Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4067. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.286
Cevap
298
Favori
4.431.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40654066406740684069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

bir üye ceza aldı diye sevinmekte bence ayni bilim dalının konusu olabilir üye yorumlarını begenmeyen ilgili uyeyi engellese zaten bir daha gormez yorumlarını bende bunu anlamiyorum neden illa ısrarla üstüne gidip ceza almasi icin uğrasiyorlar sorun tek taraflı degil bence eski sayfalara baktim pek bir degisiklik yok herkes ben daha iyi bilirim en iyi ben bilirim baskasi haklı olsa bile benim dedigim olmalı seklinde davranmislar özetle eski tas eski hamam

yaw öyle deme, benim bu forumda yemediğim nane kalmadı, herkese takıldım, sataştım
    bana neden ceza gelmedi...eğer bir kişi ceza alıyorsa boşa değildir, vardır bi katekullesi
    nitekim bu banlamalar bir kaç kez sürdümü sonunda süresiz engelliyorlar olay bitiyor

• Ya arkadaşlar bu gün hastanede trafik yoğun vs. birisi arka sağ kapıya tamponla sürttürdü..daha doğrusu karşılıklı hata..heryere park eden arabalar ordan manevra yap kurtul burdan manevra yap..sinir bozucu bi ortam
    neyse sonuçta olay anında baktığımda bir şey yoktu ama araba kirliydi tabi..aşam üstü yıkattım arabayı ortaya çıktı durum..
    sağ arka kapıda çok hafif bir göçme var, kırılma şeklinde değil..biraz da sürtmeden kaynaklanan boya çizikleri var ama derin değil..arkadaşlar pasta cilayla geçer diyorlar..resim çektim ama akşam çekince olduğunda kötü çıkmış resimler toz vs.
    Ankara'da bu tip şeyleri nerede yaptırabilirim..ya da Honda servis bu tamirleri yapıyor mu acaba? bileniniz var mı..teşekkkürler

not: bu arada boya koruöa yaptırmıştım umarım biraz koruma sağlamıştır çiziklerde görecez artık..boya korumanın amacı bu değil tabi ki ama belki faydası olur..
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlevent -- 12 Ekim 2015; 20:00:06 >

• drlevent kullanıcısına yanıt
    Levent bey geçmiş olsun kaskonun mini onarım hizmeti varsa autoking bu tip şeyleri ücretsiz düzeltiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Uzun süre görmezden geldim ama inatla tahrik etmeye çalışıyor yetmedi özel mesaj ile çatıyor.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler..aklıma geldi aslında..kingte yapılan bu mini onarımla bu kusurlar düzeltilebilir diyorsunuz yani..eğer öyle ise moralim düzelecek baya :)..masrafında değilim kolayca düzelsin bu sürtmeden kaynaklanan lekeler ve o hafif belli olan göçme derdim bu :) yani önceliğim kaskonun bozulması değil hataların düzelmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlevent -- 12 Ekim 2015; 20:41:27 >
    Benim araç par halindeyken ön e arka tampona sürttüler autokingde lokal boya ile düzeltildi. Moralinizi bozmayın autokingde düzeltirler. Hem ne demişler cana geleceğine mala gelsin.

• tamponda olsa dert etmezdim zaten..plastik aksam sonuçta..malesef kapı sacında :(
    çok hafif te bi göçme var..ya araç yeni olunca insanın canı sıkılıyo..yoksa mala gelene öok dert etmem normalde..neyse uğraşıcaz artı..umarım çabucak sıkıntısız hallolur :((
  • caucass kullanıcısına yanıt
    belki de sana torpil geçiyorlardır olamaz mı
  • Herkese merhaba,
    2012 Mart trafiğe çıkışlı yeni kasa Dream otomatik vites 25bin kmdeki aracımı satışa çıkartmayı düşünüyorum. Alırken serviste sıfır kmdeyken deri koltuk yaptırtmıştım.
    Damla ataşehirde bakımları yapıldı ve şimdiye kadar hiç kazası olmadı. Tamponlarında hafif cizikleri dışında da temiz.
    Sizce böyle bir aracı kaç liraya satışa koymalıyım?
    Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: drlevent

Ya arkadaşlar bu gün hastanede trafik yoğun vs. birisi arka sağ kapıya tamponla sürttürdü..daha doğrusu karşılıklı hata..heryere park eden arabalar ordan manevra yap kurtul burdan manevra yap..sinir bozucu bi ortam
    neyse sonuçta olay anında baktığımda bir şey yoktu ama araba kirliydi tabi..aşam üstü yıkattım arabayı ortaya çıktı durum..
    sağ arka kapıda çok hafif bir göçme var, kırılma şeklinde değil..biraz da sürtmeden kaynaklanan boya çizikleri var ama derin değil..arkadaşlar pasta cilayla geçer diyorlar..resim çektim ama akşam çekince olduğunda kötü çıkmış resimler toz vs.
    Ankara'da bu tip şeyleri nerede yaptırabilirim..ya da Honda servis bu tamirleri yapıyor mu acaba? bileniniz var mı..teşekkkürler

not: bu arada boya koruöa yaptırmıştım umarım biraz koruma sağlamıştır çiziklerde görecez artık..boya korumanın amacı bu değil tabi ki ama belki faydası olur..
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

foto çok net değil ama zannedersem o çizikler senin boya değil, sürten aracın tamponunun plastiği veya boyası olabilir
    eğer düşündüğüm gibiyse pastayla kolayca çıkar, boyatmana gerek kalmaz, ezik kısım ise autoking veya "RS" mini onarım da
    vakumla boyasız düzeltilir, basit,zahmetsiz, hızlı ve ucuz bir sistem olup, aracın orijinalitesini de bozmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

bir üye ceza aldı diye sevinmekte bence ayni bilim dalının konusu olabilir üye yorumlarını begenmeyen ilgili uyeyi engellese zaten bir daha gormez yorumlarını bende bunu anlamiyorum neden illa ısrarla üstüne gidip ceza almasi icin uğrasiyorlar sorun tek taraflı degil bence eski sayfalara baktim pek bir degisiklik yok herkes ben daha iyi bilirim en iyi ben bilirim baskasi haklı olsa bile benim dedigim olmalı seklinde davranmislar özetle eski tas eski hamam

Konuya ilişkin iki mesajım şu şekilde:

"Psikiyatri bilimi için bulunmaz vaka!"

"bu kaçıncı ceza alışı ama değişen bir şey yok.. 1-2 aya kalmaz biriyle daha dalaşır.. "

Bu mesajlarımda "yaşasın, adam ceza almış" veya benzeri bir ifade göremiyorum ki "bir üye ceza aldı diye sevinmekte bence ayni bilim dalının konusu olabilir" gibi bir sonuca ulaşıyorsunuz! pes..

Sanırım sorunlar, insanların okuduğunu anlayamaması ile başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavibenim -- 13 Ekim 2015; 14:50:34 >

• En sonunda kışlıkları aldım. Daha doğrusu bayiide duracak ama ne zaman dersem değişmeye gittiğimde lastikleri değişecekler.
    4 adet petlas snowmaster w651 toplam 740 TL'ye geldi. Epeyde taksit yaptı bir de mercedes çekilişi için kart verdi. Hayırlısı bakalım :)
  • mavibenim M kullanıcısına yanıt
    bazen yaşasın yada benzeri kelimeleri kullanmak gerekmiyor yaptığın yorumdan sevindiğini anlamak zor değil.
    Levent bey çiziklerde boydan boya bile olsa mini onarıma girebiliyor. Tabi bu hangi kasko olduğuna göre değişir. Her kaskonun anlaşması farklı oluyor. Boya yapmadan kurtarabilirlermi mutlaka sorun. Hemen kolaya kaçmasınlar ama öyle ya da böyle sonuç olarak autoking bir şekilde bu sorunu çözer.
  • selam arkadaşlar 2013 premıum otomatik eco olmayan otomatikvitesle aranıza katıldım. aracım 20 binde bakımı yapılacak ayrıca tüp taktırıcam sizlere sorum şu tüp olarak serviste brc taktırmaya karar verdim.Okudugum kadarıyla garanti 3 yıla düşüyormuş serviste takılsa bile
    20 bin bakımını nasıl olsa garantisi bitiyor diye dışarda mı yaptırayım maliyetten dolayı cünkü yarı yarıya fark ediyor yoksa tüp takılacağı için serviste mi yaptırayım
    not:serviste 2500 fiyat verdiler tüp için diğer marka önerilere de acıgım kitmtm ve prins i arastırdım üç asagı bes yukarı aynı fiyat brc istememin tek sebebi satacagım zaman servisinde taktırdım tüpü demek ve milletin buna takması
  • ramelov64 R kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın..size tavsiyem servis ile görüşün 6yıl korunabiliyor, tabi tüpü honda servisinde takdırırsanınz :)
    hata-boya durumu ve fiyatı yazarsanız sevinirim.
  • 10 numara olmuş rengi harika

https://www.youtube.com/watch?v=2qd0cHXxDh0
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    rose gold :)))
  • Koruc1903 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=nztyHwQ3tJg

Buda yeni Civic ve Accord karsilastirmasi bence Civic daha guzel Accorda el freni hala manuel ama park sensörleri var gibi
  • 
Sayfa: önceki 40654066406740684069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.