Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.750
Cevap
73
Favori
572.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üst seviye bir tv ye 3 sene destekmi veril 😈 yuh. Samsung gözümden düşüyor iyiyce.

Inşallah olmaz ama note 2 me birşey olsa samsung tlf düşünmüyoru . Yerine xiamio mi 6 ( marka adını tam yazamamış olabilirim )düşünüyorum .

Hocam size tavsiyem androidli film oynatıcı cihazlar var onlardan temin ederek film izleyebilir internettede gezine bilirsiniz forumun içinde konuları mevcut ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa king

Üst seviye bir tv ye 3 sene destekmi veril 😈 yuh. Samsung gözümden düşüyor iyiyce.

Inşallah olmaz ama note 2 me birşey olsa samsung tlf düşünmüyoru . Yerine xiamio mi 6 ( marka adını tam yazamamış olabilirim )düşünüyorum .

Hocam size tavsiyem androidli film oynatıcı cihazlar var onlardan temin ederek film izleyebilir internettede gezine bilirsiniz forumun içinde konuları mevcut ..

Sağol hocam, Android Tv Box konusuna hakimim ancak dünya para ödediğim televizyona samsung'un desteğini kesmesi çok utanç verici. Tarayıcı 3 yıldır güncellenmemiş, ayıptır.

Benim Note 2 anakart yandı, S7 Edge aldım. Xiaomi için biraz daha bekleyin çünkü Temmuz'da MI6 Plus çıkacak (5,7", SD 835, 6GB RAM, 128 GB ROM ve 4.500 mah batarya)

• Öncelikle not2 için geçmiş olsun . Ben güncellemeyi 1215 de bıraktım ama dediğiniz gibi film izlemek istediğimde aç madı html5 güncellemesi olsaidi güzel olurdu. Tv dede insanları yarı yolda bıraktı samsung.

Note 2 şimdilik sağlam bırakmayıda düşünmüyorum inşallah olmaz ama olursa mi6 olabilir.

Şu an ekran hariç herşsyiyle 4×4 lük.

Not: halen orjinal bataryayıda kullanıyorum Şubat 2013 den beli değişmeli (2015)olarak vatan pc den 1 adet orjinal bataryayla beraber.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa king

Öncelikle not2 için geçmiş olsun . Ben güncellemeyi 1215 de bıraktım ama dediğiniz gibi film izlemek istediğimde aç madı html5 güncellemesi olsaidi güzel olurdu. Tv dede insanları yarı yolda bıraktı samsung.

Note 2 şimdilik sağlam bırakmayıda düşünmüyorum inşallah olmaz ama olursa mi6 olabilir.

Şu an ekran hariç herşsyiyle 4×4 lük.

Not: halen orjinal bataryayıda kullanıyorum Şubat 2013 den beli değişmeli (2015)olarak vatan pc den 1 adet orjinal bataryayla beraber.

Ekran konusunda haklısın. S7 Edge alınca farkı çok bariz gördüm.

Hanımın Note 2 halen sağlam. Batarya alacaksınız Deji marka batarya tavsiye ederim .

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Tv'de son sürüm yüklü (1135) ve sürekli web browser üzerinden film/dizi seyrederken tarayıcı durduk yere atıyor. Tv'u kapatıp açmadıkça tarayıcı normale dönmüyor.

Dün Puhu TV'den Fi izlemeye çalıştım. En fazla 15 dk dan sonra tarayıcıdan çıkıyor. Film seyretmenin imkanı yok. Uygulamalarda başka tarayıcı da yok. Samsung tarayıcı desteğini çekmiş, tarayıcı için güncelleme de yok.

Televizyonun akıllı tv özelliği güme gitmiş oluyor.

Eski yazılım sürümleri yüklersek bu problem çözülmezmi ? Veya yükleyebilirmiyiz ?

• Güncellemeler malesef yenilik getirdiği kadar alışkanlık ve işlevsellikleride götürüyor...

Çözümü bilrn varsa ellerinden öperim...

Seyirtürk uygulaması restart sonrası hata vermeye başladı,dizileri bari browserden seyredemiyoruz buradan takılalım dedim ama onuda elimizden aldılar...

• seljuks42 S kullanıcısına yanıt
    üstad seyirtürkü usb ile kullanın. tv ye yüklemeye gerek kalmıyor böylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toramaneczanesi

Hocam bizim modeller için bunu nasıl yapıyoruz? Zahmet olmazsa kısaca anlatabilir veya link verebilir misiniz? Teşekkürler.

• quote:

Üstadım nasıl yaparız ??

• quote:

Orijinalden alıntı: seljuks42

quote:

Üstadım nasıl yaparız ??

Ben SeyirTürk forumuna bakarak yükledim ama Seyirtürk uygulaması pek beklediğim gibi çıkmadı açıkçası. Size Seyirtürk forumundan alıntılayarak nasıl yükleneceğini aşağı yapıştırıyorum.

http://seyirturk.com/forum/samsung-smart/samsung-smart-tv-f-serisine-seyirturk-yukleme-adimlari-t35.html

1. TV'nizin kumandasında bulunan "SMART HUB" tuşuna basıyoruz,
    2. Sırası ile şunlara giriyoruz Menu--->smart features--->Samsung Account--->Login ,
    3. kullanıcı adı : develop, şifre: sso1029dev! giriyoruz (bazı modellerde şifre girişi akif olmayabilir bu durumda sadece kullanıcı adına develop yazın ve devam edin),
    4. Giriş Yap (Login) e basıyoruz,
    5. Sözleşme sayfası çıkarsa tamam diyoruz,
    6. TV'nizin kumandasında bulunan "Smart HUB" tuşuna basıyoruz,
    7. Televizyonunuzda SOL ÜST te çekan Seçenekler (OPTIONS) i seçiyoruz,
    8. IP Ayarlarına girip 67.231.243.27 giriyoruz,
    9.. "OK" a bastığımızda bilgisayarımızdan eklentimiz Televizyonumuza yükleniyor.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum...

Sorun şu,bu adımları tamamladıktan sonra Seyirtürk ikonu geliyor ve sorunsuz çalışıyor fakat,televizyon restart sonrası uygun değil hatası veriyor...

Son güncelleme sonrası olusan bir sorun...

• İptv kullanacaklar için ''Smart iptv'' uygulaması tavsiyemdir...

• Selam arkadaşlar televizyonun uygulama mağazasıda mı kalktı? Bende yokda. İndirilecek çok şey yok ama merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Selam arkadaşlar televizyonun uygulama mağazasıda mı kalktı? Bende yokda. İndirilecek çok şey yok ama merak ettim.

Duruyor ama indirilecek şey pek yok. Tarayıcı bile en son 2015 yılında güncelleme almış. Samsung desteği kesmiş belli ki.

peki evokit olayı var mı? Benim tv 46f8000. Ona uygun güncel evokit bulabilirmiyim? Satarken evokit alır güncel kullanabilirsiniz demişlerdi(alınırken ben yoktum ama sonradan öğrendim).
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

peki evokit olayı var mı? Benim tv 46f8000. Ona uygun güncel evokit bulabilirmiyim? Satarken evokit alır güncel kullanabilirsiniz demişlerdi(alınırken ben yoktum ama sonradan öğrendim).

Evokit duydum ama kullanan ne gördüm ne de duydum. Ne avantaj sağlar bilemiyorum?

Evokit'e o kadar para verene kadar Android TV box almak daha mantıklı.

cevap için teşekkür ederim
  • Arkadaşlar selamlar, f8000 in kendi tv kısmında kanallar sırayla değilde 1 den 30 a 30 dan 150 ye gibi sırayla atlıyor değiştirmeye basınca ufak yeğenim neye basarak yaptı bulamadım nasıl düzeltirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: seljuks42

İptv kullanacaklar için ''Smart iptv'' uygulaması tavsiyemdir...

Ama 1 hafta sonra paralıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

Ben yaklaşık 3 yıldır bunu kullanıyorum.

Ultimate LED 2000/B 32”-60” Halatlı Askı Aparatı

http://www.hepsiburada.com/ultimate-led-2000-b-32-60-halatli-aski-aparati-p-EVULTIMATELED2000

Merhaba, mesajınızın üzerinden yaklaşık bir yıl geçmiş farkındayım ama size sormak istediğim bir şey var. Linkini verip 3 yıldır kullandığınızı söylediğiniz askı aparatını 40f8000 ile mi kullanıyorsunuz yoksa f8000 serisi farklı bir ekranla mı (bu aparatla az da olsa bir uyum sorunu yaşadınız mı)? 40f8000 model televizyonum var ve aparatın cihazla uyumu ile ilgili olarak servis başka, satıcı başka bilgi veriyor! işin açıkçası kafam karıştı. Yanıtlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.