Şimdi Ara

2012 Yeni Hyundai İ30 Klübü (376. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.692
Cevap
83
Favori
985.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir ara bir arkadaşın Assan ve Kore'ye attığı mail vardı. Onu burda tekrar paylaşsak da tekrardan bir mail yağmuru yapsak iyi olur.
    Hem Assan'a, hem de Kore'ye talebimizi güçlü bir şekilde iletmek gerek diye düşünüyorum.
  • şu an assan ve kore yada almanya firmalarınızn mail adresleri olsaa atarız vallahi.
    cevabunız içinde teşekkür ederim...
  • Merhaba arkadaslar.
    Islemler yetismiyor, haftaya teslim edeceğiz dediler. C.tesi supriz yapip verdiler :)

Bugun ilk defa kullandik 85 km kadar sehir ici. Ortalama tuketim son anlarda kontak ac-kapa larin yogunluguyla 8.5 lt/100km oldu. Ortalama hizimi hatirlamiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecegelen06

bugün Anıttepedeki sonaxa sordum 450-600 lira fiyat verdi. 3m 400 liraya yapıyor dedim çıktım.

Filmleri yaptırdım üstad. 160 TL kredi kartına peşin. Banka da 10 lira komisyonla 6 takside bölmeyi teklif etti sms ile, 170 / 6 ay oldu yani, ballı kaymak oldu daha ne isteyim. 7 yıl garanti verdi Sonax. Üç gün camları açmayın dedi, full klima gezeceğiz bu süre zarfında el mahkum. Sonra kontrole gelin üç gün sonunda dediler. İlgi, alaka müthişti yani. İki numara çektirdik. Foto çekmeye pek fırsatım olmadı ama çekince ekleyeceğim.
  • servise yazılım güncelleme için gitmeden freni az önce tekrar test ettim frene yavas basarsak sıkıntı yok ama aynı hızda iken frene sert yani panikle basarsak abs devreye girio araç öne atılıo sakin basmaktan daha uzun mesafede duruo hemn hemn 2 katı ama lastik kayması gibi bi durum yok yani abs gerektiren bi durum yokken girio devreye.yazılım yapınca sonraki yorurumları yaparım ne zamn bilmem :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servise yazılım güncelleme için gitmeden freni az önce tekrar test ettim frene yavas basarsak sıkıntı yok ama aynı hızda iken frene sert yani panikle basarsak abs devreye girio araç öne atılıo sakin basmaktan daha uzun mesafede duruo hemn hemn 2 katı ama lastik kayması gibi bi durum yok yani abs gerektiren bi durum yokken girio devreye.yazılım yapınca sonraki yorurumları yaparım ne zamn bilmem :)

• 2012 dizel style manuel temiz arac lazım. Satmayi dusunen varsa yabancidan almayalim, yabanciya gitmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

2012 dizel style manuel temiz arac lazım. Satmayi dusunen varsa yabancidan almayalim, yabanciya gitmesin

Ha ha siz de benim gibi Octavia dan vazgeçenlerdensiniz galiba,bence fiyatına göre hiç fena değil donanında gayet yeterli..
  • Oyle bi durum ki sıfır arac alma arefesinde bayiler tiksindirdi beni.
    Bu renk yok şu renk temmuzda bu donanim agustosta bu paket eylulde derken en iyisi temiz ikinci el i30 yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Oyle bi durum ki sıfır arac alma arefesinde bayiler tiksindirdi beni.
    Bu renk yok şu renk temmuzda bu donanim agustosta bu paket eylulde derken en iyisi temiz ikinci el i30 yahu

Bende ambition Beyaz alacaktım tek istediğim cruise control idi o olur bu olmaz koyabilirsiniz sonradan olmaz kırk kafadan kırk ses çıktı bir de burunlarından kıl aldırmayınca alın arabanızı çerçeve yapın istediğiniz yere dedim ve i30 cw aldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

quote:

bugün Anıttepedeki sonaxa sordum 450-600 lira fiyat verdi. 3m 400 liraya yapıyor dedim çıktım.

Filmleri yaptırdım üstad. 160 TL kredi kartına peşin. Banka da 10 lira komisyonla 6 takside bölmeyi teklif etti sms ile, 170 / 6 ay oldu yani, ballı kaymak oldu daha ne isteyim. 7 yıl garanti verdi Sonax. Üç gün camları açmayın dedi, full klima gezeceğiz bu süre zarfında el mahkum. Sonra kontrole gelin üç gün sonunda dediler. İlgi, alaka müthişti yani. İki numara çektirdik. Foto çekmeye pek fırsatım olmadı ama çekince ekleyeceğim.

Hayırlı olsun üstad

• quote:

quote:

sonax ta 160 tl ye yapıyorlarmı yani

• quote:

Orijinalden alıntı: 1044ykp

quote:

quote:

sonax ta 160 tl ye yapıyorlarmı yani

Evet, Mersin Sonax yapıyor. Ama bu buraya has bir kampanya. Arkadaşla gittik zaten, sorduk, elimizde stok fazlası filmleri bitirmeye çalışıyoruz + olarak piyasa çok durgun biraz canlandırmak istedik dediler. Bu da bize yaradı tabi. Tam düşündüğüm zaman güzel oldu.

• yeni i30 elit dizel otomatikle bende aranızdayım artık, başlığı yeni inceliyorum bakalım neleri varmış canavarın :)
  • Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmek nasip etin.
  • Teşekkür ederim
  • ben hiç sorun yaşamadım bu abs ile ilgili, ama denemeye devam ediyorum boş yollarda. ABS devreye giriyor ama girmesi gerektiği için giriyor. mesafenin uzamasının nedeni bizim lastiklerin dandikliğinden diye tahmin ediyorum.

Radyoda cizirti yaşayan var mı, ses net değil, sanki tam çekmiyormuş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: teslanın çırağı

arkadaşlar aracımı geçen pazartesinden beri kullanıyorum. toplamda 160 km yapmışım. tamamı malatyada şehir içi kullanarak ortlama 9.1 gibi bir değer gördüm yakıtta. araç benzinli manuel. şu haliyle fazla yakıyor gibi. araç ilk aracım ve ben acemiliğimide bu araçta atıyorum. ilk sorum bu değer normal midir ilerde diüer mi düşerse ne kadar düşer? ikinci sorum ben ruhsatı araçta bırakıyorum yanım almıyorum bu bir sorun oluşturur mu?

Bence işin püf noktası acemi oluşunuz. Bu yakıt tüketimini çok etkiler. Zamanla hem arabadan kaynaklı hem de sizden kaynaklı etkenler yakıt tüketimini azaltacaktır. Hayırlı olsun.
  • Merhaba

Style kullanıcılarına bir sorum var. Kullanma klavuzunda arka emniyet kemerleriyle ilgli yazılan hususlar bizim araçta yok galiba?

Arkada oturan kişi için sesli ikaz çalmıyor, ışıklar 20sn. kadar yanıyormuş ona da dikkat etmedim, sabah bakacağım.

Sizin emniyet kemerleri uyarıları ne durumda.

Şimdiden yanıt verenlere teşekkürler. Mesaj kalabalığı yapmamak adına...
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.