Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xarax77

yeni güncelleme geldi la660s e 04.27.02 den 04.27.05 e geçiyorum bakalım iyileştirme olmuşmu...

merhabalar gözle görülür bir değişiklik var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecü

quote:

yeni güncelleme geldi la660s e 04.27.02 den 04.27.05 e geçiyorum bakalım iyileştirme olmuşmu...

merhabalar gözle görülür bir değişiklik var mı?

harici uydu alıcı ile kullandığım için bir fark hissedemedim , güncelleme ile alt yazılar ve dvr kayıt sisteminde iyileştirme olduğunu okudum.
  • quote:

Aynı güncellemeyi bende şimdi başlattı iyileştirme varmı acaba bende merak ediyorum
  • Güncellemelerde ne gibi değişiklik olduğunu yazsalar iyi olacak...

• yirthan kullanıcısına yanıt
    aynen valla bende merak ediyorum paso güncelleme veriyolar ama hiç bir açıklama yok görünürde zaten değişen birsey yok belki söyleseler farklı bi özellik falan konmuştur.müşteri hizmetleride bişey söleyemiyo kendilerinden haberleri yok öylesine destek hizmeti sunuyolar adeta
  • denizci07 kullanıcısına yanıt
    Saatin oradaki batarya ikonuna tikla diger güç seceneklerini seç oradan kullanmakta oldugun güç profiline tikla.

Sonra pilde ve prizde diye iki secenek ve altinda da sirasiyla

Ekrani karart........5dk
    Monitoru kapat.......5dk
    .
    .
    .
    .
    Seklinde secenekler gelecek oradaki monitörü kapat seçeneğinin süresini arttirirsan veya hicbir zaman dersen kapanmaz birdaha ve soyledigin sinyal yok mesajini da almazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 18 Nisan 2016; 23:05:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezgin99

Son güncellemeyi sakın yapmayın. Diğer tvler kaydet anında paylaş reklamı yaparken bizimki artık şifreli kanallardaki yayınları kopyalama koruması var deyip kaydetmiyor. Hani kaydettiklerini başka yerde izleyebilsek neyse, o da yok.
    Kısaca son güncelleme 04.27.08 'i yüklemeyin.

ben maalesef yükledim son sürümü 42la860v tvme. fakat eskiden wifide kopma oluyordu bi kaç sn sonra geri geliyordu şimdi ise tamamen kopuyo tv yi kapatıp açtıktan sonra wifi geliyor bu çok sıkıntılı bi durum online film izlerken yarıda kesiliyor umarım düzeltirler sorunu
  • quote:

Son güncellemeyi sakın yapmayın. Diğer tvler kaydet anında paylaş reklamı yaparken bizimki artık şifreli kanallardaki yayınları kopyalama koruması var deyip kaydetmiyor. Hani kaydettiklerini başka yerde izleyebilsek neyse, o da yok.

Ben guncellemeyi yaptim. Dsmart kanallarını kayıt yapıyor. Bir sorun görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

quote:

Ben guncellemeyi yaptim. Dsmart kanallarını kayıt yapıyor. Bir sorun görünmüyor.

Alıntıları Göster
    deleted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 18 Nisan 2016; 22:58:09 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

quote:

kayıt yapıyor derken time shifting yani ileri geri sarma için 1,5 saatlik tampon belleğe kaydı demiyorsunuz değil mi?
    benim bahsettiğim dizileri filmleri bir kaç gün sonra izlemek için bütün haliyle kaydetme olayı. ben öylesine fil tv abonesi olmuştum. kartı direkt tv'ye takarak izlediğimden belki kayıt kabul etmiyor. Siz kartı direkt tv'ye mi takıyorsunuz yoksa kendi kutusundan mı aktarıyorsunuz?

Tv izlerken rec tuşuna basıyorum. Direk kayda basliyor. Daha sonra ne zaman istersem izliyorum.

• deleted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 18 Nisan 2016; 22:57:46 >
  • Merhaba;

uydu taraaması yaptığımda mevcut kanallar silinmeden üstünemi ekleme yapıyor ?
  • nikogrk kullanıcısına yanıt
    soruyo sileyimmi ustune bi ekleyim diye ona gore devam ediyo
  • hdd şifresini çözebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Arkadaşlar la660s TV de periyodik olarak kanallar siliniyor daha önce böyle bir problemle karşılaşan var mı?

Ben de yaşıyorum benzer bir sıkıntı 3 uydu mu kullanıyorsunuz 2 uydu mu?

• Merhaba,
    LA 860 serisi Televizyonumda kanalları taratıyorum izliyorum. Kapatıp açınca Programlanmamış diyor. Merkezi sistem uydu var. Başka Tv de denedim sorunsuz çalışıyor. Sebebi ne olabilir ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathanouz -- 30 Kasım 2015; 16:44:26 >
  • Hic boyle bir sikinti yasamadim ilgincmis

• arkadaşlar 47la620s kanal ekleyemiyorum. transponder listesinde sağ sol yapınca resetliyor. fabrika ayarlarına dönemiyorum. seçilmiyor , deaktif. yazılım güncelleyemiyorum son sürüm gerek yok diyor. yapabileceğim başka bişey varmıdır bildiğiniz ?
  • <--- çift mesaj -->

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 14 Aralık 2015; 22:23:16 >
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.