Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40674068406940704071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiç fikrim yok ama bende merak ettim şimdi
  • Noldor86 N kullanıcısına yanıt
    forumda çoğu kişi otomatik civic kullaniyor eğer 90 Hp olsaydi kimse elinde tutmazdi zaten o kasa ve ağırlığı 90 Hp kaldiramaz mantıken boşuna geri dönmüşsünüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Ajdar göndermesi ve sondaki sırıtan suratlardan tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Mesajlarım seni yanıltmis olabilir kankası degilim üstüne fazla gidildiği icin destek verdim sadece yorumlarına eksi veren ben degilim bu arada için rahat olsun Ben sadece şunu anlamiyorum bir üyenin paylaşımları diğer üyeleri rahatsiz ediyor ise engellesin bir daha görmez, gereksiz tartışmalarda olmaz Siderya' nın paylasimlari beni rahatsız etmiyor cunku Honda hakkında yeni bilgiler ögreniyorum imla hatası bende yapıyorum bazen o nedenle o konuya girmeyecegim imla hatası olsa bile yeni bilgi bilgidir dalga geçmenin kimseye faydası yok daha öncede yazdım tanınmış yazar ve şairler bile imla hatası yapmislar eserlerinde kimse sıfır imla hatası ile yazamaz mümkün değil bu.

Honda hakkında hiç bir şey bilmiyor, çeşitli kaynaklardan zaten izlediğimiz okuduğumuz
    güncel konuları bulup "kopyala-yapıştır" yapıyor
    zaten konuşmaktan yazmaktan aciz bi tip, ama tuhaf bi şekilde insanı tahrik ediyor, azdırıyor,
    yazdıklarına cevap vermezseniz bile özel mesaj bombardımanına tutuyor insanı
    estetik, izlenebilir bir tek noktası olsa dahi foruma renk katıyor kalsın derdim,
    ama şiddetle gitsin yasaklansın, süresiz engellensin istiyorum..., üstelik engellediğim halde bunu istiyorum, düşünsene....

Aynı şartlardaki aracımın yaklaşık 10 ay önce servisteki bakım esnasında yapılan ölçümündeki motor değeri %98 civarında çıkmıştı. Sağlıklı test cihazlarında yapılan ölçümde gerçekten %76 çıktıysa uzak durun. Motoru çok hor kullanmışlar demektir.
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Görmeyince sorun çözülmüyor ki. Bak caucass abimiz sorunu böyle çözememiş

Eksi ya da artı almanın bir numarası yok. Yazılan yorum doğru mu yanlışmı onu belirtiyor. Birde ben içeriği bile okumadan senin yanındayım senin karşındayım diye tıklayanlar var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noldor86

Şimdi Expertizin ısrarı şu. Honda otomatik araçların ölçüm değeri otomatikman yüzde 20 düşük çıkar. Senin aracın otomatik olduğu için böyle. Yanımdaki arkadaşın otomatik opel astra'sını ya da benim otomatik toyota corollayı sokalım dedik. Onlarınki normal çıkar bir tek hondanın otomatikleri düşük çıkar, onlar turbo bu havalı falan dedi. Açıkçası dediğini de anlamadık. El sıkışıp döndük. :)

Bence sallamış. Ölçüm cihazı yeni ve kalibre olan bir yere gidin. Hatta direk honda servisine gidip orada yaptırın.
    çok enteresan....araç test de olduğunu anlayıp emisyonu tutturmak için beygirleri düşürmesin...
  • Arkadaşlar hafif bozuk yollarda düşük hızlarda arkadan takır takır ses geliyor. Bu sizdeki araçlarda da oluyor mu? Sanki amortisörlerin olduğu yerde sıkıntı var, servise söyledim daha sonra getirin bir bakalım denildi.
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Sende bi tuhafsın ya özelden banada mesaj attı ama rahatsız edici hiçbirşey yazmadı abartıyor olabilir misin yada içkili iken mi okudun bilemedim
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Caucass amcamız sever böyle işleri kendisini tostos emisyon konusunada bekleriz orada daha beterleri var Siderya' yı mumla ararsınız orada
  • quasi522 Q kullanıcısına yanıt
    ben ilk kullandığımda takırtı degil gümbürtü gelmisti arkadasin araci hatta motoru dustu sandim hemen inip bakmistim meğer nedeni sert amartisörlermis zamanla azaldı ses tümseklere Tikkat arac
    yeni ise aman diyim yavaş girin, taşlı bozuk yollarda ise mumkun olan en dusuk hizda surun bu arac bozuk yola gelmiyor yalıtımı yetersiz ama zamanla amartisörler düzelecektir dert etmeyin yani.
  • quasi522 Q kullanıcısına yanıt
    Aracı köy yollarında bile kullandım ama böyle anormal bir ses duymadım. Aracınızı bence servise gösterin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bozuk ve çukurlu yolda 80-90 km hızla gitmeye kalkmadıysanız böyle bir ses gelmesi normal değil. Zaten civic'in süspansiyonu sertte değil orta sertlikte ayarlı. Civicden bu kadar ses geldiyse sert süspansiyonlu focus arka tekerleği o çukurda bıraktı zannedersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    woswosları sevmiyom yaaa
    Psikiyatri, medikal bilimin (tıp biliminin) bir alt koludur yani bilim dalı değildir...şu anda adı verilmiş 365 ruh hastalığı var bu hastalıkların büyük bir bölümünü belirleyen bilimsel gerçekler değildir..
    komitelerdir....
    Amerikan psikiyatri derneği 1952 den beri ruhsal bozuklukların teşhis ve tedavisi için bir el kitabı yayınlıyor bu kitap duayendir dünyada.. hastalıklar komiteler tarafından belirlenir belirlenirken herhangi bir bilimsel araştırmaya atıfta bulunmak zorunda değildir.. el kitabının 1968 baskısında 182 ruh hastalığı 1980 de 265 2000 yılında 365 yeni baskıda herhalde 400 e ulaşır....normal olmak gittikçe zor hale gelecek diyor harward lı marcia angell.....sonuç olarak psikiyatri genelde olmayan hastalıkları iyi geldiği tartışmalı ilaçlarla tedavi etme mesleğidir....ilaç tedavisinin etkin olduğuna inan ilaç şirketleri konunun profesyonelleridir... ne kadar ilaç o kadar para... ne kadar insan ruh hastası konumuna sokulursa o kadar para......
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siderya -- 15 Ekim 2015; 0:26:46 >

Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayış ve felsefesiyle ünlü filozof

Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiçbir şeyi
    olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe
    geçmek mümkün değildir. Mağrur zengin, horgördüğü filozofa: - "Ben bir serserinin önünden kenara çekilmem" der.

Diyojen, kenara çekilerek gayet sakin şu karşılığı

verir: - "Ben çekilirim."

• tcmb T kullanıcısına yanıt
    ''o kadar çatlak su kaçırmaz'' :küçük kusurların o kadar da göze batmayacağına işaret eden cümle. ne amaçla yazdığınızı bilemiyorum ama anlamını beğenmediyseniz dedenizden bir kez daha sorup öğreniniz....
    ajdar adı altında saydırdığın tüm hoşlukları iade ediyorum ankaradaki admin arkadaşın seni forum vicdanından koruyamaz
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Arac yeni iken o yüksek ses tümsekten 25 km hızla geçerken sadece 1 kez çıkmıştı ondan sonra tümseklerden daha yavaş geçmeye başladım zaten bazende ön kısım sürtmüstü
    Bozuk yolda ise tam facia 30 km üstünde baya sarsıyor ve içeriye ses alıyor hatta eski İzmir kordona girdigimde o yol hiç bitmeyecek gibi gelmisti arkadan taksiler, özel araçlar kornaya basmisti 20 km
    hızla kenara çekip yol vermistim hatta
  • 
Sayfa: önceki 40674068406940704071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.