Şimdi Ara

2013 PSN Christmas İndirimleri Başlıyor (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
16
Favori
23.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutulu versiyon var ne de olsa
  • J. Marston kullanıcısına yanıt
    Oyun 27gb hocam, ben ilk başta indirme hızımla kalan süre arasında kabaca bir hesap yapıp 17gb buldum ama şuan gerçek süreyi görebiliyorum oyun sanırım yaklaşık 27gb(indirme bitince %100 kesin bilgiyi yazacağım) C-TRanger arkadaşın dediği gibi oyun menüde iniyor yani arka plana atılmayan bir indirme işlemi, tıpkı bir güncelleme gibi. İptal edince ne olur bilmiyorum keşke ilk başta deneseydim oyundan çıkınca devam mı ediyor diye ama şuan yaklaşık %30'a geldi burada oyundan çıkmak intihar gibi bir şey olur
  • Oyun turkce altyazili arkadaslar bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Oyun 27gb hocam, ben ilk başta indirme hızımla kalan süre arasında kabaca bir hesap yapıp 17gb buldum ama şuan gerçek süreyi görebiliyorum oyun sanırım yaklaşık 27gb(indirme bitince %100 kesin bilgiyi yazacağım) C-TRanger arkadaşın dediği gibi oyun menüde iniyor yani arka plana atılmayan bir indirme işlemi, tıpkı bir güncelleme gibi. İptal edince ne olur bilmiyorum keşke ilk başta deneseydim oyundan çıkınca devam mı ediyor diye ama şuan yaklaşık %30'a geldi burada oyundan çıkmak intihar gibi bir şey olur

O zaman 27 gb dışında ekstra bir kaynağa ihtiyaç duymuyor oyun?Öyleyse bu akşam alıyorum.
  • arkadaşlar bu indirimden 53tl'lik normal oyunu mu almak daha mantıklı yoksa 77tl'lik season pass bundleı mı almak daha mantıklı?
  • daywalker123 D kullanıcısına yanıt
    Ekstra kaynak dediğiniz nedir tam anlayamadım hocam?
  • quote:

Ekstra kaynak dediğiniz nedir tam anlayamadım hocam?

Normalde Psn'den indirilen dosya boyutu 10 gb ise kurulum için 20 gb istiyor.Eğer The Last of Us'ta da böyle ise minimum alan 54 gb isteyecektir.
  • daywalker123 D kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam önceki mesajımda da belirtmiştim, gerekli boş alan 54 gb olmalı
    NOT:PS+ konusunda bir arkadaş oyunun 24 gb olduğunu söylemiş bu durumda 48 gb boş alan gerekli demektir
  • çok iyimiş indirimler
  • Kutulu Last of Us 80 TL'ya bulunabiliyorken indirim pek de yeterli gelmedi açıkcası.
  • Kutulu ikinci el 45-50 arası bulunur hocam, kardeşlikle ucuza geliyor 27 liraya
  • quote:

Kutulu ikinci el 45-50 arası bulunur hocam, kardeşlikle ucuza geliyor 27 liraya

Haklısın hocam kardeşlik varsa gerçekten uygun fiyata geliyor da kardeş bulmak lazım tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christian Lorenz -- 23 Aralık 2013; 20:38:40 >
  • Aynen hocam ben buldum güvenilir bir arkadaş, ilk kardeşlikle aldığım oyun
    BU ARADA İNDİRME HAKKINDA BİLGİ;
    Arkadaşlar sistem beklemekten kapanmış, güç tasarrufu olayı yüzünden. Ve kaldığı yerden inmeye devam ediyor
  • Edit : Last of Us Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghimco -- 23 Aralık 2013; 22:58:45 >
  • last of us işte bu
  • kardeslik yapmak isteyena varmı?

eger olursa kardeslikle aldıgım ilk oyun olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pepe Kontes

arkadaşlar bu indirimden 53tl'lik normal oyunu mu almak daha mantıklı yoksa 77tl'lik season pass bundleı mı almak daha mantıklı?

merak ediyorum ben de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywalker123

quote:

O zaman 27 gb dışında ekstra bir kaynağa ihtiyaç duymuyor oyun?Öyleyse bu akşam alıyorum.

Oyun oyun icinde iniyor yani indikten sonra kuma islemi filan olmayacak.27 gb oyun toplamda. Zaten kurmaya basladigin yetersiz alan olsa yetersiz alan hatasi verir. Bende 25 gb yer vardi uyari verdi 2 gb yer daha lazim diye. Bende merak ediyordum kac gb diyede merak edenlere duyrulur.

• Bu arada the last of us guvenilir cep tel verebilecek msj sayisi yuksek kisilerle paylasilicaktir diger hakki.

Oyunu aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Kutulu Last of Us 80 TL'ya bulunabiliyorken indirim pek de yeterli gelmedi açıkcası.

hocam link verebilir misiniz?önceliğim kutulu almak

edit:indirim yarın da sürer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zedge08 -- 24 Aralık 2013; 12:41:34 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.