Şimdi Ara

2012 AUDİ A6 3.0 TDİ QUATTRO MU? 2016 2.0 TDI QUATTRO MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba sizlerin değerli yorumlarını bekliyorum. 2015 B8 PASSAT 2.0 TDI aracımı sattım. Satma sebebim daha önce kullandığım C7 2.0 177 tadını vermedi. Gerek yol tutuş gerek verdiği güven Şimdi iki araç arasında kaldım. Daha önce temizini bir türlü bulamadığım 92.000 de hatasız boyasız tek kişi tarafından kullanılan servis bakımlı doğuş çıkışlı dolu bir 2012 model C7 3.0 TDI QUATTRO diğeri de 2016 Makyajlı A6 2.0 TDI quattro 55.000 de fiyatı 3.0 TDI ın 60.000 daha uygun MTV benim için önemli değil kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildboyankara -- 28 Mart 2019; 15:24:58 >

• Kesinlikle 2.0 TDI quattro,hem vergi avantajı,hem makyajlı araba,hem yeni nesil motor ve daha az yakıyor,güzel de bir çekiş sunuyor.3.0 TDI a gerek olmadığını düşünüyorum.
  • Eğer vergiyi göz önünde bulundurusak 2.0 tdi öneririm ,fakat vergi sıkıntı değilse 3.0 tdi bambaşka bir araçtır , yakıt tüketimleri tahmini 1 yada 2 litrelik bir fark gösterecektir.
    sonuç= mantık tasarruf ise 2.0 eğer keyif ise kesinlike 3.0
  • V6 candır hocam
  • Ustatamponcu kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim derim yorum için zaten yıldan dolayı vergileri hemen hemen aynı gibi 2.0 177 vardı hantal kalıyordu 3.0 çok hoşuma gitti çok güzel motor
  • yeni her zaman daha iyidir.Biraz performanstan ödün verin yeni olanını alın.
  • celal_55 C kullanıcısına yanıt
    Hocam birqz değil bariz performans farkı var 190 lık 0 200 36 sn 245 lik 22 sn
  • Şu üç günlük dünyada 3.0 almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Edit: Bir daha Türkiye’de nasıl böyle bir araba sahibi olabileceksiniz vergiler her geçen gün artmakta kaldı ki Dünya’da da binmek mümkün olmayacak elektriğe doğru bu kadar hızlı bir gidiş varken. O yüzden imkanınız varken alın tadını çıkarın derim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onrptrc -- 28 Mart 2019; 23:23:53 >
  • Ben olsam tereddütsüz 2016 modeli alırdım
  • 2016 A6 derim ben
  • 60.000 TL Daha uygun ?
    3.0 TDI daha iyidir.

3.0 TDI Quattro ile 2.0 TDI Quatrro kıyaslandığında, 3.0 4x4 daha stabil çalışıyo ve 3.0 motor düşük devirlerde daha istekli...

2.0 düşük hacimden ötürü 190 Hp ile muhatap olmak isterseniz 5.000 devire doğru çıkmanız gerekiyor...

Yeni nesil Quattro eski 3.0'da kullanılan kadar iyi kalibre edilmemiş...

2012 model yeni 8 yaşında olduğu için sizi MTV anlamında üzmez...
  • Hunharca Eleştiri H kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim hocam aracı aldım mükemmel performansı var aşırı istekli araç 0 150 si 12 sn hiç hissettirmiyor bakımları servis bakımlı idi doğuşa gittim doğuş iyi niyet garantisi 5 yıl verebiliyoruz ded bende çıktım güvendiğim ustam vardı. 8 lt castrol edge filtreler vs 650 verdim araç gerçekten nükemmel passatta kullandım alakası yok yanına yaklaşqmz her açıdan yakıtı 2.0 pasatan 1.5 lt fazla gibi oda değer bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildboyankara -- 2 Nisan 2019; 21:1:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunharca Eleştiri

60.000 TL Daha uygun ?
    3.0 TDI daha iyidir.

3.0 TDI Quattro ile 2.0 TDI Quatrro kıyaslandığında, 3.0 4x4 daha stabil çalışıyo ve 3.0 motor düşük devirlerde daha istekli...

2.0 düşük hacimden ötürü 190 Hp ile muhatap olmak isterseniz 5.000 devire doğru çıkmanız gerekiyor...

Yeni nesil Quattro eski 3.0'da kullanılan kadar iyi kalibre edilmemiş...

2012 model yeni 8 yaşında olduğu için sizi MTV anlamında üzmez...
    hocam hatanız var. araç dizel ve 5000 devir döndürmüyor motor. düşük devirlerde yüksek tork ve beygir değerlerine ulaşıyor o motor. atmosferiklerle karıştırıyorsunuz.

konu başlığına gelirsek vergi sıkıntı değilse ve 2.0 sizi tatmin etmiyorsa 2012 öneririm
  • oguz298 kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim yorumunuz için 2.0 kesmiyor hocam artık 3 farklı kasa a6 kullandım a6 ağır ve büyük araç 3.0 çok iyi yürütüyor
  • wildboyankara W kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.