Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43914392439343944395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

Benimkinde yapılı mı acaba yaw bende öyle bir ses yok ya da anlamıyorum. İlk aldığımda aracı çalıştırıp hareket etmeden bişeye baktığımda vs tekrar marşa bastığım çok oluyordu. Araç o kadar sessiz geliyordu.
    Hocam enjektöre bakın direk mi bağlanmış arada yumuşakça parça var mı? Bizde yoktu şimdi takılınca benzinle neredeyse aynı ses geliyor içeriye. Videoya bakın kaput açıkken bende ki gibi o traktör sesi geliyorsa parça yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skandalek kullanıcısına yanıt
    Tamam kontrol ederim hocam eyvallah.

• Çok gidip geliyorum şu araç için, ancak karoseri çok kötü aracın.
    Sanayide işterim otomotiv sektörünün içindeyim, kazalı fc5 lerin kaportasına çektirme yapamıyorsun sac deliniyor direk. Çekicleyemiyorsun sac uzuyor.
    "Şu araba beni kaportacılıktan soğuttu" dedi usta.

Yeni kasada umarım düzelir herşey de, daha makyaj var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: false6

Çok teşekkürler. Bayadır bu ses rahatsız ediyordu beni de. En kısa zamanda bi Brc bayisine gideceğim.
    Geri bildirimler geliyor hocam

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 12 Nisan 2018; 21:52:12 >

selamlar, internete baktim biraz takozlar icin ama emin olamadim, link varsa paylasirsaniz güzel olacak, hatta süper olacak alalim hemen takalim

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0303531

selamlar, internete baktim biraz takozlar icin ama emin olamadim, link varsa paylasirsaniz güzel olacak, hatta süper olacak alalim hemen takalim
    Hocam herhangi bir lpg bayine bu işten anlayan birine gösterin yardımcı olur. Bende link bulamadım şurada da var konu.

https://www.civictr.com/showthread.php?t=9440

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 12 Nisan 2018; 23:15:38 >
    Dün ben de Maslak Sanayi’de bir yerde taktırdım, ses baya kesildi. Çok sağolun. Adam para almak istemedi, ısrar edince 10 lira ver yeter dedi. 20 lira verdim, çıktım.

Hatta gitmişken 70bin lpg bakımı için de anlaştık. Hemen yanındaki Honda İstanbul özel servisiyle de tanıştırdı arkadaş, Çiftkurtlar’dan ayrılma bir usta açmış. İçerisi Honda doluydu, Eneos orijinal yağlar da dizilmişti. 70bin için takriben 350-400 civarı dedi, lpg için de diğer taraf 100 lira dedi. Muhtemelen aradığım özel servisi buldum. Gelişmeleri paylaşıyor olurum. Henüz 60bin bakımı yeni yapıldı, üç beş ay içinde yetkili servisten kurtuluyorum muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: false6

Dün ben de Maslak Sanayi’de bir yerde taktırdım, ses baya kesildi. Çok sağolun. Adam para almak istemedi, ısrar edince 10 lira ver yeter dedi. 20 lira verdim, çıktım.

Hatta gitmişken 70bin lpg bakımı için de anlaştık. Hemen yanındaki Honda İstanbul özel servisiyle de tanıştırdı arkadaş, Çiftkurtlar’dan ayrılma bir usta açmış. İçerisi Honda doluydu, Eneos orijinal yağlar da dizilmişti. 70bin için takriben 350-400 civarı dedi, lpg için de diğer taraf 100 lira dedi. Muhtemelen aradığım özel servisi buldum. Gelişmeleri paylaşıyor olurum. Henüz 60bin bakımı yeni yapıldı, üç beş ay içinde yetkili servisten kurtuluyorum muhtemelen.
    Hocam sessiliğin sesinden bahsetsenize biraz

hocam harikasınız, bugun yol uzerinde sanayiye uğradım, hirdavatcidan 0.6 mm cift tarafli civatali olandan 2 adet aldim 5 tl 5 dk taktim derken biri elimde kaldı plastik kisim ayrıldı, birini taktim biri oyle eski sistem duruyor, boyut olarak 0.6 mm uygun, zaten hirdavatcinin elinde en küçük boyut buydu, bu da tam uydu...

• Evet civicdaşlar, uzun far nasıl değiştirilir konulu videom yayında. Ledler güzel oldu tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 14 Nisan 2018; 22:51:40 >
    Eline sağlık dostum, çok iyi anlatmışsın. Güzel olmuş uzunlar da.

Elinize sağlık hocam, bu taktiginiz ledleri eski aracim fd6 da ondan sonra şimdiki fb7 de kullaniyorum, yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanmaktayim, belki en stabil ledlerden... kisa farlar için birkaç led denemem oldu ama maalesef istediğim aydınlatmayı saglayamadim, simdi kısalar da halojen e devam, sizin kısalar ne durumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0303531

Elinize sağlık hocam, bu taktiginiz ledleri eski aracim fd6 da ondan sonra şimdiki fb7 de kullaniyorum, yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanmaktayim, belki en stabil ledlerden... kisa farlar için birkaç led denemem oldu ama maalesef istediğim aydınlatmayı saglayamadim, simdi kısalar da halojen e devam, sizin kısalar ne durumda?
    Hocam teşekkürler uzun ömürler inşallah.

Kısa farlarda yükseklik ayarı falan var çok teferruatlı, hiç dokunmayı düşünmüyorum hocam

• vay arkadaş, skandalek hocam yine uzaklaştırılmış, neler oluyor bize böyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: ters slash

Hangi serviste yaptırdınız?
    Aracınız lpg'li mi?
    İnciroğlu Kayseri Evet LPG li
  • regedit1 R kullanıcısına yanıt
    Ankarada 950 tl fiyat vermişler herhalde arada bana da bakım yapacaklar.
  • Orijinal CD/radyo ünitesine ihtiyacı olan benimle
    irtibata geçebilir.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/6224067b-0ac2-4667-910a-4c8cd823b81d.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/8a7b568b-205f-44f3-8ce3-f4067b3284de.jpeg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 24 Nisan 2018; 0:19:9 >

• Arkadaşlar arabamın direksiyonunda fotoğrafta göründüğü gibi deforme mevcut ilk sahibi biraz hor kullanmış yani sadece direksiyon için değil başka parçalarda da böyle bazı deformeler mevcut neyse araba 2012 model ama 2013 çıkışlı dolayısıyla garantisi hala devam ediyor ben bunun direksiyonunu garanti kapsamında değiştirebilir miyim?

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Immortall -- 25 Nisan 2018; 22:34:52 >

• Immortall I kullanıcısına yanıt
    honda direksiyondaki deformeleri kullanıcı kaynaklı olarak değerlendirdiği için değişim yapmıyor..
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Hocam aynısı Ford içinde geçerli fakat bir tanıdığım tüketici hakem heyetine verip yaptırdı paşa paşa olmadı öyle bir yol izlerim.

• 
Sayfa: önceki 43914392439343944395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.