Şimdi Ara

LG 42LA620S 107 CM alınmıştır (14.09.2013) LED TV Tavsiye edebilecek ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
8.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yaklaşık 1 hafta öncesinde evime hırsız girmesi üzerine 23 " lcd televizyonumu çaldığı için , yeni bir televizyon aramaktayım ( şimdilik araştırma aşamasındayım )

yaklaşık 40 " yani 100 102 cm'lik bir LED televizyon bakıyorum ama özellikler konusuna gelirsek eğer o kadar çok çeşit bulunmaktadırki her markanın her modelin ap ayrı bir özellikleri mevcut.

bilgisayarımı yenilediğimde monitör alayım dedim 2 hafta sonra kafayı yiyordum =)) ama sonunda mutlu sona ulaştım... bu televizyon konusundada inşallah kafayı yemem ,

dediğim gibi bir sürü çeşit ve model oldugu için çok kafa karışıyor. aklındaki marka ney derseniz son zamanların en iyisi olan samsung'u tercih ederim ama sizin önereceğiniz marka ve modelleride

dört gözle takip ederek cevaplayacağım. öncelikle Full Hd olması , görüntünün net ve göz yormaması önemli televizyonu koyacağım odada izleme mesafesi yaklaşık ortalama 1.5 2 metre en yakını

beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar. dediğim gibi hiç bir bilgim yok tv&monitör lerden. şimdiden teşekkür ederim büyük ihtimalle alacağım yer topkapı vatan olacaktır.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BYKUSH -- 14 Eylül 2013; 19:51:34 >

• up...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush1905

up...!

bakacam bir ara panpa yeni koltuk aldım şunu bir birleştirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Eylül 2013; 16:44:20 >
  • ahaha :D tmm tmm kolay gelsin sana bekliyorum
  • UPPP !

Arkadaşlar kimse öneride bulunmayacak heralde , veya benim gibi sizindemi bilginiz yok televizyon özelliklerinden....
  • quote:

UPPP !

Arkadaşlar kimse öneride bulunmayacak heralde , veya benim gibi sizindemi bilginiz yok televizyon özelliklerinden....

aybedion dayı dün unuttum seni al buyur hertürlü işini görür gayet şık zaten samsung pişman etmez rahat ol

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/samsung-ue40f6100awxtk-ue40f6100awxtk,40-3d-full-hd-1080p,200-hz,2xhdmi,1xusb,2-adet-3d-gozluk/productdetails.aspx?I_ID=65610

"TV'ye eklenen gürültü filtreleme seyretmeyi daha hoş bir deneyim haline getirir

Samsung’un Clean View özelliği ile, TV'nizde kristal netliğinde izleme deneyimi yaşayın. Clean View’in otomatik gürültü giderme teknolojisinin uygulanmasıyla, ekranda görünen dijital ve analog gürültüler giderilir. Analog Gürültü Filtresi, hem hava hem de kablo kaynağından gelen görsel gürültüyü silerek resim kalitesini iyileştirir. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve en iyi netlikle TV seyredin."

şu özelliği hele

• bayağı iyiymiş de araştırıyoz hala bu clean view olayı çok iyi netliği kazandırıyor :)))

@musAKka @BöCekzzz ne diyosunuz abiler :)
  • hoca birde şunu sorcakdım bu uydusu içinde olanlar var bunda öylemi ? yani extradan receiver falan kullanmamak için anlamışındır demek istedigimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BYKUSH -- 9 Eylül 2013; 17:52:04 >
  • quote:

hoca birde şunu sorcakdım bu uydusu içinde olanlar var bunda öylemi ? yani extradan receiver falan kullanmamak için anlamışındır demek istedigimi

bu üründe yok
  • yapma be o kötü oldu , fiyatıda mükemmeldi aslında :S
  • quote:

yapma be o kötü oldu , fiyatıda mükemmeldi aslında :S

o yüzden öyle galiba bende hiremco chipbox var memnunum 200 tl o da
  • hoca valla ben kullansam neysede anneyle baba kullanacak birde 2 3 kumandayla uğraşılmaz olmuşken hem iyisi olsun diyoruz uydusu vs. içinde onlardan bakalım birazda bir yandan bende araştırıyom ama

pc monitöründende bildigin üzere monitör&TV lerden pek anlamıyorum :d yalan yok çok kafa yoruyor bin bir çeşidi var :D
  • birde şuna bakarmısın murat biraz daha yüksek fiyatı ama olsun vatandaki yorumlar tatmin edici uydu içinde aklıma yatar gibi oldu ama hala araştırıyorum :D
  • Uydu alıcısı olsun dersen: LG 42LA620S öneririm, fiyat/performans oranı gayet iyidir.
  • quote:

birde şuna bakarmısın murat biraz daha yüksek fiyatı ama olsun vatandaki yorumlar tatmin edici uydu içinde aklıma yatar gibi oldu ama hala araştırıyorum :D

Yaw haci baba sen bana butce ver ben sana bulayim cok verme die onu attim yoksa ohoo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musAKka kullanıcısına yanıt
    eyv. oğuz abim daha uygunu yokmudur bildigin limit 1500 tl . yukarıda linkini attıgım nasıl abim inceleme şansın varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BYKUSH -- 9 Eylül 2013; 21:36:32 >
  • hoca limiti 1500 tl , uydu alıcı olsun içinde de. yukarıda linkini attıgım nasıl sence ? kafama yattı benim evdekilerede danışmam lazım yalnız.
    3 d gözlük veriyormu acaba özelliklerinde pek birşey yazmıyor açıkcası . onuda gidip öğrenmek lazım aslında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BYKUSH -- 9 Eylül 2013; 21:35:56 >
  • eyv. hocam sağolunda biraz araştırıp inceledim verdiğiniz philips in sitesinden incelemelerde pek olumlu birşey yok açıkcası
    kanal değiştirme donma sinyali geç alma gibi problemleri çok oldugu söyleniliyor forumdada bundan bahsedilmiş .
    umarım siz bu sorunlarla karşılaşmazsınız. başka tavsiye edebileceğiniz var ise memnuniyetle bekliyorum tekrar teşekkürler :)

edit : + fiyat olarakta bütçemi bayağı zorluyor limit olarak 1500 tl konumlandırmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BYKUSH -- 10 Eylül 2013; 3:12:23 >
  • yılbaşında 3300 TL ye amcama aldığımız 42" samsung şu anda 2250 civarında wi-fi , 3D ve smarttv özelliği de var gerçekten harika bir tv
    bir de fiber internet varsa sizde tadından yenmez bu arada 6 adet de gözlük veriyorlar 2 tanesi çok kaliteli 4 tanesi 30-40 liralık gözlüklerden
  • Ferlock kullanıcısına yanıt
    hocam diğer arkadaşlara söylediğim gibi limit 1500 tl
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.