Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peni_Silin

Webos gelmese de bir sürü detay karışıklık düzeltilmiş.
    Time Machine'de kaydedilen geçmiş artık kolay kolay silinmiyor. Hatta time machine'de geriye gidp bir filmi ordan kaydetmeye başlayabiliyoruz..
    Alt yazılarda her yeni film izlediğimizde her seferinde TR seçmek zorunda kalınmıyor.
    Bir de "On Now" diye birşey çıkmış ama "Ağ veya sunucu bağlantısı tutarsız" hatası veriyor. Sanırım izlenen yayınla alakalı tavsiiye veren bir hizmet olmalı ama bizim Türkiye için erken galiba...
    Ve bence webos değil de adam gibi Android getirseler asıl o zaman lezzetinden yenilmez. O yüzden webos gelmedi diye canım sıkılmıyor..
    deleted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 18 Nisan 2016; 22:56:47 >
  • Fabrika ayarlarına döndüğümde görmüştüm On now ikonunu tıkladığımda "ağa bağlı olmanız gerekmekte" gibi bi uyarı verdi. Bağlandıktan sonrada ikon yok oldu. TV modeli LA 660S.

Hangi TV modellerinde var acaba bu program, yada nasıl yüklenir bilen var mı ?

Teşekkürler
  • murathanouz M kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşadım.
    Şöyle çözüldü.

Fabrika ayarlarına döndüğünüzde "Programlanmamış" ekranı geldiğinde. TV yi kapatın

Tekrar açıp o şekilde kanal taraması yapın.
  • Arkadaşlar 55LA860V televizyona 04.27.09 nolu yeni güncelleme gelmiş bu güncellemeyi yapan varmı güncelleme yaptıktan sonra eskisini aramayalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Arkadaşlar la660s TV de periyodik olarak kanallar siliniyor daha önce böyle bir problemle karşılaşan var mı?

BENDE AYNI SORUNU YAŞIYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyonik61

Arkadaşlar 55LA860V televizyona 04.27.09 nolu yeni güncelleme gelmiş bu güncellemeyi yapan varmı güncelleme yaptıktan sonra eskisini aramayalım...

04.27.08 SÜRÜM SORUNLUYDU BENDE YENİ SÜRÜMÜ YÜKLÜYORUM DÜZELİR UMARIM
  • 04.27.09 nolu yeni güncelleme yükledim 21 ocaktan bugüne kanal silinme sorunu yaşamadım umarım düzelmiştir.
  • cjxtr C kullanıcısına yanıt
    deleted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 18 Nisan 2016; 22:56:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.
  • beyler elimde 2tb usb flash var lg tv den bir proğranmı kaydetmek isitiyorum. ama hdd olması şart mı yani flash bellek bu görevi görme mi bilgiis olan varsa bizi bilgilendirsin
  • arkadaşlar merhaba.42la860v televizyonum var .youtube tan video izlerken veya internetten film izlerken belli bir süre sonra wifi kesiliyor. bu modeli kullanan arkadaşlarda böyle bir sıkıntı varmı acaba teşekkürler...
  • isaakcu İ kullanıcısına yanıt
    Aynı tv bende de var dediğiniz gibi bu modelin internet performansı tatmin edici değil maalesef kablolu kablosuz çok sık kesilmeler oluyor ve kabloluda internet kesntisi olduğunda tv çok kasıyor örneğin bir kanal değişimi 10-15 sn de gerçekleşiyor
    internek kesintisini minimuma indirmek için modeme başka cihaz (telefon table vs) bağlantılarının da minimum olması gerekiyor. Modemimimiz bayram dönüşü E5 kara yoluna dönmesin :)
  • teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ben kabloluda bu sorunla karşılaşmadım ama tabi siz yaşamışsanız bişey diyemem. gerçi uzun zamandır kablolu kullanmıyorum ama :D
  • isaakcu İ kullanıcısına yanıt
    Bende de var maalesef. Tam bir LG rezaleti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba arkadaşlar forumu aradım ama bulamadım 55 la660 için hangi görüntü ayarlarını seçmeliyiz en iyi görüntü için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isaakcu

arkadaşlar merhaba.42la860v televizyonum var .youtube tan video izlerken veya internetten film izlerken belli bir süre sonra wifi kesiliyor. bu modeli kullanan arkadaşlarda böyle bir sıkıntı varmı acaba teşekkürler...
    deleted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 18 Nisan 2016; 22:55:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helhel

beyler elimde 2tb usb flash var lg tv den bir proğranmı kaydetmek isitiyorum. ama hdd olması şart mı yani flash bellek bu görevi görme mi bilgiis olan varsa bizi bilgilendirsin
    deleted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 18 Nisan 2016; 22:55:38 >
  • Selam biraz hort olacak ama la 660s için yeni bir güncelleme çıkmış ne değişiklikler var deneyen oldu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok acil bilgilerinize ihtiyacım var.
    LA620 tv var evde. MR 400 akıllı kumanda almak istiyorum.

Bu kumandayla dsmart dahil her şeyi kontrol edebilir miyim? 600 serisinde varmış bu özellik de bizim serilerde var mı onu bilmiyorum.

Ses sistemi, dsmart ve tv'yi tek kumandaya düşürmek istiyorum da.
  • Arkadaşlar selamlar

Ara ara görüntü böyle oluyor ses gelmeye devam ediyor. Kapatıp açınca düzeliyor. Başına gelen var mı garanti de bitti maalesef
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.