Şimdi Ara

(2012 )tiguan sport style mi —(2012)passat b7 trendline mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar ortalama butce 70 civari ustune cikamiyoruz
    yakit olarak birbirine yakin araclar yakitida fazla dusunmuyorum yakit disinda ;

passatin 2012 122 bos trendline mi
    tiguan 2012 122 lik sport style mi

hem alim satimda hem konforda ve genel anlamda hangisini onerirsiniz ozelikle alim satim dikkate aliyorum
    onerileriniz ve gorusleriniz icin tesekur ederim arkadaslar

!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nerde oturuyorsunuz yolunuz nasıl aile yapınız nasıl şehir güzergah vs bilgileri paylaşırsanız yardımcı olunur. Konfor olarak eski passat yeni tiguan sahibi olarak passat daha konforlu ama tiguan biraz daha gezme tozmaya müsait.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tokatta oturuyorum yollarımız genel anlamda bozuk çukur çok genel olark şehir içi yılda 3-4 kez köye /yaylaya çıkarız onun dışında genel kullanım yanı suv istememin en buyuk sebebı otomobilden yuksek olması altınında değmemesi aslında otomatık vites istegimde var tiguanda fiyat cok yuksek ama 2012 passat 2014-2015 jetta dsg de bu fiyatlardan baslıyor bunların arasında kaldım ama önce geri satımı kolayda bi araç olması gerek
    passat 1.4 bmt 122 ps trendline 2012 dsg
    tiguan 1.4 bmt 122 ps sport style 2012 manuel
    jetta 1.4 bmt 122-125 ps trendline 2014/2015 dsg

şimdi bu 3 araç arasında kaldım en mantıklısı hangısı hem pıyasası hem konfor
    hangısını önerirsiniz suv / otomobil kıyaslaması değil fiyat - pazarda tutunma ve konfor rahatlık karşılaştırması yapmak bu üç seçeneğin olduğu araç hangisi öneririsiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.