Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7.737
Cevap
79
Favori
549.019
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> Tv Genel >> 2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ
Giriş
    2011 Mesaj

teşekkür ederim, samsung hakkında bilginiz var mı?
    |
    |
    joven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sizce nasıl daha uygun varmı bir yerlerde....
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Son birkac gunden beri problem yaşamaktayım.
    HDMI1, çözünürlük bilgisi, tarih saat bilgisinin olduuğu transparent bilgi ekranı 5dk da bir kendi kendiliğine ekrana gelip gidiyor.
    Bu sırada da 1-2 sn'lik ses kesintisi oluyor.
    Bütün seyir keyfim kaçtı...
    Bu sorunla karşılaşan var mı?
    Varsa çözümü konusunda yardım lütfen...

Bu tv de deneyenler diye soruyorsan şu an itibari ile bu tv ler desteklemiyor. Belki bi güncelleme ile gelir diyolar ama bana çok mantıksız geliyor ancak evo kit ile gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    brave5213 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CORE i7 920 - Gigabyte EX58-UD7 - 3*2GB Corsair Dominator GT 1600Mhz CL8 - **ASUS GTX 570 Direct CU II** - 2*1TB WD Caviar Black - High Power Absolute 1000W - Cooler Master RC690 - Logitech G5 Mouse - SAMSUNG P2250
  • Yarbay
    4698 Mesaj

Enola, uzun zamandır takip edemiyorum.. Şu altyazı ve görüntü kalitesini düzelten bir güncelleme geldi mi? Şu an bir sorun var mı?
    |
    |
    Enola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2014 OCTAVIA A7 ELEGANCE 1.6 TDI DSG
    Alüminyum Jant 18" Gemini Antrasit Dizayn + Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 + Eibach Pro-Kit Yay + Eibach Pro-Spacer + Dekoratif Marşpiye Takım Nikelaj + Dekoratif Kapı Çıtası + Çelik Pedal Takım + Spor Bagaj Spoyler
    52
    Apple iPhone 7 128 GB Siyah - New Beats Tour - JBL PlayUp - TISSOT PRS 516 EXTREME AUTOMATIC T079.427.27.057.00 - Toshiba Satellite P755-10J - Logitech Performance Mouse MX™
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar f8000 konusunda benimde yardıma ihtiyacım var .elimde lg 304 model basit bir 5 + 1 sistem var, scart kablosu yardımıyla tv ye bağladım normal yayınları ses sisteminden dinlerken usb hardiskimdeki ses ve videoları dinleyemiyorum bu kısımda nasıl bir ayar yapabilirim bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam sen dürtmesen alacağım yoktu valla.

Bu arada kendimi ev işlerine kaptırmış durumdaydım. Aklımda tv filan daha yoktu.
    Sizden sonra MM'tan 6 bin liraya sipariş verdim.
    Birinden 33.-TL'ye 100.-TL'lik indirim çeki aldım. Sonra Avantajix hesabımdan girip %2,5 iade ( 147,5) alarak 60" F7000'ini 5.785._TL'ye mal ettim.

Öncesinden sehpasını, 3D'li bluray ses sistemini ve kablosuz smart tv klavyesini hazır etmiştim.

Bu arada oğlanın odasına 40" smart tv tavsiyesi rica ediyorum. Genelde PS3 ve smart tv özellikleri için kullanılacak. 3D gereksiz olacağı için abartılı olmayan bir Samsung smart tv olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 31 Aralık 2013; 1:12:51 >
    |
    |
    Bahsedilenler: mrbaronx

hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. sizde benim gibi çok araştırıp aniden karar verdiniz demek. enpara kartı yokmuydu ? yıl sonu gelmeden son dakika golü olurdu -100 tl daha !
    |
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. sizde benim gibi çok araştırıp aniden karar verdiniz demek. enpara kartı yokmuydu ? yıl sonu gelmeden son dakika golü olurdu -100 tl daha !

Teşekkür ederim

Enpara hakkı doldu zaten
    |
    |

Hayırlı olsun ... güle güle kullanın inşallah.
    |
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

Hayırlı olsun ... güle güle kullanın inşallah.

Teşekkür ederim
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Bu arada oğlanın odasına 40" smart tv tavsiyesi rica ediyorum. Genelde PS3 ve smart tv özellikleri için kullanılacak. 3D gereksiz olacağı için abartılı olmayan bir Samsung smart tv olabilir.

Oğlanın odasınada bunu alıp tv alım işini kapattım.

"SAMSUNG 40F6340 FHD SMART 3D DVB-S LED LCD TV+ 2 GÖZLÜK" ( en azından ekstra 3D gözlük almak gerekmeyecek, aynı gözlğkleri kullanıyorlar )

http://www.kliksa.com/urun/samsung-40f6340-fhd-smart-3d-dvb-s-led-lcd-tv-2-gozluk/901901213
    |
    |

• Onbaşı
    15 Mesaj
    Merhaba ,

Arkadaşlar bir sorum olacak ; 46F8000 sahibiyim ve Teledünya HD receiver ile TV seyretmekteyim. Teledünyanın kullandığu Next marka HD receiver ı bir türlü 46F8000 nin akıllı kumandasına tanıtamadım. Yani 2 kumandaya mahkümum
    Örneğin evde Blu-ray oynatıcım var ve bunu problemsiz akıllı kumandaya tanıttım ve sorunsuz kullanıyorum ama Next marka HD receiver ı bir türlü tanıtamadım. eğer aranızda benzer receiver ı kullanan ve bu konuyu çözebilen varsa çözüm bekliyorum lütfen.

Birde ; TV niz ile hangi marka ,model kablosuz klavye kullanıyorsunuz ? Öneriniz ve tavsiyeniz var mıdır ? Ayrıca bir uzmanlık sorusuda Samsung S4 telefonumun klavyesini TV ile beraber kullanabilir miyim ? Bir ara yazılım vs. var mıdır ?

Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: qeex

quote:

Orijinalden alıntı: irresali

quote:

Orijinalden alıntı: master44tr

Samsung Sinema'ya üye ol kısmından, aynı cep telefonlarındaki gibi rakamlara arda arda basarak istediğiniz harfleri buluyorsunuz. Zahmetli gerçekten. Ama 1-2 harf yazınca alışıyorsun. Üye olduktan sonra Samsung Sinema 1 yıllık üyeliğiniz aktif olmuştur gibi bir yazı çıkıyor. Her yere üye olurken beni hatırlayı işaretleyin. Yoksa yine aynı işleri yapmak zorunda kalırsınız.

Cep telefonu gibi numaralara nasıl geçiliyor o kadar deneme yaptım geçemedim o yüzden de aktif edemedim yolunu yazarsanız çok sevinirim...

bende de aynı sorun var, numaraların olduğu bölüme geçemiyorum, ekranda cursor ilerliyor ama bişi görünmüyor, yardımcı olursanız çok sevinirim

Arkadaşlar,

Bu iki arkadaşın yaşadığı problemi ben de aşamadım..
    Beceremediğim nokta şu ki, (sorun demeyelim, sonra herkes ağzına pelesenk ediyor bu kelimeyi)

Mesela; SMART tan samsung sinema bölümüne giriyorum..Daha evvel üyelik kaydını yaptığım için "zaten üyeyim" anlamına gelen kumandadaki "A" tuşuna yani kırmızı düğmeye tıklıyorum..Karşıma şifre ve geçerli e-posta yazmam gereken bir kutu açılıyor. Ekranın Sağ tarafında ise klavye bölümü açılıyor..Ancak ne yaptıysam sol tarafta yanıp sönen imleci, sağ taraftaki klavye bölümüne geçiremiyorum..Tabii bu durumda e-posta ve şifre bölümlerini de dolduramamış oluyorum haliyle..Evvelce samsung sinema bölümünü kullanan arkadaşlar vardı, hatırlıyorum, bu bölümü nasıl aştıklarını anlatırlarsa çok makbule geçecek..

Herkese şimdiden iyi yıllar diliyorum..Yaptıkları tercihlerle mutlu mesut yaşamaları dileğiyle..nice yıllara..

• Yüzbaşı
    755 Mesaj

Merhaba Samland,

Kumanda üzerindeki more tuşuna bastıktan sonra, açılan ekrandan menü sekmesini seçecek, buradan sistem sekmesi, buradan ise cihaz yöneticisi alt sekmesine geçeceksiniz..En altta evrensel kumanda kurulumu sekmesi var..Buraya gelince zaten tv sizi yönlendirecek..Ancak her şeyden evvel, tv ile birlikte gelen (f7000 de geliyormu bilemem) IR blaster denilen ve bir nevi göz görevi gören küçük aparatı tv nin arka tarafındaki uygun bölüme takacak ve uç kısmını ise kumanda etmeyi planladığınız (dijitürk, d-smart vb.) kutunun yakınına konumlandıracaksınız..

Kolay gelsin..
    |
    |
    samland kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 55F8000 kullancısıyım. Android tablet veya telefon üzerinden özellikle smarttv işlemlerini yapabileceğim güzel bir kumanda programı bulamadım. Diğer markalarda var ama Samsung bu konuda özellikle destek vermiyor gibi görünüyor. Bu tür bir program kullanan ve memnun olan var mı?
    |
    |

bahsettiğiniz şey problem değil hocam ses tanıma özelliği devreye giriyor o kadar. ses tanıma özelliğini kapatırsanız sorununuz çözülür.
    |
    |
    Networker99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Medet Sultanım! Hicranınla yanan ruhumuza parmaklarından yine boşaltmaz mısın kevserlerini oluk oluk? Utancımız büyük. Adını bir bayrak gibi dalgalandıramadık gönül semalarında. Giremedik kalplere, adını sunamadık sana muhtaç sinelere. Büyük utançlara kundaklandık; ama sen sultansın Efendim, ne olur himmetini esirgeme boynu bükük, yüreği yaralı ümmetinden. Yaralı yüreğimizi, Hazret-i Eyyub'a bahşedilen ab-ı hayat gibi çağlayanlarla yıkayacağın günü bekliyoruz
  • Teğmen
    143 Mesaj

hocam ses kısmından ses çıkış yerini değiştirmeyi denediniz mi??
    |
    |
    rodent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Medet Sultanım! Hicranınla yanan ruhumuza parmaklarından yine boşaltmaz mısın kevserlerini oluk oluk? Utancımız büyük. Adını bir bayrak gibi dalgalandıramadık gönül semalarında. Giremedik kalplere, adını sunamadık sana muhtaç sinelere. Büyük utançlara kundaklandık; ama sen sultansın Efendim, ne olur himmetini esirgeme boynu bükük, yüreği yaralı ümmetinden. Yaralı yüreğimizi, Hazret-i Eyyub'a bahşedilen ab-ı hayat gibi çağlayanlarla yıkayacağın günü bekliyoruz
  • Teğmen
    143 Mesaj

üstadım A tuşuna bastığınızda mail adresiniz ve yıldız halinde şifreniz geliyor ise kumandanın dokunmatik olan kısmından üstte tıklarsanız enter görevi görüyor ve direk sisteme giriyorsunuz. yok eğer bu bilgileriniz gelmiyorsa ekrana kumandadan more tuşuna basın. ordan ekran klavyesini kullanarak bilgileriniz girebilirsiniz. evde bilgisayarınızın kablosuz klavyesi varsa onuda deneyebilirsiniz.
    |
    |
    alahan1963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.