Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celebic

Android TV Box alın bütün sıkıntılarınızı sonlandırın. TV seyretmezsiniz emin olun.

Smart Tv dediler ama işe yaramaz bir arayüzü, kötü ve güncellenmeyen uygulamaları bize yüksek paralara sattılar. Uzun bir süre TV alma ihtiyacım yok ancak bundan sonra alacağım TV'de arayacağım şart Smart Tv olmaması.
    Merhaba Celebic. Siz konulara daha çok hakimsiniz diye size sormak istedim.
    1) Bende 55F8500 var. Laptopdaki(Win 7 Yüklü) görüntüyü tv ye aktaramadım gitti. Bunun bir çözümü var mı?
    2) Samsung servisi aradım oda tv yi güncelle dedi. Ben her güncellemede görüntü kalitesi kötüleşiyor diye en son 2015 yılında 1124 versiyonu ile güncelleme yapmıştım. Şimdi 1135 çıkmış. Güncelleme yapmamı tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Merhaba Celebic. Siz konulara daha çok hakimsiniz diye size sormak istedim.
    1) Bende 55F8500 var. Laptopdaki(Win 7 Yüklü) görüntüyü tv ye aktaramadım gitti. Bunun bir çözümü var mı?
    2) Samsung servisi aradım oda tv yi güncelle dedi. Ben her güncellemede görüntü kalitesi kötüleşiyor diye en son 2015 yılında 1124 versiyonu ile güncelleme yapmıştım. Şimdi 1135 çıkmış. Güncelleme yapmamı tavsiye eder misiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam bu sayfalarda güncelleme yapınca görüntü kötüleşiyor diyen oldu ama açıkçası ben bir fark göremedim.

Güncelleme ile aktarım sağlanacak mıymış? Normalde hdmi kablo ile aktarım sağlayamadınız mı? Laptop'un hdmi portu yoksa bunun için bir tarafı hdmi diğer tarafı laptopa uyumlu kablolar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam bu sayfalarda güncelleme yapınca görüntü kötüleşiyor diyen oldu ama açıkçası ben bir fark göremedim.

Güncelleme ile aktarım sağlanacak mıymış? Normalde hdmi kablo ile aktarım sağlayamadınız mı? Laptop'un hdmi portu yoksa bunun için bir tarafı hdmi diğer tarafı laptopa uyumlu kablolar var.

Alıntıları Göster
    hocam cevap için teşekkür ederim. HDMI kabloyla görüntüyü aktarıyorum. Onda sıkıntı yok. Kablo karmaşası ile uğraşmamak için kablosuz bağlantıyı deniyorum ama aynı wifi hattında bilgisayar ve tv bağlı olmasına rağmen bağlantıyı yapamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

hocam cevap için teşekkür ederim. HDMI kabloyla görüntüyü aktarıyorum. Onda sıkıntı yok. Kablo karmaşası ile uğraşmamak için kablosuz bağlantıyı deniyorum ama aynı wifi hattında bilgisayar ve tv bağlı olmasına rağmen bağlantıyı yapamıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam yapsanız bile kablosuz aktarımda fazla randıman alınamadığı yönünde yazılar okudum. Belki Chromecast gibi cihazlarda bu sıkıntı olmayabilir ama onlar da dıj güçlerin oyunundan sonra el yakar hale gelmiştir.
  • Merhaba,

40 veya 46 F7000 F8000 almak istiyorum.

Sorunsuz ve temiz cihaz arıyorum.

Satmayı düşünen var mıdır?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seljuks42

Netflix uygulamasını açamıyorum bağlanılamıyor hatası veriyor...

Bağlanmanın bir yolunu bulan varmı?
    O gelen ekranda ayrintilarda mi ne oturumu kapat gibi bisey var ona basip yeniden kullanici adi ve sifre ile girin oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

O gelen ekranda ayrintilarda mi ne oturumu kapat gibi bisey var ona basip yeniden kullanici adi ve sifre ile girin oluyor..

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim...

• Merhaba;
    Sizce eski bir seri (2013) 46F8000 ve 43MU7000 u karşılaştırsak ne gibi farklar çıkar.
    Hangisini alırsınız?
    Fikirleriniz alabilir miyim?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akisioglu -- 12 Ekim 2018; 18:26:56 >
  • Philips ikinci tv me yazacakken yanlis oldu kusura bakmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExZaL -- 24 Aralık 2018; 13:39:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExZaL

Philips ikinci tv me yazacakken yanlis oldu kusura bakmayin
    Bizim televizyonlara güncelleme mi geldi? Bir veya 2 ay önce knontrol ettiğimde bir şey yoktu. Sürüm numarası nedir?
  • 40f8000 var bende arkadaşlar, tamir görmedi hiçbir sorunu yok, daha büyük TV aldım. Ne kadara satmalıyım bunu?

• Vay be bir arkadaşa TV bakıyordum. Dedim bi benim tvnin konusuna döneyim. (46f7000).

Zamanında 3500 tlye aldıydım. Şu an resmen aktif hızı 50 hz tvleri 4bin tlden satıyorlar. 100 hz 5bin tlden başlıyor. Bu paşalar gibi 200 hz i bulmak bulursan almak resmen hayal.
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    Selamlar, bende 55f8000 var. Bi arkadaşım Lg 55uj651v tvsini elden çıkarıcak bende 4k ve iki kat çözünürlüğü için alsammı diye düşündüm bi galiba alıcam.
    Bu sırada kaça satarım diye baktım 55 ekranını 3400,3800 gibi fiyatlar isteyenler var. Bi arayın kesin vardır satan. Bana aşırı pahalı geldi o yüzden çok inandırıcı bulmadım fiyatları sizinki belki daha mantıklıdır.
    Acaba çok fark edermi 4k olması sizce bizim tv den daha iyimidir değiştirmeye değermi?

pek anlamıyorum bu işten boş sormamak için bütün sayfaları okudum sayılır burdaki hatta birçok kişi update falan yazmış hatta eklenen bişiler falan ben benim tv ye bugüne kadar hiçbirşey yapmadım ilk günkü gibi duruyo duvarda. o derece uzağım konuya
  • ozzunal O kullanıcısına yanıt
    4k yayın veya film izlerim derseniz değişin. 4k yayın yok gibi film de pek yoktur tercih sizin şuan için 4k tv olsada olur olmasada.

• pasa king P kullanıcısına yanıt
    4k görüntüyle bendeki panelin farkını bilmiyorum, arada sırada nba ve cl maçları
    onun dışında piyasadaki filmleri izlerim genel bilindik GOT vb. diziler.
    onlar 4k oluyormu filmler 4k çıkıyormu piyasaya pek bi fikrim yok biraz üzerine 5 sene geçmiş çözünürlüğü iki katına çıkmış heralde görüntüde daha iyidir gibi bi düşünceye kapıldım.
  • ozzunal O kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınızın tv sine bakıp kıyaslama yapın daha iyi bir görüntü ve kalite var ise ona göre tercihinizi yaparsınız.

• Merhaba, cihazım 55f8000. Netflix de eski üyeliğimden çıkış yapamadım.Yeni üyelik bilgilerimi giremiyorum.Bu konuda yardımcı olacak var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Youtube’da açıklama mevcut...

• seljuks42 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran ortasında sararma oldu , çok fazla değil ama nasıl çözülür bilmiyorum, kenarlardaki beyaz olan goruntu ekran ortasina doğru sarimtirak bir hal alıyor sanırım değişim zamanı geldi

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.