Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4068. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40664067406840694070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz
  • Arakdaşlar 2016 Model Civic kasası değiştiği için 2015 fiyatları düşürdüler galiba.... Sıfır araç alacak arkadaşlar iyi pazarlık etsin derim... Liste fiyatından 10 bin aşağısını teklif edin. Her bayi için...

Bazı bayiler 01 Kasım seçimini bekliyor, eğer tek başına iktidar çıkmazsa döviz yükselir ve liste fiyatından satabilirler ama tersi bir durumda kampanyaları izleyin derim
  • ramelov64 R kullanıcısına yanıt
    Servisten öğrendiğim kadarıyla LPG'yi servis dışında taktırdıysanız, LPG'den dolayı çıkan arızlara karşı garanti etkileniyor.
    Aksi takdirde garanti neden azalsın?
    İnsanların satışta bunu sorması veya sizin satarken bundan etkilenmeniz pek olmayacaktır bence.
    Yine de bunla uğraşmam istiyorsanız servisten BRC takırmanız en doğrusu olacaktır.

Prins taktıran biri olarak görüşümü sorarsanız şu an itibariyle LPG ile ilgili herhangi bir sıkıntısı yok aracımın
    Sol taraf sürücü diz önündeki yere göstergesini taktırdım. Mavi ışıklandırmalı olduğu için aracın göstergeleriyle de uyumlu.
    Dileyen olursa fotoğrafını da eklerim. Şu an şehir içi 11 lt seviyesinde yakıt tüketimim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eriond -- 14 Ekim 2015; 11:05:05 >
  • buklamania kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatından bin tl olmasın o 10 bin fazla olmuş sanki
  • 2014 honda civic elegance otomatik eco aldım ve lpg taktırmak istiyorum ne kadara mal oluyor ve ne kadar sürer montaj bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim teşekkürler bu arada Adanadayım
  • Common Red

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 14 Ekim 2015; 11:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramelov64

selam arkadaşlar 2013 premıum otomatik eco olmayan otomatikvitesle aranıza katıldım. aracım 20 binde bakımı yapılacak ayrıca tüp taktırıcam sizlere sorum şu tüp olarak serviste brc taktırmaya karar verdim.Okudugum kadarıyla garanti 3 yıla düşüyormuş serviste takılsa bile
    20 bin bakımını nasıl olsa garantisi bitiyor diye dışarda mı yaptırayım maliyetten dolayı cünkü yarı yarıya fark ediyor yoksa tüp takılacağı için serviste mi yaptırayım
    not:serviste 2500 fiyat verdiler tüp için diğer marka önerilere de acıgım kitmtm ve prins i arastırdım üç asagı bes yukarı aynı fiyat brc istememin tek sebebi satacagım zaman servisinde taktırdım tüpü demek ve milletin buna takması

Garanti bittiği için dışarıda yaptırabilirsiniz ama aracın durumunu tam olarak göreyim diyorsanız bu seferde serviste bakım yaptırabilirsiniz. Bir arıza sorun çıkarsa sonuçta garantiden değişim sağlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 14 Ekim 2015; 11:38:41 >

• Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı

1.6 Elegance Eco (Otomatik) Otomatik 1598 cc Benzin/LPG Liste fiyatı 80,880 TL Bayinin verdiği fiyat 71.500 TL

Basit matematikle yuvarlarsak 10 bin yapıyor sanki ?!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buklamania -- 14 Ekim 2015; 12:21:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

bazen yaşasın yada benzeri kelimeleri kullanmak gerekmiyor yaptığın yorumdan sevindiğini anlamak zor değil.

Böyle bir anlama yeteneğin varsa bunu değerlendir bence, ziyan olmasın..

çatışmalar zaten sizin gönderinizde olduğu gibi "sataşma kokan" yazılar yüzünden çıkıyor..

Ekran başında, iki satır yazıdan nasıl anladınız da hemen yargıda bulunuyorsunuz..
  • mavibenim M kullanıcısına yanıt
    sataşma değil sadece tespit ikisi farklı şeyler.
  • buklamania kullanıcısına yanıt
    1.6 Elegance Eco (Otomatik) Otomatik 1598 cc Benzin/LPG 80,880 TL - Honda Marmara resmi sitesine göre ise fiyat bu 71.500 falan göremedim ben.
    Zaten ben de liste fiyatını paylaştım. Bayinin bana verdiği fiyat 71.500 TL param çıkışmadığı için alamadım fakat başka arkadaş aldı. Uzatmaya gerek yok, isteyen 10 bin TL aşağısına pazarlık eder isteyen etmez.

Seçimlerden tek parti çıkarsa döviz kuru stabil olacağından tüm markalar Kasım ve Aralık ayı kampanyaları yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

sataşma değil sadece tespit ikisi farklı şeyler.

Peki o zaman, benim sevindiğimi, hatta sevinçten göbek attığımı hangi mesajımdan anladın...

• caucass kullanıcısına yanıt
    Ajdar göndermesi ve sondaki sırıtan suratlardan tabiki
    Mesajlarından anladım sende elemanın kankasısın yalnız
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Mesajlarım seni yanıltmis olabilir kankası degilim üstüne fazla gidildiği icin destek verdim sadece yorumlarına eksi veren ben degilim bu arada için rahat olsun Ben sadece şunu anlamiyorum bir üyenin paylaşımları diğer üyeleri rahatsiz ediyor ise engellesin bir daha görmez, gereksiz tartışmalarda olmaz Siderya' nın paylasimlari beni rahatsız etmiyor cunku Honda hakkında yeni bilgiler ögreniyorum imla hatası bende yapıyorum bazen o nedenle o konuya girmeyecegim imla hatası olsa bile yeni bilgi bilgidir dalga geçmenin kimseye faydası yok daha öncede yazdım tanınmış yazar ve şairler bile imla hatası yapmislar eserlerinde kimse sıfır imla hatası ile yazamaz mümkün değil bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfen1976 -- 14 Ekim 2015; 16:42:05 >

• Herkese merhaba.
    Bugün bir honda civic 2012(2013 ocak trafiğe çıkışlı), 48bin kmde premium otomatik için anlaşmıştık 52bin tlye. Expertize gittik araç dediği gibi tek bir yerde lokal boya çıktı. Ama aracın motoru için yüzde 76 dendi. 125 beygir araç 90kusur beygir çıkmış.
    Baya expertizin ve galericinin bu veriler normaldir demesi rağmen içime sinmedi diyip çıktım. şimdi bir miktar daha koyup elegance almaya karar verdim. sormak istediğim testleri gerçekten düşük mü çıkar. bir daha benzer bir oran görürsem yine bırakıp çıkayım mı?
  • Mesajlara verilen eksi & artı bir sorun yaratıyor mu teknik olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noldor86

Herkese merhaba.
    Bugün bir honda civic 2012(2013 ocak trafiğe çıkışlı), 48bin kmde premium otomatik için anlaşmıştık 52bin tlye. Expertize gittik araç dediği gibi tek bir yerde lokal boya çıktı. Ama aracın motoru için yüzde 76 dendi. 125 beygir araç 90kusur beygir çıkmış.
    Baya expertizin ve galericinin bu veriler normaldir demesi rağmen içime sinmedi diyip çıktım. şimdi bir miktar daha koyup elegance almaya karar verdim. sormak istediğim testleri gerçekten düşük mü çıkar. bir daha benzer bir oran görürsem yine bırakıp çıkayım mı?

Benim iki yıl önce aldığım 98 model corolla için ölçüm sonuçları % 75 çıkmıştı. :)
  • tcmb T kullanıcısına yanıt
    Şimdi Expertizin ısrarı şu. Honda otomatik araçların ölçüm değeri otomatikman yüzde 20 düşük çıkar. Senin aracın otomatik olduğu için böyle. Yanımdaki arkadaşın otomatik opel astra'sını ya da benim otomatik toyota corollayı sokalım dedik. Onlarınki normal çıkar bir tek hondanın otomatikleri düşük çıkar, onlar turbo bu havalı falan dedi. Açıkçası dediğini de anlamadık. El sıkışıp döndük. :)
  • 
Sayfa: önceki 40664067406840694070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.