Şimdi Ara

2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.273
Cevap
75
Favori
255.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aladinn

quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

titanic deluxe e rezervasyonu yaptırk bakalım haziran ayına

yeni oteller her zaman iyi oluyor.

titanic lara ise gitmeden merak ettiğiniz sorularınız varsa cevaplayabilirim.Geçen yıl eylülülün ilk haftası ordaydım

bu yeni açılan oteli belekteki nehir kenarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARGEN83

quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: siyahbuz7

neden kimse Crystal otellerinden bahsetmiyor? yoksa otelleri cokmu kötü? ? ben ets den ağustos 26 da 5 gece aldım Crystal sun set 2000 tl otel bu sezon acilacak haziranda ..

arkadasim ben crystal paraiso verde de kaldim, yemekler, temizlik, guleryuz muhtesem ama animasyon biraz turklere gore degil soyle soyleyeyim ic camasiri cikartip getirme 20 puandi deyip uzatmiyorum. geri kalan hersey guzeldi. bu sene 8 haziranda crystal admirale gidiyorum bakalim orasi nasil

Ben de Eylül ayında gideceğim Admiral'e . Döndüğünüzde görüşleriniz hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

biz 5 aile gidiyoruz daha once arkadaslarim gitmisler memnun kalmislar. eylul guzel bir secim keske bende o tarihte gidebilseydim ama isler uymadi. agustos ayinda sanirim biraz yemek airasi oluyormus. tatil donusu izlenimlerimi yazacagim eger unutursam bir hatirlatma yapin lutfen.

Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 24-31 Ağustos için ben ve iki yeğenim (14 ve 12 yaşlarında) Antalya Saturn Palace'ta 2.800TL ulaşım ve iptal sigortası dahil satın aldım. trip****or sitesinde yorumlar gayet olumlu.

Giden var mı bu otele? Öncelikli amaç yeğenlerin eğlenmesi. Aquaparkı,sahili animasyonu nasıldır?
  • quote:

quote:

neden kimse Crystal otellerinden bahsetmiyor? yoksa otelleri cokmu kötü? ? ben ets den ağustos 26 da 5 gece aldım Crystal sun set 2000 tl otel bu sezon acilacak haziranda ..

arkadasim ben crystal paraiso verde de kaldim, yemekler, temizlik, guleryuz muhtesem ama animasyon biraz turklere gore degil soyle soyleyeyim ic camasiri cikartip getirme 20 puandi deyip uzatmiyorum. geri kalan hersey guzeldi. bu sene 8 haziranda crystal admirale gidiyorum bakalim orasi nasil

Teşekkürler bilgilendirme için .. ama son yazdığınız ağustosta yemekler ne oluyor onu anlamadım ..

• Şimdi gelen SMS:
    Süper Fırsat ! Alanya Club Bayar Otelimizde Kampanya. Herşey Dahil 13 Yaş ücretsiz 4 Gece 5 Gün Tatil Paketi Sadece 179 TL
    www.bayargrup.com Bilgi 0242 514 28 09
  • şu boş mesajları bırakıp fırsat paylaşsanız. herkes oturmuş sohbet ediyor. sayfalarca sizin muhabbetlerinizi mi takip edicez yoksa fırsat mı okuyacağız. konu gereksiz mesaj kaynıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler bilgilendirme için .. ama son yazdığınız ağustosta yemekler ne oluyor onu anlamadım ..

agustosta yemek almak icin cok sira bekleniyormus onu demek istedim.

• quote:

bende aynı otelde kalıcam 19-24 ağustosta
    otel inşaatı halen devam etmekteymiş,son görüntüleri ;

• quote:

Orijinalden alıntı: ds4

quote:

bende aynı otelde kalıcam 19-24 ağustosta
    otel inşaatı halen devam etmekteymiş,son görüntüleri ;

bende 26 ağustosta giricem otele .. haziranda açılacağını söylediler. .

• Zamanı geçti biliyorum ama eşimle beraber Temmuz ortası ( Ramazan ayı) Herşey Dahil bildiğiniz ucuz ama iyi otel var mı? Limit en fazla 1.000 TL
    Yer,bölge şu,bu önemli değil.Temiz olsun yeter.
  • Rixos sungate 4 gece lik tatil den dün itibari ile döndüm hava ortalama olarak az güneş orta yağmur ve bol bulutluydu tatil boyunca hava şartlarına ayak uydurmak zor olmuyor elden birşey gelmiyince:) anismasyon ekibi harikaydı çok sıcak ve ilgili personel hoşuma gitti kesinlikle birdahaki tatil seçimimde gözüm kapalı sungate seçerim çok memnun ayrıldım 1 gece a le carte hediyeleri oldu italyan mutfağı seçtim çok memnun kaldım tatilini sungatede geçirecek arkadaşlar gönül rahatlığıyla gidebilirler ben çok memnun ayrıldım
  • Geçen sene mayıs sonunda avsallar Gold İslandaydım ilk ada oda verdiler ana bınanın ayrı ddeniz kısmında kalıyordu ada oda dedıkleri yer eşim ve çocuk istemediler anında saolsun yetkili bizi ana binada başka bir odaya geçişimizi sağladı 2 gün kaldım sanırım yeni açılmış dı geçen sene otel
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda28

Rixos sungate 4 gece lik tatil den dün itibari ile döndüm hava ortalama olarak az güneş orta yağmur ve bol bulutluydu tatil boyunca hava şartlarına ayak uydurmak zor olmuyor elden birşey gelmiyince:) anismasyon ekibi harikaydı çok sıcak ve ilgili personel hoşuma gitti kesinlikle birdahaki tatil seçimimde gözüm kapalı sungate seçerim çok memnun ayrıldım 1 gece a le carte hediyeleri oldu italyan mutfağı seçtim çok memnun kaldım tatilini sungatede geçirecek arkadaşlar gönül rahatlığıyla gidebilirler ben çok memnun ayrıldım

Sevgili Arda,
    Rixoslar bu sene bu topikte bolca konuşuldu.Erken rezervasyonun ilk dönemlerinde (kasım,aralık,ocak...) harika F/P oranı vardı.
    Ben dahil birçok arkadaş aldık.Mesela biz Rixos Lareste olacağız mayısın son haftası. Bir hafta kaldı ve heyecan başladı ama hava durumu pek içaçıcı değil.
    Seninki gibi olacak gözüküyor. Biraz yağmur, biraz güneş.

sungate 250 dönümlük alanı ile inanılmaz büyük bir alana sahip.Bu anlamda sizesıkıntı yarattı mı? bir yerden bir yere giderkençok yürümek sorun oluyor mu?
    Bu sezon için yemek kalitesi nasıldı? detayda insanın canını sıkacak unsurlar varmıydı? Mesela 10 Dk.asansörün gelmesini beklemek,20 dk. yemek sırasında beklemek,
    kahvaltıda bir çay söyleyip,gelene kadar kahvaltıyı bitirmek..gibi tatili vezirde eden rezilde eden unsurlar yaşandı mı?
    birde deniz suyu sıcaklığı nasıldı? havuza çocuklar üşümeden girebilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 17 Mayıs 2013; 7:33:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Zamanı geçti biliyorum ama eşimle beraber Temmuz ortası ( Ramazan ayı) Herşey Dahil bildiğiniz ucuz ama iyi otel var mı? Limit en fazla 1.000 TL

Antalya da Lara FAmily Club diye bir otel açılıyor 4 yıldızlı . Tatil . com ve avantajix üzerinden alırsan günlüğü 100-110 arası gelir.
    http://www.tatil.com/otel/lara_family_club_hotel.htm?processid=GJ-30249787TRNGEX0&sort=&Page=0

• Arkadaşlar doğu karadeniz turu yapmayı planlıyoruz. Uçaklıgidiş dönüş olacak 6 gece 7 gün. Fiyat 1.200 TL'ye geliyor kişi başı. Nasıl sizce uygunmudur?

http://www.touristica.com.tr/ucakli-karadeniz-turu--18---24-agustos

Yorumlarınızı bekliyorum.
  • Tüm rezervasyon iptal güvence sigortaları, otele giriş tarihinden 72 saat öncesine kadar mı geçerli?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Tüm rezervasyon iptal güvence sigortaları, otele giriş tarihinden 72 saat öncesine kadar mı geçerli?

Evet...En azından benim yaptırdıklarım öyleydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

Arkadaşlar doğu karadeniz turu yapmayı planlıyoruz. Uçaklıgidiş dönüş olacak 6 gece 7 gün. Fiyat 1.200 TL'ye geliyor kişi başı. Nasıl sizce uygunmudur?

Öğle yemekleri ekstra...Bazı geziler ekstra...Bir de 180 lira fiks para alıyorlar...Bunları da hesaba katın...Zaten diğer şirketlerin turları da aşağı yukarı aynı yerleri gezdiriyor...Ama yine de ETS'ye falan da bakın derim...

• quote:

Orijinalden alıntı: isqwild

quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Zamanı geçti biliyorum ama eşimle beraber Temmuz ortası ( Ramazan ayı) Herşey Dahil bildiğiniz ucuz ama iyi otel var mı? Limit en fazla 1.000 TL

Antalya da Lara FAmily Club diye bir otel açılıyor 4 yıldızlı . Tatil . com ve avantajix üzerinden alırsan günlüğü 100-110 arası gelir.
    http://www.tatil.com/otel/lara_family_club_hotel.htm?processid=GJ-30249787TRNGEX0&sort=&Page=0

İnceleyeceğim.Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

Arkadaşlar doğu karadeniz turu yapmayı planlıyoruz. Uçaklıgidiş dönüş olacak 6 gece 7 gün. Fiyat 1.200 TL'ye geliyor kişi başı. Nasıl sizce uygunmudur?

ben jolly den aldım 6 gece 7 gün
    ama benim tur herşey dahil.öğle yemekleri,müze girişleri vsvs
    950 ye aldım.bu biraz pahalı sanki.öğle yemekleri,müze girişleri vsvs

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.