani ustaya ,uzun süredir formu takip ediyorum bende Sony 55hx855 led tv var 1 yil oldu alali , tv nin sol üst kösede 1 tane ölü pixel var en ucta degisim isteyim mi diye soracaktim .Tv den cok memnunum ama arada gözüme takiliyor ölü pixel ne yapayim @albani hocam lütfen bir akil ver?
  • 2014 modeller çok hoşuma gitti fakat önemli olan kullanılan panel ve modül , yabancı rus sitelerine yakında panel ve modül kullanımı ile ilgili haberler düşecektir bekleyip görücez.

http://store.sony.com/-cms-ces.2014.television.landing.page

http://presscentre.sony.eu/content/detail.aspx?ReleaseID=9349&NewsAreaId=2

http://www.sony.co.in/product/resources/en_IN/pdf/LCD/BRAVIA-Catalogue-2013.pdf

http://www.lcd-compare.com/gamme-tv-sony-led-2013-line-up-81.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 7 Ocak 2014; 23:34:37 >

• Beyler, geçen hafta sony 42w805a modelini aldım ama alırken ışık sızması testi falan yaptırmamıştım. Geçen gün film izlerken ekranın 4 köşesinden ışık sızdığını farkettim ve servisi aradım. Neyse bugün servis geldi herhangi bir sorun yok bu led tv'lerde genel sıkıntı dedi ve gitti. Şimdi bu durum da ne yapmam gerekiyor, değişim hakkım falan var mıdır yoksa bunu böyle mi kabul edicem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende sony w805 sipariş ettim ama henüz almadım.ama okuduklarımdan sonra kararsız kaldım.Kısaca üstadlar yardımcı olabilirmi sony 805, lg 740 yada 860 arasında bir seçim yapsam hangisi daha mantıklı olur.Yada gidip lg bir plazma mı baksam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsadi

Arkadaşlar bende sony w805 sipariş ettim ama henüz almadım.ama okuduklarımdan sonra kararsız kaldım.Kısaca üstadlar yardımcı olabilirmi sony 805, lg 740 yada 860 arasında bir seçim yapsam hangisi daha mantıklı olur.Yada gidip lg bir plazma mı baksam.

LG lerde vertical banding var alırken araştırmanı tavsiye ederim W8 serisini pek incelemedim bununla ilgili alan arkadaşlar forumda yazmış zaten benim size tavsiyem W9 serisi bir panel almanız yönünde olacaktır veya bekleyip 2014 sony panellere bakacaksınız aynen benim gibi , çünkü bende bir kaç panel iadesi yapmış biriyim özellikle ışık sızması ve vertical banding konusunda LG şu an itibariyle lider durumda panel almadan mutlaka araştırma yapın ve bu board du takip edin kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamilee

Beyler, geçen hafta sony 42w805a modelini aldım ama alırken ışık sızması testi falan yaptırmamıştım. Geçen gün film izlerken ekranın 4 köşesinden ışık sızdığını farkettim ve servisi aradım. Neyse bugün servis geldi herhangi bir sorun yok bu led tv'lerde genel sıkıntı dedi ve gitti. Şimdi bu durum da ne yapmam gerekiyor, değişim hakkım falan var mıdır yoksa bunu böyle mi kabul edicem?

Merhaba, bu sayfalarda W805 alıp iade edenler, W805 alıp memnun olanlar var, sayfalardan geri giderseniz onların yorumlarını tavsiyelerini okuyabilirsiniz, ayrıca bu ışık sızması denilen şeyin ne kadar rahatsız ettiği veya etmediği önemli..Yani Tüm ışıkları kapatıp, karanlık ortamda panel ışıklarını da kapatıp arkadan gelen ışığa IŞIK sızıyorrr demek doğa kanununa aykırı, ama normal seyrederken rahatsız ediyorsa o başka yani ekran renklerinde anormallik, bazı alanlarda beyaz ışık gibi şeyler vs vs vs..W805 için panel ile kasa arasında boşluk olduğu buradan ışık sızdığı söyleniyor tabi kullanıcı yorumları önemli

• TRILUMINOS bu sefer sadece üst düzeylere konulmuş acilen w905 indirime girmesi gerek
    indirim indirim...+38=40
  • IPS panellerde özellikle çerçeve de ince ise ışık sızmasının olmaması çok düşük bir ihtimal :(. Bende de philips 55pfl7108k var, sağ alt köşede ışık sızması biraz fazlaca, servise de gitti ancak normal sınırlar içerisinde dendi. Geceleri ışıklar kapalı film izlerken karanlık sahnelerde sızmayı farkediyorum ancak gece gece ve eco modlarını kullandığımda bu etki çok düşüyor ve bilmeyen birisine sorduğunuzda kimse bu kusuru göremiyor. Ama tv aydınlatılmış bir ortamda ve sızma belli oluyor ise sıkıntı var demektir.
  • Arkadaşlar merhaba

Bir kullanıcı sormuş SES açıp kısmak için tv kumandasımı kullanılmalı yoksa uydu alıcınınmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

TRILUMINOS bu sefer sadece üst düzeylere konulmuş acilen w905 indirime girmesi gerek
    indirim indirim...+38=40

2014 model W9 serisinde de bu teknoloji var. Değişen bir şey yok yani...
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    kardeş w950 de var o da zaten 55"-65" onlara da güç yetmez ahhhh ahhh
  • Allah'tan umut kesilmez. Ümidini kaybetme
  • Bence 2014 modellerin en büyük artısı orta üst segmentte daha geniş seçenekleri olması. 65 inch W805 nispeten uygun fiyata büyük ekran TV arayanlara bir alternatif olabilir gibime geliyor.
  • 65 Ekran için eh işte diyorduk, şimdi 85 ler çıktı...
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.