Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnderT

Spotify de kapanıyor bu tv için. Resmen çöp oldu Net cast. Bir daha LG tv almam. Kameralı diye aldık skype kapandı. Şimdi de Spotify. Bundan sonra tv yerine ekran alıp Android box almak en mantıklısı.

YouTube kapanacak mı ben onu merak ediyorum:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Spotify de kapanıyor bu tv için. Resmen çöp oldu Net cast. Bir daha LG tv almam. Kameralı diye aldık skype kapandı. Şimdi de Spotify. Bundan sonra tv yerine ekran alıp Android box almak en mantıklısı.

YouTube kapanacak mı ben onu merak ediyorum:(

O reklam yayınlayabildiği için kapatmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde 2014 imalat 42LA660S var bugün talihsiz bir olay sonucu ayağı kırıldı ve televizyon yere yüz üstü çakıldı ekranın sağ ve sol üst köşelerinde kırılma var altta lg yazısının alt kısmındaki yerde çıkıntı var TV'yi açıp iç panele bakamadım o yüzden oralarda ne var bilmiyorum ne kadara mal oluyor yaklaşık bilen var mı?
  • Arkadaşlar YouTube açılmıyor neden?

• HRNclk777 kullanıcısına yanıt
    youtube açılıyor bende ancak video değişiminde yükleniyor yazısı çıkıp kalıyor tv de saçma sapan sorunlar çıkmaya başladı sizin cihazı sıfırlayın yanı fabrika ayarlarına geri dönün tekrar yükleme yapın internet bağlantısını kontrol edin olmazsa yinede ozaman cıhaz arızası değil yazılım arızası güncellemeyi usbden yükleğin
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkez20

youtube açılıyor bende ancak video değişiminde yükleniyor yazısı çıkıp kalıyor tv de saçma sapan sorunlar çıkmaya başladı sizin cihazı sıfırlayın yanı fabrika ayarlarına geri dönün tekrar yükleme yapın internet bağlantısını kontrol edin olmazsa yinede ozaman cıhaz arızası değil yazılım arızası güncellemeyi usbden yükleğin

Problem modemden kaynaklıymış reset ledim düzeldi. Ama video sonunda donma bende de olmaya başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: murathanouz

Kumanda bozuldu. Televizyonumun (LG 47LA860)aşağıda resmi olan kumandasını nereden bulurum ? Bu kumandanın modeli nedir ?

Ayrıca mr600 -mr650 kumandalar la serilerinde çalışıyormu deneyen oldumu ?

Bendeki 55LA860V'nin de kumandası bozuldu. İlginç olan kumanda altında model AN MR400P yazıyor. Ancak internet sitelerinde satılan MR400 kumandalar farklı bir görünüme sahip. Siz nasıl çözdünüz kumanda işini ?

• Henuz çözemedim. Yeni nesil lg lerde kullanilan akilli kumandalar bizim tv lerde calisirmi, bunu araştırıyorum

• Bu televizyonda gördüğüm en berbat 2 özellik var. Uydu yazılımı kullanışsız ve Türkiye kullanıcıları için HBB Tv özelliği kapatılmış olması.

Hazır kanal listesi yükleyemezsiniz yada kanal listenizi yedekleyemezsiniz. Bunu yapmak için klasik kumanda ile kodlar kullanılıyor falan diye duydum. Ancak daha fonksiyonel diye tercih edip kampanya içinde sihirli kumada verdiklerinden ve sihirli kumanda tuşlarındada setting olmadığından bunuda yapamıyorum. (pek çok kişi gibi)
    En dandik cihazda bile olan bu basit özellik malesef LG de kolayca bir yere konamamış.

HBB TV özelliğini kullanmanız için cihazınızın ülke seçimini Almanya yapmanız gerekiyor. Buda biraz onur kırıcı geldi bana. Madem cihaz destekliyor neden Türkiye seçilince özellik kapanıyor.
    Müşteri hizmetlerine bir kaç kez yazdım önce Türkiye'de bu özellik yok dediler. HBB TV özelliği olan kanalları saydım resimlerini atayım dedim bu seferde kestirip attılar Türkiye seçeneğinde bu özellik yok bu konuda herhangi bir çalışmada yok diye.
    Şikayet vara yazdım cevap bile yazan olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcantekin -- 30 Aralık 2017; 12:11:9 >

• mcantekin M kullanıcısına yanıt
    söylediklerinizin tümü çok basit özelikle tv hazır kanal yedekleme ayrıca hazır tv listesi yükleme akıllı kumandaya da gerek yok bence biraz araştırın bulamaz yada yapamaz san yaz yardımcı olayım ancak araştır
  • merkez20 kullanıcısına yanıt
    Settingse uzun süre basın 1 1 0 5 yazın gibi bir çözüm okumuştum ama bana tv ile birlikte verilen kumandada öyle bir şey yok. Sihirli kumanda dedikleri kumandadan vermişlerdi. (Aşağıdaki resimdekinden)
    Bunun dışındada br çözüm bulamadım. Bayada araştırdım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcantekin -- 30 Aralık 2017; 12:8:11 >
  • mcantekin M kullanıcısına yanıt
    tv modelini tam yazarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcantekin

Settingse uzun süre basın 1 1 0 5 yazın gibi bir çözüm okumuştum ama bana tv ile birlikte verilen kumandada öyle bir şey yok. Sihirli kumanda dedikleri kumandadan vermişlerdi. (Aşağıdaki resimdekinden)
    Bunun dışındada br çözüm bulamadım. Bayada araştırdım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Setings tusu basili tut hic bIrakma setings menusu kayboldugu anda 1105 ok bas sonra menu cikicak yap dene mutlaka cikar.

• quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Screenmirroring samsunglara ait özellik
    Lg için smart share / miracast aynı mantıkta uygulama
    Smartshare mevcut

4 yıl sonra işime yarayan mesaj 32LA620S kullanıyorum telefonu bağlayamadım Screenmirroring ile kafayı yemek üzereydim senin mesajdan sonra baktım miracast / Intel widi kapalıymış açtım anında oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkez20

quote:

Orijinalden alıntı: mcantekin

Setings tusu basili tut hic bIrakma setings menusu kayboldugu anda 1105 ok bas sonra menu cikicak yap dene mutlaka cikar.

Bu kumandada settings tulşu yokki. Bu kumandada hangi tuşa basayım ?

• Yil olmus 2018 en az 4 yillik tv ye hala guncelleme geliyor.

620s bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Yil olmus 2018 en az 4 yillik tv ye hala guncelleme geliyor.

620s bu arada.

Kesin var olan bir şeyi silmek için yollamislardir. Zaten netcast çöp oldu. LG den acayip soğudum ya. Güncelleme ile ilgili detay da bulamadım.

• OnderT O kullanıcısına yanıt
    Bisey silinmedide var olan biseyi silmek icin buyuk guncelleme yollamazlar herhalde. Hizmet suresi doldu der sadece bence.

• Merhabalar,

LA860v flash belleğe tv yayınını kayıt edebilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekinger -- 10 Mart 2018; 12:14:53 >
  • Yine bir güncelleme geldi. Napsak arkadaşlar?

Ayrıca gizli menu artık anymote uygulamasi ile açılabiliyor. Aktif edilmesi gereken ozellikler neler biliyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.