Şimdi Ara

2012 auris 1.6 otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-yoruk-otomotiv-den-2012-model-auris-401060138/detay

Yorum yapar mısınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yakit tuketimi benzinde 11 litredir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah eminim senelik bakımları km 10.000 olmadı diye gitmemiştir yada 2 yılda bir gitmiştir,

54 e alsan 2 sigorta kasko , 1500 lpg 57,5

5 yaşında bi arabaya bana göre çok , sanki kullanmayınca eskimiyor arabanında tabiri caizse raf ömrü var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paraya dizel otomatik ceed bulunabiliyor. Hem daha donanımlıdır. Ceed de değerlendirilebilir bu bütçeyle ...

• O modelde elegant donanım yok. Advanced sanırım. 1.6 132hp motor üst devirlerde çok canlı. Arkada bağımsız süspansiyon var yol tutuşu sınıfında üst sıralara oynar. Yakıtı 10 11lt olur şehir içinde ama lpg ile uyumlu motor şanzıman performans kaybı yaşatmadan ekonomi yaparsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macropolo -- 20 Şubat 2017; 20:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

O modelde elegant donanım yok. Advanced sanırım. 1.6 132hp motor üst devirlerde çok canlı. Arkada bağımsız süspansiyon var yol tutuşu sınıfında üst sıralara oynar. Yakıtı 10 11lt olur şehir içinde ama lpg ile uyumlu motor şanzıman performans kaybı yaşatmadan ekonomi yaparsınız..

11 lt benzin mi?

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    Şehirden şehire trafik yoğunluğuna göre 9 ila 11 arası değişir. Lpg şart. Bende aynı motor şanzıman kombinasyonu 1.33 yaris var lpg ile uyumlu sorun sıkıntı performans kaybı yok.

• uçmuş. o paraya golf de bulursun eşdeğer hatta daha yeni model. bunu aldın mı tüpe mahkumsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

uçmuş. o paraya golf de bulursun eşdeğer hatta daha yeni model. bunu aldın mı tüpe mahkumsun.

Bunu alırsa tüpe mahkum olur ama golf alırsa tüpü mumla arar

• Van'da mı yaşıyorsun? Yörük oto ucuza alıp pahalıya satar benden demesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

Van'da mı yaşıyorsun? Yörük oto ucuza alıp pahalıya satar benden demesi.

Arkadaşım Van da yaşıyor. Onun için araç bakıyoruz. Vazgeçtik bu araçtan da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

quote:

uçmuş. o paraya golf de bulursun eşdeğer hatta daha yeni model. bunu aldın mı tüpe mahkumsun.

masal anlatma arkadaşım. bak bu benim 1.4tsi sarfiyatım. dizeli bile aratmıyor:
     2012 auris 1.6 otomatik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 21 Şubat 2017; 10:39:51 >

• 60a 1.33 auris sıfır alindi dun. gucsuz falan ama sıfır diye iste.. olsun kopru yaptılar gibi oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

ne tür bir araç bakıyor? bizim arkadaş ta 2011 Juke satıyor. 47 bin TL fiyatı. boyasız denebilir ve hatası yok. düşünürseniz ilan no veririm.
  • vites değişimlerinde kafa sallıyorsunuz. berbat geçişleri var. bazen değiştirmekte kararsız kalıyor diye direksiyon arkasına el pedalları koymuşlar. sanmayın sportiflik olsun diye koyduklarını.

gitmiyor yakıyor.

yakıtından korkmazsan 2011 316i al. tüp takılmış olanlarından alırsan arabaya binmiş olursun en azından 60 bin civarlarına bulunabilir.
  • quote:

quote:

quote:

2012 auris 1.6 otomatik

Formdaki troller ve çoluk çocuk yüzünden uzun süredir yazmıyordum, sizinde belli bir yaşa gelmiş mantıklı biri olduğunuzu düşündüğüm için yazmıştım, sanırım yanılmışım, masal anlatmıyorum. Uzun uzun yazardım ama gerek yok.

• Bu araç 2013de çıktı piyasaya 2012 model olamaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

ne tür bir araç bakıyor? bizim arkadaş ta 2011 Juke satıyor. 47 bin TL fiyatı. boyasız denebilir ve hatası yok. düşünürseniz ilan no veririm.

Otomatik arıyoruz.Genelde C sınıfı HB bakıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 21 Şubat 2017; 18:12:22 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2012 auris 1.6 otomatik

Formdaki troller ve çoluk çocuk yüzünden uzun süredir yazmıyordum, sizinde belli bir yaşa gelmiş mantıklı biri olduğunuzu düşündüğüm için yazmıştım, sanırım yanılmışım, masal anlatmıyorum. Uzun uzun yazardım ama gerek yok.

Masal anlatma arkadaşım sözü saygısızlık gibi geldiyse özür dilerim. Kastım bu değil. Ancak bir forumda da fazla resmi olmayı gereksiz görürüm.

Tüpü mumla ararsın argümanını destekleyici bir söz göremediğim için masal dedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.