Şimdi Ara

2013 Mitsubishi Lancer piyasası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2013 otomatik Lancer invite ın piyasası nedir

1 Parça Boyalı 1 Parça degısen var km 27.000

Biraz acil Tşk

• ARKADAŞIM TEMİZLERİ 45 ORTALAMA İLE SEYREDİYOR TEMİZSE 44 E KADAR ALINIR AMA SİZ NE KADAR UCUZA ALIRSANIZ KARDIR
  • çok sağolasın bakalım kısmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: only-e30

çok sağolasın bakalım kısmet
    Yalnız o arabanın otomatiği sabır çektirir adama.4 ileri olması lazım.Epeyde törpülüyor o motorun güzelim performansını
  • 2010 otomatik var bende pişman olmazsınız asla.lancer sahiplerinin çoğu arabasına aşık. 4 ileri olmasına takılmayın 2010 corollada 4 vitesti alacaktum pahalı geldi almamıştım
  • araba eski kasadan beri var aklımda, artılarını eksilerini iyi biliyorum , bakalım çok niyetlendik bu sefer sonuç ne olacak :)
  • only-e30 O kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arabanin tek sikintisi performansinin biraz törpülü olmasi ve cok km yapiyosaniz yakiti.

Yakiti icin çözüm var Lpg takip 80-90.000 km sorunsuz kullanirsin sonra 2.000 kadar masraf edip ilalebet sorunsz binersin ama Performansin pek cozumu yok.
  • only-e30 O kullanıcısına yanıt
    rica ederim yüzde 50 üzeri şehiriçi kullanımı olmayacaksa manuel almanızı öneririm 4 vites rampalı yolarda performans düşüklüğü hisettiriyor. lpg takılı değilse mutlaka prins taktırın. lpg ile çok ekonomik oluyor karması 22-23 kuruş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

rica ederim yüzde 50 üzeri şehiriçi kullanımı olmayacaksa manuel almanızı öneririm 4 vites rampalı yolarda performans düşüklüğü hisettiriyor. lpg takılı değilse mutlaka prins taktırın. lpg ile çok ekonomik oluyor karması 22-23 kuruş.

kesinlikle manuel tercihim olurdu ama eşim de kullanacak , maalesef otomatik almam şart
  • Parça konusu biraz sıkıntılı. Onun haricinde fena bir araç değil. Ben yinede başka alternatifleride gözden geçirmenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acr

Parça konusu biraz sıkıntılı. Onun haricinde fena bir araç değil. Ben yinede başka alternatifleride gözden geçirmenizi öneririm.

mitsubuşinin servisi ucuz diyorlar,neden sıkıntı olsunki standart bakımlar zaten kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: acr

Parça konusu biraz sıkıntılı. Onun haricinde fena bir araç değil. Ben yinede başka alternatifleride gözden geçirmenizi öneririm.

mitsubuşinin servisi ucuz diyorlar,neden sıkıntı olsunki standart bakımlar zaten kolay.

Arıza filan çıktığında prça konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fazla satılan araçlar olmadığı için usta vs. konulardada sıkıntı yaşatır. Servis harici fazla seçeneğiniz olmaz.
  • quote:

ARKADAŞIM TEMİZLERİ 45 ORTALAMA İLE SEYREDİYOR TEMİZSE 44 E KADAR ALINIR AMA SİZ NE KADAR UCUZA ALIRSANIZ KARDIR

o fiyata kimse satmaz,abartmışsın bence manuel bile zor
  • acr kullanıcısına yanıt
    sanırım başka marka ile karıtırdın hocam.servise hiç gitmiyorum bile her yerde japon araç ustası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadrainman

sanırım başka marka ile karıtırdın hocam.servise hiç gitmiyorum bile her yerde japon araç ustası var

Yok hayır karıştırmadım. Umarım sıkıntı yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

ARKADAŞIM TEMİZLERİ 45 ORTALAMA İLE SEYREDİYOR TEMİZSE 44 E KADAR ALINIR AMA SİZ NE KADAR UCUZA ALIRSANIZ KARDIR

o fiyata kimse satmaz,abartmışsın bence manuel bile zor

sanırım sadece araba anlayısın faciadan ibaret bak etrafına az :D diğer araçlar hakkındad bilgi edin :D hemde benim lancer mi e46 mı arasında kaldığım her yönüyle en iyi araştırdığım araçtan bahsetmişim :D başka araçlarda hadi sallada bunda olmooo :D
  • bu arada parça konusunda hiçbir araçta sıkıntı yaşamazsınız maka modeli ne olursa olsun ! usta olarak servisle sınırlı değilsiniz yeni nesil araçlara bakan birçok usta var millet renocu ustalarıyla sınırlı olunca :S
  • quote:

bu arada parça konusunda hiçbir araçta sıkıntı yaşamazsınız maka modeli ne olursa olsun ! usta olarak servisle sınırlı değilsiniz yeni nesil araçlara bakan birçok usta var millet renocu ustalarıyla sınırlı olunca :S
    Şahsen bu zamana kadar mitsubishi'lere hiç sarmadım ta ki uzun zamandır aklımda olan EVO serilerine kadar,daha önceleri beyaz renkli bir lancer sahibi arkadaşım vardır 1.8 ne motor vardı,içi rahat,rockford müzik sistemi var iyi bir müzik deneyimi sunuyor ayrıca kendisi de 1-2 ufak ekleme ile güncel EVO X çevirdi,görsel olarak çok daha kaslı ve şık bir araç oldu fakat gel gelelim aracı uzun bir süre satamadı,yani piyasası ölü..

Diğer arkadaşların dediği gibi yaktığı kadar yürüyen bir araç değil fakat sürüş dinamikleri olsun,konfor olsun sizi bu yönden tatmin eder,lakin lancer değil de lancer evolution serisi olsa veya almayı düşünseniz onların her zaman alıcıları belli ve hazırdır,bir nevi S2000 ve İmpreza 2.5 STI kullanıcıları gibi..

Ama aracı bugün alayım 3-5 ay 1 sene sonra satayım derseniz öyle kolay kolay satabileceğiniz bir araç değil bunu belirteyim ki arkadaşımda ki lancer de çok temiz,çok az km de ve kazası vs olmayan bir araçtı üstüne üstlük üzerinde EVO X body kit,jant vs vardı ama satılana kadar akla karayı seçti..

Şimdi size evolution da alın desek olmaz fakat ülkemizde benzin ucuz olsa tercih edilebilir fakat hem yakıt itibari ile hem de 2.el piyasası itibari ile lancer pek tercih edilen bir araç değil..

Siz yine de aklınıza koyduysanız bire bir kullanıp deneyim sahibi olun,deri-nubuk döeşemeleri-rockford müzik sistemi-sunroof-rahat iç kabin sizi tatmin edecektir fakat hadi bakayım dediniz mi yürümüyor,tamam öyle aman aman kimse de yürüsün gitsin beklemiyorda yok yani :) keza bir de gitmediği gibi de bmw E46 3.16'lar gibi de saçma sapan bir yakıt sarfiyatı var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Super Santorelli -- 9 Ocak 2016; 22:44:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Super Santorelli

Şahsen bu zamana kadar mitsubishi'lere hiç sarmadım ta ki uzun zamandır aklımda olan EVO serilerine kadar,daha önceleri beyaz renkli bir lancer sahibi arkadaşım vardır 1.8 ne motor vardı,içi rahat,rockford müzik sistemi var iyi bir müzik deneyimi sunuyor ayrıca kendisi de 1-2 ufak ekleme ile güncel EVO X çevirdi,görsel olarak çok daha kaslı ve şık bir araç oldu fakat gel gelelim aracı uzun bir süre satamadı,yani piyasası ölü..

Diğer arkadaşların dediği gibi yaktığı kadar yürüyen bir araç değil fakat sürüş dinamikleri olsun,konfor olsun sizi bu yönden tatmin eder,lakin lancer değil de lancer evolution serisi olsa veya almayı düşünseniz onların her zaman alıcıları belli ve hazırdır,bir nevi S2000 ve İmpreza 2.5 STI kullanıcıları gibi..

Ama aracı bugün alayım 3-5 ay 1 sene sonra satayım derseniz öyle kolay kolay satabileceğiniz bir araç değil bunu belirteyim ki arkadaşımda ki lancer de çok temiz,çok az km de ve kazası vs olmayan bir araçtı üstüne üstlük üzerinde EVO X body kit,jant vs vardı ama satılana kadar akla karayı seçti..

Şimdi size evolution da alın desek olmaz fakat ülkemizde benzin ucuz olsa tercih edilebilir fakat hem yakıt itibari ile hem de 2.el piyasası itibari ile lancer pek tercih edilen bir araç değil..

Siz yine de aklınıza koyduysanız bire bir kullanıp deneyim sahibi olun,deri-nubuk döeşemeleri-rockford müzik sistemi-sunroof-rahat iç kabin sizi tatmin edecektir fakat hadi bakayım dediniz mi yürümüyor,tamam öyle aman aman kimse de yürüsün gitsin beklemiyorda yok yani :) keza bir de gitmediği gibi de bmw E46 3.16'lar gibi de saçma sapan bir yakıt sarfiyatı var..

Alıntıları Göster
    Japon dedinmi durucaksın, aracına aşık olan birinden alırsan tadından yiyemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Super Santorelli

Alıntıları Göster
    Japon dedinmi durucaksın, aracına aşık olan birinden alırsan tadından yiyemezsin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.