Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gurmer

Selam biraz hort olacak ama la 660s için yeni bir güncelleme çıkmış ne değişiklikler var deneyen oldu mu acaba?

Keşke sorunuza cevap verilseydi de bende görseydim.

LA690S var bende de. Bu son güncelleme ile X265 formatlı videoları da gösterebildiğini söyleyin lütfen! :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Arkadaşlar selamlar

Ara ara görüntü böyle oluyor ses gelmeye devam ediyor. Kapatıp açınca düzeliyor. Başına gelen var mı garanti de bitti maalesef
    Bu mesaja eklenen görseller:

Arkadaşlar selamlar

Ara ara görüntü böyle oluyor ses gelmeye devam ediyor. Kapatıp açınca düzeliyor. Başına gelen var mı garanti de bitti maalesef

• Arkadaşlar harddiskten film izlemek için en iyi görüntü modu ve ayarları nedir paylaşabilecek varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Arkadaşlar selamlar

senin tv gidiyor malesef.. yeni tv alıcan

• Arif kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyo aynı şey sebebini bilmediğim

• Merhaba Dostlar. 47LA660S'ime Ayaklık Arıyorum. Sanırım 47LA640S'inde Ayaklığı Uyuyor. Fotoğraflardan Anladığım Kadarıyla. İstanbul içi Satmayı Düşünen Varsa Sadece Ayaklığını Benimle PM'den İletişime Geçerse Sevinirim. İyi Forumlar.
  • JacquesC kullanıcısına yanıt
    PM
  • Merhaba arkadaşlar bende 42la860v model bir tv var.Daha önceden skype sonlandırılacağıyla ilgili bir mesaj gelmişti.güncellenmiyeceğiyle ilgili bende fazla önemsemedim güncellenmese bile kullanmaya devam ederim diye düşünmüştüm.Ama gel gör ki 2 gün önce tv yi açtığımda skype ortada yoktu güncellemeyle kaldırmışlar tv den.Benim sormak istediğim tv yi birkaç önceki sürüme alsak ve otomatik güncellemeyi kapatsak skype yeniden tvye gelirmi?Eğer böyle bir imkan varsa eski sürüm güncelleme dosyalarını nerden bulabilirim?Bu konu bnm için önemli çünkü yaşlı bir annem var ve tv den yurt dışındaki kardeşim ve torunuyla görüşüyordu skype ile aslında mini pc alıp sorun çözebilirim ama onu kullanmak annnem için karmaşık olacağı için tercih dışı kalıyor.Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
  • yeni bür güncelleme geldi 47 ls 660 s tv me yenilikler hakkında bilgi sahibi olan var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmernes84

Merhaba arkadaşlar bende 42la860v model bir tv var.Daha önceden skype sonlandırılacağıyla ilgili bir mesaj gelmişti.güncellenmiyeceğiyle ilgili bende fazla önemsemedim güncellenmese bile kullanmaya devam ederim diye düşünmüştüm.Ama gel gör ki 2 gün önce tv yi açtığımda skype ortada yoktu güncellemeyle kaldırmışlar tv den.Benim sormak istediğim tv yi birkaç önceki sürüme alsak ve otomatik güncellemeyi kapatsak skype yeniden tvye gelirmi?Eğer böyle bir imkan varsa eski sürüm güncelleme dosyalarını nerden bulabilirim?Bu konu bnm için önemli çünkü yaşlı bir annem var ve tv den yurt dışındaki kardeşim ve torunuyla görüşüyordu skype ile aslında mini pc alıp sorun çözebilirim ama onu kullanmak annnem için karmaşık olacağı için tercih dışı kalıyor.Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Merhaba:

Bir çözüm bulabildiniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nikogrk

quote:

Orijinalden alıntı: gokmernes84

Merhaba arkadaşlar bende 42la860v model bir tv var.Daha önceden skype sonlandırılacağıyla ilgili bir mesaj gelmişti.güncellenmiyeceğiyle ilgili bende fazla önemsemedim güncellenmese bile kullanmaya devam ederim diye düşünmüştüm.Ama gel gör ki 2 gün önce tv yi açtığımda skype ortada yoktu güncellemeyle kaldırmışlar tv den.Benim sormak istediğim tv yi birkaç önceki sürüme alsak ve otomatik güncellemeyi kapatsak skype yeniden tvye gelirmi?Eğer böyle bir imkan varsa eski sürüm güncelleme dosyalarını nerden bulabilirim?Bu konu bnm için önemli çünkü yaşlı bir annem var ve tv den yurt dışındaki kardeşim ve torunuyla görüşüyordu skype ile aslında mini pc alıp sorun çözebilirim ama onu kullanmak annnem için karmaşık olacağı için tercih dışı kalıyor.Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Merhaba:

Bir çözüm bulabildiniz mi ?

Malesef bulamadım pekte uğraşmak istemedim.Tv nin garantisi bittiği için yazılım geri döndürmek tehlikeli sonra kullanılamaz hale gelirse tv dende olmayalım diye bende gigabyte brix pc aldım ikinci el onu taktım kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmernes84 -- 4 Mart 2017; 16:17:13 >

• gokmernes84 kullanıcısına yanıt
    Zaten eski sürümü bile yükleseniz skype uygulaması yine kalkardı. LG uygulamardan kaldırınca sürüm fatketmez bence hepsi kalkar.. Belki biri USB den çalışacak şekilde ayarlarsa çalışma ihtimali olur diye düşünüyorum. MKV VOD daha önce USB den çalışıyordu ben öyle kullanıyordum sonra LG uygulamalara girdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakespeare07

Zaten eski sürümü bile yükleseniz skype uygulaması yine kalkardı. LG uygulamardan kaldırınca sürüm fatketmez bence hepsi kalkar.. Belki biri USB den çalışacak şekilde ayarlarsa çalışma ihtimali olur diye düşünüyorum. MKV VOD daha önce USB den çalışıyordu ben öyle kullanıyordum sonra LG uygulamalara girdi..

Bir ihtimal belki çalışır demiştim ama işte tv ye bişe olur diye tedirgindim o yüzden pek ısrar etmedim.Dediğim şekilde küçük pc aldım koydum tv nin yanına çözümü buldum.Sırf skype içinde tv yi değiştirip android tv ye dönmek olmaz.Daha ucuza çözdüm işimi

• Ağdaki modeme takılı usb deki filmi televizyonda nasıl oynatabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Modemin ağda yayınlama özelliği(DLNA madia player) ve playeri varsa oynatabilirsin. Televizyonda GİRİŞ kısmında HDMİ uydu vs. seçtiğin yerde bunun görünmesi lazım var ise yok ise zaten olmaz.Bende AĞ bağlı HDD var WD in onu televizyondan bulup oradan seyrediyorum. Sen en kolayını yap usb yi tvye bağla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Ağdaki modeme takılı usb deki filmi televizyonda nasıl oynatabilirim

Modeminizde USB olduğuna göre büyük ihtimal depolama ve multimedya paylaşımı özelliği vardır. Modem ayarlarında gezinip o özellikleri aktif hale getirdiğinizde tamamdır. TV'niz aynı ağa bağlı ise görecektir.
    Ağa bağlı bilgisayardaki multimedya paylaşımı için ise Plex Media Server'ı öneririm. Birkaç tane denedim en sorunsuzu bu:
    https://www.plex.tv/
  • LG 47LA660S ikinci el kaca alsam iyidir. Bi tanidigimda var almayi dusunuyorum

• coskunsaglam C kullanıcısına yanıt
    [Kunye=1000 TL ]
  • Kumanda bozuldu. Televizyonumun (LG 47LA860)aşağıda resmi olan kumandasını nereden bulurum ? Bu kumandanın modeli nedir ?

Ayrıca mr600 -mr650 kumandalar la serilerinde çalışıyormu deneyen oldumu ?

• Spotify de kapanıyor bu tv için. Resmen çöp oldu Net cast. Bir daha LG tv almam. Kameralı diye aldık skype kapandı. Şimdi de Spotify. Bundan sonra tv yerine ekran alıp Android box almak en mantıklısı.

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.