Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baybarut

Software File(Version 03.20.40) adresinden yazılımı indirip,
    Yazılım dosyasını Unzip yapın.
    USB depolama cihazını PC‟nin USB Portuna takın.
    USB depolama cihazı üzerinde “LG_DTV” adında bir kılasör açın.
    Yazılımı USB deki “LG_DTV” kılasörüne kopyalayın
    USB depolama cihazını TV’nin USB portuna takın
    güncelleme işlemi başlar...

Merhaba,

42LA660 aldım ve dün gelip kurulum yapıldı, bi sıkıntı yok şimdilik.

Bugün ekranın sağ alt köşesinde ''yeni bir güncelleme var'' uyarısı çıktı. Kurulumu yapan ekibin geldiklerinde en son güncellemeyi yapmaları gerekmez miydi ?

Ayrıca güncellemelerin içeriklerini inceledim ve çok fark yaratacak bişey göremedim sizce güncellemeleri yapmak gerekli mi ?

• ugubi U kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Sen bu kumanda işini bi aldıgın yere sor.
    2 kumanda çıkar mutlaka ya o tv açılmış teşhirde olabilir. (sonradan tekrar ambalajlanmış ve kumandası unutulmuş olabilir)
    yada tv sıfır ürün ama daha önce açılıp içerisindekiler çıkartılıp kumandayı koymayı unutmuşta olabilirler.
    we en son ihtimal kumandayı gerçekten alıp aforoz etmişler ve sana bu sekilde satmışlar
    kumanda mutlaka olması gerekiyor.
  • Selam Ugubi
    Her güncelleme komple sistemi değiştirmez zaten sende yazmışsın.
    Güncellemeleri getirirken mesela LG smart markette donmalar veya takılmalar vardır bunu güncelleme ile giderirler.
    Bence gelen her güncelleme eğer TR internet sitesinde resmi yayınlanmışsa kurulmalı diye düşünüyorum.
    Hatalı bile olsa sonraki güncelleme ile giderir LG kendi hatasını düzeltir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpkiss

Merhaba
    Sen bu kumanda işini bi aldıgın yere sor.
    2 kumanda çıkar mutlaka ya o tv açılmış teşhirde olabilir. (sonradan tekrar ambalajlanmış ve kumandası unutulmuş olabilir)
    yada tv sıfır ürün ama daha önce açılıp içerisindekiler çıkartılıp kumandayı koymayı unutmuşta olabilirler.
    we en son ihtimal kumandayı gerçekten alıp aforoz etmişler ve sana bu sekilde satmışlar
    kumanda mutlaka olması gerekiyor.

sende 2 kumandamı çıktı kardeş....?
    arkadaşlar tek kumanda(akıllı) çıkıyor...telaşlanmayın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpkiss

Herkeze selamlar
    Dün akşam tv izlerken bi güncelleme varmı diye kontrol edim dedim.
    Televizyon modeli 47LM860V vatandan alınma

Güncelleme buldu sürüm : 04.41.04 sürüm
    Aksam %50 de kaldı indiremedim ya benim kablosuz agda sorun vardı yada download ı yaptığı serverda
    Bu güncellemeyi yükleyen var mı bilgi verebilirmisiniz.
    Tşkkrler.

güncelleme ile ufak tefek şeyler geliyor..en önemlisi premium uygulamalar içindeki skypeyi açabilirsiniz...
  • sharpkiss kullanıcısına yanıt
    Media Markten 1899 TL.ye taksitle aldım. Zaten burdaki yazıları okuduktan sonra hertürlü incelemeyi yaptım.

Kuruluma gelen arkadaşlarda çok iyi niyetlilerdi sağolsunlar. Açınca ne olduğunu anlarız dedi. Birlikte açtık tüm ambalajını birlikte söktük,

Teşir ürünü yada kullanılmış olursa ben bunu sana söyleyip öyle raporu hazırlayacam, öyle ise de değiştirirsin dedi. Tüm aparatları etiketleri birlikte açtık.

Ürün sıfır ve açılmamış dedi. Servis kumandasıyla servis ayarlarına girdi UTT: 0 yazıyodu. Bu da ürünün ilk kez açıldığını gösterir dedi ve için rahat olsun dedi.

Tek kumanda çıktı, kuruluma gelen kişide bunlardan çok kurduk ben 2 kumanda çıktığını görmedim dedi. LM modellerde vardı ama diye ekledi.

Belkide dediğin gibi burda kutuları açıp içinden çıkarıyolardır mağazalar. Çünkü 50 tl ye satılıyo dedi ve alışamazsan bizden temin edebilirsin dedi

• Merhaba
    Tek kumanda çıkması çok enteresan olmuş
    şimdi Mqic kumanda ile normal arasında farklar var.
    en basitinden üzerinde numara olan tuşlar yok.
    Bende Digitürk oldugundan çok ihtiyacım olmuyor numaralara Digitürk kumandası ile hallediyorum.
    Ama dahili uydu alıcı ile kullanıcaklar zorluk çekebilir diye düşünüyorum.
    Ama tek kumandadaki maqic kumanda nasıl bizimkiyle aynımı inan bilmiyorum.

Bendeki bu
    http://www.lg.com/tr/tv-accessories/lg-AN-MR300
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Benim model 47LM860v bende 2 kumanda vardı.
    LG nin başka modellerde nasıl bir politikası var inan bilmiyorum.
    Gerçekten tek kumanda veriyorda olabilir.
  • Merhabalar

Evet 47la660s te sanırım tek sihirli kumanda varmış.
    Allah kolaylık versin ozaman zor olur diye düşünüyorum.
    Yanlış yönlendirmişsem herkezden özür dilerim.
    Saygılar
  • Arkadaşlar Android Media Player kullananlar var mı ? tavsiye eder misiniz ? hangisini önerirsiniz ve nerden uygun fiyata alınabilir ?

• sharpkiss kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Sharpkiss

Bugün gidip soracaktım zaten bi sıkıntı çıkarsa iade süresinin kaç gün olduğunu. Gitmişken kumanda olayını da soracam

Genelde herkes kanal geçiş ve seçme sıkıntısından sözediyo ama ben digitürkü bağladığım için pek kullanmıyorum. Sadece ses ayarı, 3D tuşunu ve harici bişe bağlayınca

kullanıyorum. Arasıra da imleci ekranda görmek için sallıyorum
  • ugubi U kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Sizde benim gibi sadece ihtiyac halinde arada kullanıyorsunuz
    Dİgiturk oldugu için açıkçası kumandaya çok ihtiyac olmuyor
    Ama dedigim gibi bu tvde dahili uydu alıcı ile kullanıcak kişi var ise alırken 2 kere düşünmeli derim :) (yada sonrada 1 kumanda alabilir )
    Numara tuşları olmadıgından baya bi zorlanır

Tşkkrler.
  • 47LA740S bekleyenler için sıcak fırsat diye düşünüyorum. N11'de şuan 2469 TL ye düşmüş. LG TR garantili. Fiyat baya uygun gibi geldi bana. N11 çekleri ile daha uyguna gelebilir.

http://www.n11.com/lg-47la740s-800hz-3d-led-tv-smart-tv-dahili-hd-uydu-alici-lgturkiye-garantilidir-P15479324
  • Merhaba arkadaşlar,

Akıllı kumanda üzerinde "q-menu 123" diye bir tuş var. Buna basınca numaraları girebileceğiniz sanal klavye açılıyor. Oradan diyelim ki 2'ye tıkladınız, 2, 20 200'lü kanalları hemen getiriyor. Bence 2.kumandaya gerek yok.

Bilginize.
  • Kullanmıyorum ama kullanan ark. Var gayet memnun ilave olarak woon HD alıcı eklemiş tadından yenmez
    http://www.dark.com.tr/bilgisayar/android-mini-pc/dark-android-box-android-isletim-sistemli-mini-pc-wifi-arm-cortex-a9-islemci-3d-hizlandirici-air-mouse.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 42LA620S var.

Pc'ye Smart Share kurdum. filmi sag tiklayip TV'de oynat diyorum. Film tv'de acilmaya basliyor sonra "bu dosya turu desteklenmiyor" diyor.
    avi, mkv butun dosya turlerinde durum boyle.

yardim edebilicek var mi?
  • artık tek kumanda çıkıyor. lm lrtde kaldı çift kumanda olayı. Artık 2013 ile beraber sadece Magic kumanda var
    @sharpkiss

ekran büyüdükçe sd yayın kalitesinin azalması Külliyen saçmalık. . neyse ki ben Türksat kanalları küçüte hd mac ve filmleri buyukte izlemeyi düşünüyorum. ..
  • Evet sanırım LG bütün kumandadaki fonsiyonları Maqic kumanda ile çözülücek gibi yapmış.

Küçük bir soru
    Lg nin appsta gezinirken donma oluyor uygulamalara bakamadan hata veriyoır
    Kaç kişide böyle bir sorun var?
  • quote:

Kullanmıyorum ama kullanan ark. Var gayet memnun ilave olarak woon HD alıcı eklemiş tadından yenmez
    http://www.dark.com.tr/bilgisayar/android-mini-pc/dark-android-box-android-isletim-sistemli-mini-pc-wifi-arm-cortex-a9-islemci-3d-hizlandirici-air-mouse.html

teşekkürler baybarut

• quote:

Önceki seri half sbs 3D oynatabiliyordu
    ama nedir Full sbs denilen kısaca Bluray Full HD 3D ile çözünürlükte kalitede görüntüye sahip,üst sınıf full sbs olan formatları harici hdd bile oynatamayabilir ekstra oynatıcı ile media keyfi tam olur.
    denenmiş değil ama dahili media playeri ile desteklenmeyebilir bence.

Hocam Lg LA860V İLE SAMSUNG UE F8000 Serisini karşılaştırırsak sizce hangisi alınmalı ?? Görüntü kalitesi 3D kalitesi uygulama yöneticileri desteklediği formatlar kısacası ince detaya kadar girersek sizce hangisidir ??
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.