Şimdi Ara

2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.274
Cevap
75
Favori
255.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onixon29

24-31 Ağustos için ben ve iki yeğenim (14 ve 12 yaşlarında) Antalya Saturn Palace'ta 2.800TL ulaşım ve iptal sigortası dahil satın aldım. trip****or sitesinde yorumlar gayet olumlu.

Giden var mı bu otele? Öncelikli amaç yeğenlerin eğlenmesi. Aquaparkı,sahili animasyonu nasıldır?

giden yok mu bu otele?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMustaine

quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

Arkadaşlar doğu karadeniz turu yapmayı planlıyoruz. Uçaklıgidiş dönüş olacak 6 gece 7 gün. Fiyat 1.200 TL'ye geliyor kişi başı. Nasıl sizce uygunmudur?

http://www.touristica.com.tr/ucakli-karadeniz-turu--18---24-agustos

Yorumlarınızı bekliyorum.

ben jolly den aldım 6 gece 7 gün
    ama benim tur herşey dahil.öğle yemekleri,müze girişleri vsvs
    950 ye aldım.bu biraz pahalı sanki.öğle yemekleri,müze girişleri vsvs

Jolly'ye bakmıştım ben de ama orda baştan başa karadeniz turu vardı otobus ile. Uçakla mı sizin ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Arkadaşlar doğu karadeniz turu yapmayı planlıyoruz. Uçaklıgidiş dönüş olacak 6 gece 7 gün. Fiyat 1.200 TL'ye geliyor kişi başı. Nasıl sizce uygunmudur?

Öğle yemekleri ekstra...Bazı geziler ekstra...Bir de 180 lira fiks para alıyorlar...Bunları da hesaba katın...Zaten diğer şirketlerin turları da aşağı yukarı aynı yerleri gezdiriyor...Ama yine de ETS'ye falan da bakın derim...

Dediğiniz 180 TL 'yi dahil ettim 1.200 TL'nin içine. Ekstra olarak öğle yemekleri olacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DMustaine

quote:

ben jolly den aldım 6 gece 7 gün
    ama benim tur herşey dahil.öğle yemekleri,müze girişleri vsvs
    950 ye aldım.bu biraz pahalı sanki.öğle yemekleri,müze girişleri vsvs

Jolly'ye bakmıştım ben de ama orda baştan başa karadeniz turu vardı otobus ile. Uçakla mı sizin ki?

yok otobüs ile.ankara hareketli.5 saat amasyaya bi gidiş var ordan başlıyo tur.uçak olması iyi ama öğle yemekleri ve müze giriş + ekstralar çok pahalıya gelir size bu tur diye düşünüyorum.grçi eistanbul için otobüs yolculuğu çok sürer

• quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

quote:

Orijinalden alıntı: isqwild

quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Zamanı geçti biliyorum ama eşimle beraber Temmuz ortası ( Ramazan ayı) Herşey Dahil bildiğiniz ucuz ama iyi otel var mı? Limit en fazla 1.000 TL
    Yer,bölge şu,bu önemli değil.Temiz olsun yeter.

Antalya da Lara FAmily Club diye bir otel açılıyor 4 yıldızlı . Tatil . com ve avantajix üzerinden alırsan günlüğü 100-110 arası gelir.
    http://www.tatil.com/otel/lara_family_club_hotel.htm?processid=GJ-30249787TRNGEX0&sort=&Page=0

İnceleyeceğim.Teşekkür ederim.

Eğer Temmuz ve sonrası için düşünüyorsanız güzel ve yeni bir otel ama daha öncesi için düşünüyorsanız bu otel halen İNŞAAT aşamasında bunu özellikle belirteyim ( bu bilgi mayıs ve haziran başını düşünenler için )
    Zaten Temmuz ortasında hazırlanmış olur diye düşünüyorum

11 Mayıs itibariyle fotolar
     2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları 2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları 2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları 2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları 2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları 2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları 2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları

• Deniz sıcaklığı hakkında inan fikrim yok girmedim ben denizide sevmiyorum bununda etkisi çok havanında etkisi çok çay yemek konusunda en ufak endişen olmasın oldukça personel fazlalığı var çağıdığımızda 2 kişi aynı anda geldiği çok oldu yemeklerde asla sıra yok yemek resturuantları oldukça büyük yemek çeşitleri bol ve lezzetli ben genelde jumbo karides le ilgileniyordum nedense çok yoğunluk oluyordu jumbo karidese:) yemek olayını abartmışlar yok yok diyebilirim ben oldukça memnun ayrıldım içeçek kaliteside gayet iyi belirli başlıca markalar hepsi. evet oldukça büyük otel asansör hiç kullanamdım odam oldukça güzel bir yerdeydi alt katında kapalı havuz sağ kağı çıkışında dış havuz sol kapı çıkışında resepsiyon odanın konumu mükemmeldi grand suit tutmuştum 4 yetişkin 1 çocuk gittik hepimiz memnun ayrıldık animasyon ekibi çok sıcak sungatede her yerde personel selam verip güleryüzle karşılıyordu 250 dönüm alan büyük oldukça ama genelde merkezi yerlerde zaman geçiriyorsunuz beach volley futbol basketbol kaydıraklar bunlar için extra yürüyorduk sadece oda 3 4 dakıkalık mesafeler rixos için 1200 1210 arası odalar dediğim konumda diğer katları dolaşmadım ama bütün aktivitelere katılmanı dilerim tatil bu şekilde tadı çıkıyor okçuluk dart basketbol futbol voleybol su jimlastiği anlıycağın ben bol bol animasyonlardaydım şunu sölüyüm açıkçası seneyede gitmeyi düşünüyorum macera aramak istemem diğer oteller hakkında bilgim yok en iyi yer bildiğin yer felsefesi benimkisi

eacaroglu nicki arkadaşa teşekkür ediyorum gitmeden önce beni aydınlattığı için sayesinde çoğu detayı önceden öğrendim

• Arkadaşlar herkese merhabalar. Eylül 21 de düğünüm var. 22 Eylül itibari ile 3-5 günlük balayı yapmak için memur bütçesine uygun memnun kalabileceğim çiftlere uygun herşey dahil bir otel arıyorum. Bölge olarak farketmez. O tarihte sıcak olan bir yer olsun isterim. Tavsiyenizi bekliyorum

Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Eğer Temmuz ve sonrası için düşünüyorsanız güzel ve yeni bir otel ama daha öncesi için düşünüyorsanız bu otel halen İNŞAAT aşamasında bunu özellikle belirteyim ( bu bilgi mayıs ve haziran başını düşünenler için )

19- yada 20 mayısta açılışımız var diyorlardı telefonda. 11 Mayısta böyle ise düşündürücü bir durum.LAra Family Club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isqwild -- 19 Mayıs 2013; 2:00:03 >
  • quote:

quote:

19- yada 20 mayısta açılışımız var diyorlardı telefonda. 11 Mayısta böyle ise düşündürücü bir durum.LAra Family Club

Umarım bitirirler çünkü orada yapılan çalışmaların gürültüsü yan taraftaki Ramada Resort Lara'ya gelecek . 21 ine kadar bitirsinler

bu arada 2014'un planlarını yapmaya şimdiden başladım , aklımda 2 otel var ; Orange Country diğeri de Rixos Sungate ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 19 Mayıs 2013; 3:45:22 >

• quote:

Umarım bitirirler çünkü orada yapılan çalışmaların gürültüsü yan taraftaki Ramada Resort Lara'ya gelecek . 21 ine kadar bitirsinler

bu arada 2014'un planlarını yapmaya şimdiden başladım , aklımda 2 otel var ; Orange Country diğeri de Rixos Sungate ...

Temmuza kadar bitirsinlerde. Bu iki oteller güzelde fiyatlar çok uçuk değil mi.

• quote:

quote:

Lara bölgesinde olmalarından kaynaklı .

• quote:

quote:

quote:

Lara bölgesinde olmalarından kaynaklı .

Ben de o bölgede oturuyorum. Bedava

• Ets turun tatil fırsatları kısmından Bodrumdaki Yelken spa hotelden 28 mayıs girişli 3 günlük tatil satın aldım 4 aile gidiyoruz şöyle bir sezon açılıp fiyatlar iyice şişmeden bir kaçamak yapalım dedik.Yanlız biraz kandırmaca var o işte 3-5 gün önce ben almadan öncede son 9 oda diyordu ben 4 oda aldım aradan o kadar gün geçti hep son 9 oda

...Bu otel hakkında fikri olan bilen arkadaşlar varmı yakın zamanda kalmış olan gerçi öncesinde netten yorumlara baktım öyle çok fazla kötü yada çoık çok iyi denmemeiş ama fiyatına göre iyi gibi göründü ...fiyat 76 tl birde ultra herşey dahil bakalım artık nasıl geçecek
  • An itibari ile Side Sentido Pressia oteldeyim. Ets ve otelpuanda en yuksek misafir puani almis oldugu icin sectim. Amara ve Limak gormus biri olarak bu otelin onlardan yuksek puan almasina coook saskinim. Kendi capinda iyi bir otel ancak Amara ve Limakla arasinda klas farki var. Kisaca bir daha gelecegim bir otel degil.Kayitlara gecsin biri faydalanir diye yaziyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi bu tatil seçimi çok karmaşık bir olay. fiyatlar dersen tamamen karmaşık. ben jolly ve ets'den bakıyorum ama hangi sitelerden baktığımızda daha iyi fiyatlar ve seçenekler yakalayabiliriz.
    bir de maalesef fiyatları şu ana göre veriyorlar benim seçtiğim tarihlerdeki otel fiyatlarını kıyaslamak istiyorum ama tek tek bakmam gerekiyor. var mı bildiğiniz böyle bir site?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Ets turun tatil fırsatları kısmından Bodrumdaki Yelken spa hotelden 28 mayıs girişli 3 günlük tatil satın aldım 4 aile gidiyoruz şöyle bir sezon açılıp fiyatlar iyice şişmeden bir kaçamak yapalım dedik.Yanlız biraz kandırmaca var o işte 3-5 gün önce ben almadan öncede son 9 oda diyordu ben 4 oda aldım aradan o kadar gün geçti hep son 9 oda

...Bu otel hakkında fikri olan bilen arkadaşlar varmı yakın zamanda kalmış olan gerçi öncesinde netten yorumlara baktım öyle çok fazla kötü yada çoık çok iyi denmemeiş ama fiyatına göre iyi gibi göründü ...fiyat 76 tl birde ultra herşey dahil bakalım artık nasıl geçecek

kandırmaca yok hocam dikkat edersen +9 oda diyor.
    yani 9 dan fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

An itibari ile Side Sentido Pressia oteldeyim. Ets ve otelpuanda en yuksek misafir puani almis oldugu icin sectim. Amara ve Limak gormus biri olarak bu otelin onlardan yuksek puan almasina coook saskinim. Kendi capinda iyi bir otel ancak Amara ve Limakla arasinda klas farki var. Kisaca bir daha gelecegim bir otel degil.Kayitlara gecsin biri faydalanir diye yaziyorum.

Allah razı olsun...Bu bilgi çok değerli...İyi tatiller...
  • quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

An itibari ile Side Sentido Pressia oteldeyim. Ets ve otelpuanda en yuksek misafir puani almis oldugu icin sectim. Amara ve Limak gormus biri olarak bu otelin onlardan yuksek puan almasina coook saskinim. Kendi capinda iyi bir otel ancak Amara ve Limakla arasinda klas farki var. Kisaca bir daha gelecegim bir otel degil.Kayitlara gecsin biri faydalanir diye yaziyorum.

hocam fiyat fayda olarak bakacaksın bu puanlara.
    birde sentido perissiayı çok iyi araştırmış birisi olarak söyleyeyim ki.
    dikkat ederseniz çok az yorum var yorumcular hep tek otel değerlendirmiş kişiler, hatta aynı otel için bir kişi 2 yorum yapmış.
    ve otel hakında ne zaman bir eksi puan gelmişse hemen peşine arka arkaya çok övücü yorumlar var.
    ben bu otele sırf otel puan yorumu nedeniyle 2 sene önce gitmeye karar vermiştim ancak araştırmalarımdan çıkardığım intiba bu olmuştu.

bir diğer abartılı yorumları olan grupta limak grubudur.
    bana bile negatif yorumumu sildirdiler (3-4 kez arayarak, duygu sömürüsü ile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 20 Mayıs 2013; 21:44:42 >

• geçen trip****or sitesine büyükadada kaldığım bir otel ile ilgili yorum yazdım.anında sildiler.otel resmen kanalizasyon kokuyordu ve bunu yazdım sildiler.otel büyük adada bed breakfast da iki numarada şu anda.çok dar odaları.çok kötü yatakları ve çok pahalı fiyatı ile yorumları haketmiyor
    otel yorumları da trip****or da artık ticari gibi oldu
    bir zamanlar yahoo travel güvenirdik patladı
    sonra lonely planet vardı patladı zengin yeri oldu
    şimdi trip****or da gittigider
    yine tekrardan forum sitelerine girip özellikle alman ve ingiliz tek tek yorum bulup okumak zorundayız eski günlerde ki gibi
    eskiden en objektif yorumlar alman sitelerinde olurdu
    kendi yorumlarım :
    otel seçerken öncelikle yaşı kaç ona bakın en fazla 5 yaşında olsun
    ikinci konu eğer yaşlı otel istiyorsanz illaki : en son odalar ne zaman revize edilmiş ?
    3. konu : oda hacmi.odalar ne kadar büyük.en az 40 metrekare tercih edin
    4. konu denizi = denizi nasıl ? kemer iyidir belek kötü.side ve alanya bölgeye göre değişir.fethiyede deniz güzel ama güzel denize kurulu otel çok az gibi giiy
    5. konu ise kaç metrekare alana kurulduğu.en az 40 bin metrekare olsun
    bunlar benim yorumlarım
    tabi bunların hepsindne önemli tek şey : müşterilere ilgili davranmak
    gloria golf oteli : odaları 25 metrekare.denizi kötü.bina ve tesis eski.en son 7 yıl önce yenilenmiş olmasına rağmen garsonlarından oda temizlikçisine kadar o kadar iyi davranıyorlarki
    tüm hepsini unutuyorsunuz
    ama rixos premium tüm şartları sağlıyor denizi ehh olmasına rağmen ama çalışanlar çok ilgili değil.soğuk ve tembeller.
    rixos sungate personeli ise ağustosdan sonra rezalet.

• Demek ki güvenilecek otel yorumları deyince "DH 2013 Erken Rezervasyon Tatil Fırsatları"
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.