Şimdi Ara

2012 ALBEA 1.3 PREMİO ALDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eniyisini yapmissin. kazasiz belasız...benim de gecen sene sifir albea alabilecek param vardi tuttum 2. el scenic aldim 3.500 lira yedi extradan. sifir olsun albea olsun.
  • hayırlı olsun kazasız belasız
  • Hayırlı olsun; kazasız-belasız-cezasız sürüşler inşallah...

Albea yı çok iyi tanırım. Forum ahalisinin aksine çok sevdiğim bir araçtır. Donanımı (premionun) sınıfına göre yeterlidir. İçi ve bagajı sınıfının en genişlerinden birisidir. Ve en önemlisi çok dayanıklıdır. Hatta şunu söyleyebilirim:Fiatın yaptığı en sağlam araçlardan birisidir. Hem Albea hem de linea sahibi olmuş birisi olarak söyleyebilirimki, albea lineadan daha kalitelidir. Bakmayın siz 30000 tl albeaya verilirmi diyenlere.. 0 km bir araca bineceksiniz; 4-5 yaşında ve muhtemelen şirket çıkması 200000 km deki focusa değil... (focus örnektir, 30000 tlye ele avuca gelecek bir 2. el araç alamazsınız..).. Gönül rahatlığıyla binebilirsiniz. Tekrar hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: *.BLackLine.*

quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

hayırlı olsun...
    artık yırtılana kadar poşetle gezilir

sürücü koltuğunu sökmeyi düşünüyorum ama diğerlerini hayırrrr

Öncelikle hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

Poşet konusuna gelecek olursak sök gitsin dünya malı dünyada kalır bu kadar üstüne düşme sakınan göze çöp batar Allah göstermesin bir kaza felan yaparsın dünyan başına yıkılır üzüntüden.

• hayırlı olsun,güle güle iyi günlerde kullanın...
  • Hayırlı olsun. Çok güzel ve yerinde bir tercih yapmışsınız..Aileye çok uygun bir araba..Bagajı çok arabayı cebinden çıkarır..Salon solamanca ev gibi.Yazın.tatilde çok işe yarıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 2 Mayıs 2012; 0:45:28 >
  • Hayırlı olsun bugün ben de bayiye gittim ama yok dediler üretim durdurulmuş ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Hayırlı olsun bugün ben de bayiye gittim ama yok dediler üretim durdurulmuş ...

Sahibinden.com'da halen 0 ı var 2 tane görmüştüm bi aralar..
  • Gerek yakit, gerek kullanim giderleri ve gerekse ikinci el acisindan mantikli bir tercih. Kazasiz belasiz gule gule kullanin insallag, hayirli olsun
  • Hayırlı olsun iyi fiyat ucuz yakıt.
  • Sıfır araba rahatlıktır... Hayırlısı olsun hocam kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • HAyırlı olsun.Biizim taksicide aynı albeadan var.Çok sessiz güzel bir araba...220 bin km de enjektörleri değişti sadece bu kadar....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.