Şimdi Ara

2013-2014 Galatasaray Kombine Kartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
3.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mayısın 15 i oldu.. hala kombinelerden ses seda yok.. yenileme olursa biz kombine alabilecekmiyiz fiyatlar ne durumda neden açıklanmıyor.. bilgisi olan var mı ?

• Bende kaç haftadır takipteyim bu konu hakkında malesef kulüpten hala ses seda yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftaya belli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patos64

haftaya belli olur.

bi yerden tüyo mu aldın.. yoksa şahsi görüşün mü?
  • bilen eden yok mu dicem ama araştırdım netten bir satır bilgi yok şuanda.. ultraslan bile bilmiyor ne olacağını.. hayırlısı bakalım işallah alırız bu sene kombineleri.
  • sezon bittikten sonra belli olur...
  • %100 zam yapılacak diyolla ama onu düşünüyorlar galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

%100 zam yapılacak diyolla ama onu düşünüyorlar galiba

İnşallah %100 zam olur. Bende kombine yeniliycem ama sorun değil. Geçen sene çok ucuza gitti. Bu sene Fiyatlar artarsa inanılmaz gelir elde eder klüp
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakNSX

quote:

İnşallah %100 zam olur. Bende kombine yeniliycem ama sorun değil. Geçen sene çok ucuza gitti. Bu sene Fiyatlar artarsa inanılmaz gelir elde eder klüp

işte taraftarlık budur!! adam kendi cebinden çok klübün cebini düşünüyor.. helal valla..

• Kişisel görüşüm Trabzon maçından sonra ki Pazartesi kesin bilgi sahibi oluruz belkide direk yenileme açılır. Fiyat olarak tahminim aldığımız fiyatların üzerine 200 TL koyarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adelite

quote:

quote:

işte taraftarlık budur!! adam kendi cebinden çok klübün cebini düşünüyor.. helal valla..

İnşallah da benim alma gibi bir şansım yok hocam. İzmirden sürekli gidip gelmek çok çok zor

• Bence bu sezon kombine yenileme hakkının kalkması lazım.
    ben kombinesi olan biri olarak 3 senedir bir koltuğa ambargo koyma hakkımın olduğunu düşünmüyorum.Hem bu şekilde karaborsacıların da bir nebze önüne geçilir.

Ayrıca fiyatlarında 2 katına çıkması lazım.Çok ucuza gidiyor.Öğrenci kombinesi hariç zam yapılması gerek.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İnşallah da benim alma gibi bir şansım yok hocam. İzmirden sürekli gidip gelmek çok çok zor

adam zengin beyler parayı değil gidip gelmeyi düşünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

quote:

quote:

quote:

quote:

adam zengin beyler parayı değil gidip gelmeyi düşünüyor

Ne demek evde boş oda vardı bak nasıl değerlendirdik.

2013-2014 Galatasaray Kombine Kartları

Parayı düşünmek için önce zamanı ayarlamak lazım ondan öyle oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Bence bu sezon kombine yenileme hakkının kalkması lazım.
    ben kombinesi olan biri olarak 3 senedir bir koltuğa ambargo koyma hakkımın olduğunu düşünmüyorum.Hem bu şekilde karaborsacıların da bir nebze önüne geçilir.

Ayrıca fiyatlarında 2 katına çıkması lazım.Çok ucuza gidiyor.Öğrenci kombinesi hariç zam yapılması gerek.

adam kombinesi olmasına rağmen diyor ki yenileme kalksın.. bravo.. bende fiyatların iki katına çıkmasını bekliyorum.. yeni yıldız transferleri için vs vs.. ayrıca bir taraftar olarak herkesi gsstore dan ürün almaya davet ediyorum.. harika ürünler var.. ben kendi adıma iki ayda bir bişeyler sipariş ediyorum.. bir de hala kombineler hakkında bilgisi olan çıkmadı :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: patos64

haftaya belli olur.

bi yerden tüyo mu aldın.. yoksa şahsi görüşün mü?

şahsi görüşüm usta ama zaten dediğim gibi olur haftaya bilgi verilir.
  • Yenileme olayı gerçekten çok kötü bizim için.Benim kombinem yok istanbula bu sene başında geldim.Kombine kiralayarak karaborsacılara kazandırdığım paranın haddi hesabı yok maalesef.Umarım alabilirim.
  • Güney'i 750-800 seviyesinde tutsalar da nasiplensek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Bence bu sezon kombine yenileme hakkının kalkması lazım.

aynen hocam yenileme uygulaması kalksın.

fiyatlarda en az 800 tl olması lazım

geçen sene kombinesi olanlara %10 indirm yapılsa daha iyi olur.
  • Yenileme olmayacak diye duydum bu sezon. Yoksa kombineler babadan oğula geçer. Kimse alamaz. Geçtiğimiz sezon ne olacağı belli olmayan takima güvenip kombine alan taraftara bir teşekkür olarak yenileme şansı sunuldu. Bu sezon sunulmamali zaten.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.