Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3D smart içerik olarak 860V görüntü olarak ta yakın sayılırlar;
    Vakit varsa 960V modelini bekleyin derim full nano led tek panel...
    F8000 modelini de inceledim ama 860V pişman etmedi
    Tamamen duygusal bütçe ile ilgili seçim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 13 Eylül 2013; 20:56:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg tv uydu kanal listesi düzenlemek büyük bir işkence ve bu yüzden tv uydusunu kullanmayıp başka bir uydu kullanıyordum bir kaç gündür forumları kurcalayıp bu dertten kurtuldum.

lg uydu kanal listesini bilgisayarda düzenleyip tv ye yüklemeyi başardım.

servisten temin ettiğim orjinal kanal listesini (47la660s) xxla660s.tll programını internetten indirdiğim chanshort programı ile kendi istediğim sıralamayı yapıp düzenledikten sonra tekrar tv ye yükledim.

bilginiz olsun.
  • la serisinde standart kumanda isteyenler için n11.com da 20 tl orjinal ile birebir kumanda almak mümkün servise 50 tl kaptırmayın.

avantajix ile 6 tl para iadesi ile 14 tl alabilirsiniz.

http://www.n11.com/lg-universal-lcd-led-plazma-tv-kumanda-rm-l930-P13349646
  • kumanda isteyenler n11.com dan alabilir. 20 tl avantajix ile 6 tl para iadesi var.

http://www.n11.com/lg-universal-lcd-led-plazma-tv-kumanda-rm-l930-P13349646
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

lg tv uydu kanal listesi düzenlemek büyük bir işkence ve bu yüzden tv uydusunu kullanmayıp başka bir uydu kullanıyordum bir kaç gündür forumları kurcalayıp bu dertten kurtuldum.

lg uydu kanal listesini bilgisayarda düzenleyip tv ye yüklemeyi başardım.

servisten temin ettiğim orjinal kanal listesini (47la660s) xxla660s.tll programını internetten indirdiğim chanshort programı ile kendi istediğim sıralamayı yapıp düzenledikten sonra tekrar tv ye yükledim.

bilginiz olsun.

Hocam sevisten aldığınız dosyayı bizimle de paylaşma imkanınız varmı??
  • Arkadaşlar bugün 47 inc La740s aldım. TV nin dış tasarımı mükemmel.
    Kurulumu yetkili servis geldi yaptı herşey 350 gb lik harddiski takıncaya kadar iyiydi.
    Harddiski taktım çok hızlı tanıdı ve bir film seçtim ama filmler takılıyor.
    30-35 sn kadar oynuyor sonra takılıyor. aynı filmi USb belleğe atıyorum. Bu sefer film oynuyor ama bazı sahnelerde takılma gene var. Ses gelmeye devam ediyor ama görüntü takılıyor.
    Hatta bazen fotoğraf açarken bile takıldığı oldu.

Buna benzer bir sorun LG lerde yaşayan oldumu?

Birde Digiturkten görüntüyü 1080i ye ayarlıyorum ama bir değişiklik fark etmiyorum. Digitürk kanal geçişlerinde altta çıkan yazılar çok net değil. Sanki pixel pixel çıkıyor gibi. Buna benzer bir sorunu olan olmuşmuydu?

Saygılarımla
  • arkadaşlar eskiden media bağlantısı diye bir yer vardı. plexe oradan bağlanmıyor muyduk?
    şimdi orayı bulamıyorum plex ile nasıl göreceğim kategori şeklinde filmleri tv'den?
  • merhaba arkadaşlar ;

öncelikle bugün topkapı vatanbilgisayar'dan 42LA620S almış bulunmaktayım. ilk başlarda samsung düşünüyordum yalnız görüntü netliğini gördükten sonra LG nin bu modelini almış bulunmaktayım

kullanan arkadaşlar bana konu'mda yorum yaparak yardımcı olursa sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_80903485/f_//tm.htm#80903485
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim,Televizyon ilk geldiğinde maçlarda görüntü kalitesi çok iyiydi hatta Galatasaray-Fenarbahçe süper kupa final maçını izledim sıkıntı yoktu yalnız Türkiyenin son iki maçını izliyince görüntü kalitesinde sorunlar vardı görüntü bir netleşiyor bir bozuluyor bu sadece maçlarda böyle oluyor neden olabilir,sizdede sıkıntı var mı ?
  • Benimde sadece maclarda , kameranin hizli hareket ettigi zamanlarda , ekranin bazi bolgelerinde cok hafif kirliymis gibi gorunuyor, kamera yavaslayinca duzeliyor.gozumde takildi , rahatsiz ediyor. Biraz arastirdim oyun moduna alip bazi ayarlari kapatmak lazimmis filan , tam ayarlayamadim bir turlu. LA6 serisinde goruntu ayarlarini iyi yapan arkadaslar goruntu,resim ayarlarini paylassalar cok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 15 Eylül 2013; 15:00:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçlardaki sorunlar yayın kalitesi ile ilgili arkadaşlar hızlı sahnelerde veya maçlarda sorun olursa..panel görüntüyü işleyemezse kayıtlı maçlarda da sorun olur..deneyin..
    birde digitürk yaınları..son 1 ay bozuldu arkadaşlar
  • selam arkadaşlar.şu anda 55la860v serisinde indirim var. 3999 tl ve lig tv kampanyalı. ancak görüş aldığım birçok kişi ki tv konusunda tecrübelerine güveniyorum , bu tv yi tavsiye etmiyor. ancak fiyatı ve özellikleri kafamı karıştırıyor. siz kullanıcıların bu konuda fikri nedir acaba.
  • arkadaşım sen başkalarının ağzına bakma 55la 860s çok güsel bi televizyon ayrıca 800 hz bence almaya değer lg diğer televizyonlardan daha iyidir 2013 serileri eskilerine nazaran çok iyi görüntü veriyor mattan çıkmış bütcen nereye kadar yetiyorsa kafan nezaman eserse al derim sıkıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dell xps l502

arkadaşım sen başkalarının ağzına bakma 55la 860s çok güsel bi televizyon ayrıca 800 hz bence almaya değer lg diğer televizyonlardan daha iyidir 2013 serileri eskilerine nazaran çok iyi görüntü veriyor mattan çıkmış bütcen nereye kadar yetiyorsa kafan nezaman eserse al derim sıkıntı

teşekkür ederim kardeş bu tv yi mi kullanıyorsun.
  • hyr benim bütcem yetmiyor keşke yetsede alsam:) bütcem 47la 660s anca yetiyor 2499 küsürlerde 55la 860 800 hz senin alıcan benim alıcam 400 hz o bakımdan sen al sıkıntı yok sana samimi söylüyorum çok güsel televizyon asla pişman olmassın çünkü tekno marketlerde gördüm hayran kaldım ayrıca izleme boyutunu merak ettim senin bizim salon 28 mt kare 47 ekrandan daha büyüğünü alamam bütceden dolayı :)
  • arkadaşlar bende uzun zamandir 47LA660S almayı istiyordum para durumundan dolayı bugun LG 42LA620S aldım ve 1377 TL ye LG türkiye garantili sizce tv LA 640 ve 660s e göre cok fark varmi ?

arkadaşlar LG türkiye sitesinde

Dahili Uydu alıcısı
    dahili wifi

yazıyor yorumlarda 620lerde olmadığı yazıyor acaba sitede yanlıslıkmı var ? neden olmadığı halde var olduğu yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 15 Eylül 2013; 15:32:47 >
  • desperado439 D kullanıcısına yanıt
    bu fiyat nerede acaba
  • ben burda buldum segeant43 istersen bak bi lg türkiye garantilihttp://www.n11.com/lg-42la620s-full-hd-3d-tv-4-gozluk-hediyeli-P15507819
  • quote:

ben burda buldum segeant43 istersen bak bi lg türkiye garantilihttp://www.n11.com/lg-42la620s-full-hd-3d-tv-4-gozluk-hediyeli-P15507819

evet bende ordan aldım 22 TL cek kullandım. 1377 TL geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 15 Eylül 2013; 15:34:28 >
  • quote:

hyr benim bütcem yetmiyor keşke yetsede alsam:) bütcem 47la 660s anca yetiyor 2499 küsürlerde 55la 860 800 hz senin alıcan benim alıcam 400 hz o bakımdan sen al sıkıntı yok sana samimi söylüyorum çok güsel televizyon asla pişman olmassın çünkü tekno marketlerde gördüm hayran kaldım ayrıca izleme boyutunu merak ettim senin bizim salon 28 mt kare 47 ekrandan daha büyüğünü alamam bütceden dolayı :)

dostum oda 30 m2 47 de olabilir gibi ancak ya olmazsa diye 55 düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.