Şimdi Ara

2013 SONY X9005A 4K & X850A 4K & W905A & W805A & W655A 3D LED TV MODELLERİ (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.874
Cevap
54
Favori
495.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55w805a sahibi olup satmak isteyen varsa talibim.
  • Arkadaşlar 46 w905a televizyonumda durduk yere kapanma ve devamında servis tespiti sonucu panel değişimi gerektiği söylendi fakat sony servisi ellerinde bu modelin panelinin bulunmadığını belirtti televizyonumu çok sevdiğimden sizlere danışmak istedim özelde yaptırabileceğimiz bir tamirci var mıdır acaba tertemiz tv yi kaldırıp çöpe atmak ağrıma gidiyor açıkçası

• Merhaba arkadaşlar 42w815 televizyonum var. 1 haftadır YouTube girmiyor. Servis fabrika ayarlarını sıfırlayın düzelir dedi. Yaptım. İlk seferin de girdi. 2. Sefere yine girmiyor. Çözümü bilen var mı acaba. Tv android değil

• W905a efsanesini hala kullanan var mı ? Quantum dot arka ışık olayını ilk kullanan tv

• Evet 55W905A kullanıyorum, Technisat Digicorder ile, son gerçek 100 Hz panel kullanılan tv idi, 905B de 50 Hz kullanılmaya başlanmıştı. Efsane kelimesine katılmıyorum çünkü efsane bence sony nin HX 9xx serileri idi :)

46PFL9705 in görüntüsü 905 den çok daha iyi bu arada.

• sabitkale kullanıcısına yanıt

55hx920 yi 5 sene kullandım şimdi xe9005 kullanıyorum, hx920 öyle çok efsane TV diyorlardı zamanında iyiydi ama sonuçta wled bir TV idi ondan xf9005 e geçtiğimde(kısacası truliminus) renkler beni gerçekten şaşırmıştı ilk defa rgbled kullandığımdan ötürü. Sony nin efsane TV si x4500 dir bence eskilerden...

• Guest-76689D4B9 G kullanıcısına yanıt

Ben de hala 55W905A kullanıyorum PS5 ile. VA panellerden sonra parlaklığı düşük gelmeye başladı acaba yavaştan tvnin ömrü mü bitiyor yoksa gözüm diğer tv lere alıştı da ondan mı bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 9 Temmuz 2022; 23:38:27 >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt

Bende hala kullanıyorum, yeni TVler daha parlak evet. Ben memnunum. Gittiği yere kadar.

• RunoLegend kullanıcısına yanıt

Benim TV dört kırmızı ışık hatası vermeye başladı. Görüntü 5sn açık duruyor sonra kapanıyor. İnternette araştırdığım kadarıyla led driver ya da ledlerin kendinden oluyormuş bu sorun. En azından buradaki Türk abimiz öyle diyor.

Sizce rastgele TV tamircisine mi götüreyim yoksa Sony yetkili servisine mi? (Hala daha bakıyorlarsa)

Ahmet Erol Ustayoutube
    SONY 55W905A 4 IŞIK ARIZASI V E TAMİRİ. SONY 55W905A 4 BLINK 4 REPAIR ......................................................... YERİNDE SERVİS ŞEFFAF İŞLEM GARANTİLİ TAMİRAT KALİTELİ HİZMET AHMET EROL USTA 0545 212 58 34
    https://www.youtube.com/watch?v=wSnT3XZRbN8&pp=ygUNNTV3OTA1YSB0YW1pcg%3D%3D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 11 Haziran 2023; 19:16:6 >

Malesef Led Arızası, tamiri mümkün. Bu paylaştığınız usta eve gelip tamir yapıyordu. Eğer İstanbuldaysanız kendisine ulaşın. İstanbul'da değilseniz, Adem Hoca'ya ulaşın ve tavsiye isteyin. Mutlaka bir yere yönlendirecektir. Kendisi de tamir edebilir. Sony yetkili servis çok paralar isteyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RunoLegend -- 11 Haziran 2023; 22:58:25 >

İzmir'deyim ben hocam. Burada kimi bulabilirim acaba onu araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 12 Haziran 2023; 0:10:40 >

Gelişme var mı?

Sony yetkili servise verdim. Led driverı ve ledlerin kendisi değişecekmiş 4750tl teklif ettiler kabul ettim ben de artık. Aliexpressde 500 liraya ledleri satılıyor ama risk almak istemedim açıkcası. led driverı dedikleri gibi bozuk olabilir vs diye.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.