Şimdi Ara

2013 FİESTA ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA NEREDEN ALDILAR (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.519
Cevap
7
Favori
88.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gün 2013 1.5 trend fiesta aldım. 2. el olarak aldım kasko yaptıracağım axa 1000 tl çıkardınasıl sizce fiyat araştırmasına devam mı yoksa iyi mi
  • tcs : cekic dengeleme sistemi ile esp ayniymiş yani tcs yi kaparsan esp de kananiyormus . tabii bu özelliik sadece guv. paketli araclarda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

Kardeşim kırklareli'nden "sıfır peşinat" ile aylık 750 tl karşılığında "sıfır km" olarak 48 ay vade ile giriş sınıfı olarak düz vites 1.2 lt benzinli olan modeli 30000 tl ile aldı,kasko vs 32000 tl ye geldi araba.Ben ford arabalara uzak bir insan olarka bu aracı çok beğendim,dış tasarım ve iç yapısı güzel.Daha yeni olduğu için yakıt olayında çok bir şey diyemiyorum ama 100 km de 9.5 gibi bir harcama var.İleriki zamanla durum değişirmi bilemem,dediğim gibi ford araçlara yabancıyım.

Sadece bilmek isteidğim şey bu aracın giriş seviyesi olan modellerindeki müzik sisteminde amfi çıkışı varmıdır arkadaşlar? bilen varmı acaba?

Bu fıyat oyle boyle bır fıyat değil benım pek kafama yatmıyor ama neyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genccotanak

quote:

Kardeşim kırklareli'nden "sıfır peşinat" ile aylık 750 tl karşılığında "sıfır km" olarak 48 ay vade ile giriş sınıfı olarak düz vites 1.2 lt benzinli olan modeli 30000 tl ile aldı,kasko vs 32000 tl ye geldi araba.Ben ford arabalara uzak bir insan olarka bu aracı çok beğendim,dış tasarım ve iç yapısı güzel.Daha yeni olduğu için yakıt olayında çok bir şey diyemiyorum ama 100 km de 9.5 gibi bir harcama var.İleriki zamanla durum değişirmi bilemem,dediğim gibi ford araçlara yabancıyım.

Sadece bilmek isteidğim şey bu aracın giriş seviyesi olan modellerindeki müzik sisteminde amfi çıkışı varmıdır arkadaşlar? bilen varmı acaba?

Ayrıca. 1.2 benzınlı ıcın 9.5 demişsiniz ozaman 1.4 ve 1.6 15 lt yakacak. Arac bedelının yuzde yuzune nasıl kredı verıyorlar onu da anlamadım helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,
    1.4 Titanyum stoklarda bulamadığım için 1.25 e bakmaya başladım.
    Bayilerle uzun görüşmeler sonucunda pazar günü(22 Kasım) 48 gün önce(Kasım başı) maliyetlendirilmiş 1.25 aytozu Gri aracı Koç Ailem indirimi + 1 yıl garanti uzatma ile 32.950TL ye anlaştım. (24000 Kredi var Trafik sigortası dahil değil)
    Ama 1.25 ile ilgili okadar olumsuz yorum aldım ki(Çekmez, 2. el satışı zor olur, Çok yakar, Performanstan zevk almazsın vs...) araçtan soğudum. Pazartesi tekrar 1.4 bakmaya başladım ve 1 tane Şeker mavisi buldum. Kapısında boya hatası olduğu için alan adam 1 gün kullanıp iade etmiş(Kapı tekrar boyanacak). Trafik Sigortası dahil 37300TL fiyat verdiler.(39.300 koç ailem indirimli fiyatı).

Şimdi;
    1 - > Yaklaşık 3800TL fark ödeyerek 1.4 Titanyum Şeker mavi almaya değer mi?
    2 - > Bu hasar ve 1 günük kullanım için 2000TL indirim sizce yeterli mi? (aracın bana satışını sıfır gibi yapacaklarını söylediler)
    3 - > 1.25 i alanlar pişman mı?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: harput58

Merhabalar,
    Bayilerle uzun görüşmeler sonucunda pazar günü(22 Kasım) 48 gün önce(Kasım başı) maliyetlendirilmiş 1.25 aytozu Gri aracı Koç Ailem indirimi + 1 yıl garanti uzatma ile 32.950TL ye anlaştım. (24000 Kredi var Trafik sigortası dahil değil)
    Ama 1.25 ile ilgili okadar olumsuz yorum aldım ki(Çekmez, 2. el satışı zor olur, Çok yakar, Performanstan zevk almazsın vs...) araçtan soğudum. Pazartesi tekrar 1.4 bakmaya başladım ve 1 tane Şeker mavisi buldum. Kapısında boya hatası olduğu için alan adam 1 gün kullanıp iade etmiş(Kapı tekrar boyanacak). Trafik Sigortası dahil 37300TL fiyat verdiler.(39.300 koç ailem indirimli fiyatı).

Şimdi;
    2 - > Bu hasar ve 1 günük kullanım için 2000TL indirim sizce yeterli mi? (aracın bana satışını sıfır gibi yapacaklarını söylediler)

Teşekkürler.

1.2 motorun çekmeme gibi bir derdi yok. '...beli' diye tabir ettiğimiz dağ geçitleri var ya bi ihtimal orada yığılır araç onu da vites küçülterek çıkış süresini biraz uzatarak aşabilirsiniz. şu çok yakma mevzusuna gelince. öncelikle araç rodaj tamamlayacak ve 15bin km bakımına girecek. bundan önce de düşürmek mümkün. trafiksiz bir alanda sıfırlayarak test edebilirsiniz bu mesajı yazdığım saat ideal: kalkış sonrası seri viteslerle aracı devirli kullanırsanız, örn. 1-2, 3.....4..... ve 5.vitese böyle aralıklarla kısa zamanda çıkıp 70 en fazla 80 km hızla seyahat ederseniz araç maksimum 7 litre yakar. bu araçlarda vites ışığı var yandığı gibi vites atın. gecikmeyin.

1.4 titanyum olarak daha donanımlı x paketi de varsa evet alınır. ancak o araçtaki kapıdan dolayı, satarken boyalı olarak satacaksınız. ve sattığınız kişiye dert anlatamazsınız. bu da aracın değerini düşürecek. şeker mavi olduğu için ton farkı bile doğabilir. bunu da satarken ekspertize bile gerek duymadan alıcı anlayabilir. bunları düşünerek karar verin. bir de örnek vereyim; şu an 44 bin liraya fiesta alan biri 2 ay kullanıp yine 44'e satabilir ama siz 37ye alıp 33'e satabileceksiniz. umarım yeterlidir yine soru olursa cevaplarız..

Öte yandan;
    Sorunsuz bir müşteri sıfır peşinat ile araç alabiliyor. Ama yakın zamanda bunu da bitirecekler. nisan 2014'te.. @genccotanak

• quote:

quote:

Filo'dan kalan ve düz model bir araç.Evet fiyat çok çok iyi ama bu başka manalarada çekilmesin.kimseye yalan borcumuz yok ama "neyse" diyelim..

Söylemiş olduğum üzere araç sıfır peşinat,48 ay vade ayda 750 tl ile 30000 tl ye alınmışdır (vade sonunda 37000 yapıyor)
    Kasko vs ile 2500 tl masraf oldu,birkaç aksesuar filan 3000 tl ye çıktı masraflar.Dediğim gibi ,araç giriş seviyesi bir model.

• quote:

quote:

quote:

Ayrıca. 1.2 benzınlı ıcın 9.5 demişsiniz ozaman 1.4 ve 1.6 15 lt yakacak. Arac bedelının yuzde yuzune nasıl kredı verıyorlar onu da anlamadım helal olsun

Valla aracın gösterge panelinde 100 km de 9.5 lt yaktığı gösteriyordu.Yanıltıcı olabilir ben araçdaki bilgiyi paylaşdım.

Araç filo'dan kalma bir araba olduğu için eldeki stokda 1 adet kaldığından (kırklareli tuzcular otomotiv) böylesi bir düşeş durum oldu.
    araba giriş seviyesindeki 1.2 benzinli ,kırmızı renk 2013 model bir araç .
    Peşinat kesinlikle verilmedi,biraz hatır-gönül muhabbetleriylede konu çözüldü zira uzun zamandır bir araba sevdamız vardı ailece.

• quote:

Orijinalden alıntı: ****

quote:

Merhabalar,

Şimdi;

Teşekkürler.

1.2 motorun çekmeme gibi bir derdi yok. '...beli' diye tabir ettiğimiz dağ geçitleri var ya bi ihtimal orada yığılır araç onu da vites küçülterek çıkış süresini biraz uzatarak aşabilirsiniz. şu çok yakma mevzusuna gelince. öncelikle araç rodaj tamamlayacak ve 15bin km bakımına girecek. bundan önce de düşürmek mümkün. trafiksiz bir alanda sıfırlayarak test edebilirsiniz bu mesajı yazdığım saat ideal: kalkış sonrası seri viteslerle aracı devirli kullanırsanız, örn. 1-2, 3.....4..... ve 5.vitese böyle aralıklarla kısa zamanda çıkıp 70 en fazla 80 km hızla seyahat ederseniz araç maksimum 7 litre yakar. bu araçlarda vites ışığı var yandığı gibi vites atın. gecikmeyin.

1.4 titanyum olarak daha donanımlı x paketi de varsa evet alınır. ancak o araçtaki kapıdan dolayı, satarken boyalı olarak satacaksınız. ve sattığınız kişiye dert anlatamazsınız. bu da aracın değerini düşürecek. şeker mavi olduğu için ton farkı bile doğabilir. bunu da satarken ekspertize bile gerek duymadan alıcı anlayabilir. bunları düşünerek karar verin. bir de örnek vereyim; şu an 44 bin liraya fiesta alan biri 2 ay kullanıp yine 44'e satabilir ama siz 37ye alıp 33'e satabileceksiniz. umarım yeterlidir yine soru olursa cevaplarız..

Öte yandan;
    Sorunsuz bir müşteri sıfır peşinat ile araç alabiliyor. Ama yakın zamanda bunu da bitirecekler. nisan 2014'te.. @genccotanak

Müşteri temsilcimiz bizi tanıyan bilen bir kişi olduğu için böylesi bir satış gerçekleşdi.Sanıyorum son dakikada böylesi bir düşeş durum oldu.İnsiyatif meselesi birazda satıcı kişilerin.

Bu arada bizim arabada varmı yokmu bilemiyorum,onuda sorayım istedim.Bu vites geçişlerini gösteren ışık ne tarafda acaba? bizim araç giriş seviyesi fieastalardan varmı bilemiyorum,yada biz ekstradan takabilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 24 Aralık 2013; 11:51:32 >

• quote:

quote:

Merhabalar,

Şimdi;

Teşekkürler.

Öte yandan;

Cevaplar için teşekkür ederim.
    44 alıp nasıl 44 e satacak ki? o 44 e sorunsuz araç satarsa ben 35 e felan satamam mı?

Not: (22 kasım) değil (22 Aralık) olacaktı.

• quote:

quote:

quote:

Müşteri temsilcimiz bizi tanıyan bilen bir kişi olduğu için böylesi bir satış gerçekleşdi.Sanıyorum son dakikada böylesi bir düşeş durum oldu.İnsiyatif meselesi birazda satıcı kişilerin.

Bu arada bizim arabada varmı yokmu bilemiyorum,onuda sorayım istedim.Bu vites geçişlerini gösteren ışık ne tarafda acaba? bizim araç giriş seviyesi fieastalardan varmı bilemiyorum,yada biz ekstradan takabilirmiyiz?

vites geçiş ıkazı ön panelde derecenin hemen solunda yukarı doğru bir ok şeklinde çıkıyor.

bu sene içinde alınan dizel araçlar 43-44 bandında satıldı, şimdi aracı elden çıkarmak isteyenler aynı fiyata satabiliyor. yıl sonu indirimi belki biraz engeller ama yeni yılda 46 bandına çıkınca ikinci eller yine 44'e satılır. @harput58

• DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günler
  • 1,6 otomatik trend modelini 23.000 TL peşin + 13.000 tl 0 faizli kredi ile 36 bin TL ye aldım. Ayrıca park sensörü ve spoiler da fiyata dahil. Sizce nasıl arkadaşlar?
  • hayırlı olsun, gayet iyi fiyat bence..
    nerden aldınız acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanspagetti

1,6 otomatik trend modelini 23.000 TL peşin + 13.000 tl 0 faizli kredi ile 36 bin TL ye aldım. Ayrıca park sensörü ve spoiler da fiyata dahil. Sizce nasıl arkadaşlar?

bu fiyatını nasıl aldınız çok merak ettim doğrusu, ankara ve izmirdeki tüm bayilere sordum çoğuna bizzat gittim kredili 40bin den aşağı inmiyorlar.. bu fiyatı hangi bayiden aldınız acaba ?
    4bin lira fark var.. 36 bini geçtim 38-39 arası bişi deseler yine gidip alcam aracı ama yok inmiyorlar..
  • Hadi bakalım bir soruda benden. USB'den şarkı çalarken "karışık" çalma ayarı var mı?
    Bilen var mı acaba? :) Buarada almayı düşünenlere tavsiye; ALIN! :) 1 ay olacak haftaya memnunum. Kış lastiği işini de hallettim mi gönlüm daha rahat olarak bineceğim :)
    Trend düşünen varsa da hiç çekinmesin, beklentiniz çok extreme değilse her türlü karşılıyor :)
  • Kazimlee kullanıcısına yanıt
    abicim 1.6 trend donanımla sunumu yapılıyor mu ki??? ben anlamadım bu işi
  • quote:

abicim 1.6 trend donanımla sunumu yapılıyor mu ki??? ben anlamadım bu işi

pardon özür.. 1.4 motor trend sunulmuyormuş tekrar özür
  • Arkadaşlar 2013 Model Econotic(dizel) fiesta titanium + x Paket + Metalik renk aracımı satıyorum araç 2500 Km'de nokta hatasız garantisini uzattırdım içinde toz bulamazsınız o kadar titizimdir ki lastikler mazgala bile değmemiştir istediğim fiyat 41.500 Son Fiyattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreGLC -- 25 Aralık 2013; 14:45:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Hadi bakalım bir soruda benden. USB'den şarkı çalarken "karışık" çalma ayarı var mı?
    Bilen var mı acaba? :) Buarada almayı düşünenlere tavsiye; ALIN! :) 1 ay olacak haftaya memnunum. Kış lastiği işini de hallettim mi gönlüm daha rahat olarak bineceğim :)
    Trend düşünen varsa da hiç çekinmesin, beklentiniz çok extreme değilse her türlü karşılıyor :)

Arabayı henüz teslim almadım ama kılavuzda şöyle diyor :)

Menu / media menu / media settings / shuffle

Press OK to shuffle available media
    files in the current playlist. Note: To shuffle
    all media tracks, you must select Play All in
    the Play Menu and then select Shuffle.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.