Şimdi Ara

2011 YENİ OPEL ASTRA SPORT DİZEL SİYAH ALINMIŞTIR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM .. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
57.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pascuu

quote:

Orijinalden alıntı: Rud3boY

öncelikle herkese merhaba Evet arkadaşlarr bayadır yoktumm işlerım dolayısıylaa en son 0-100 km 14 sn de cıkıyor dıyenler oldu 100 km ye cıkana kadar nescafe içerim diyenler oldu arkadaşım 9,5 sn de 100 km ye videosunu arkadaşa cektırdım ama kaydetmeden cıkmıss varsaa 14 sn yenın altına düşmez dıyen gelsın anahtarına iddaya girelım varsa o cesaret tabı ;))

hahahaa vitesteki R yazısı roketmiydi?Ona geçince mi 9.5 sn de cıktı 100e:)

neyin bilmem nesini yarıstırıyon ki opel yalan soyluyor sen dogru:)

Arkadaşımm Madem espiriye alıyosun getir arabanı anahtarına iddaya girelımm yiyosa tabi :=))) ozaman bak bakalım kım yalan kım dogru soluyor haa bu arada yokuş aşagı dıyenler varr düz yolda denedım yenı video cektıgımde paylaşıcam merak etmeyın ;)

• aylar oldu,gelemedi şu video.
    gözümüz yollarda kaldı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: antares07

aylar oldu,gelemedi şu video.

İşi gücü olan adamlar gelir elbet sabret..
  • Hayırlı uğurlu olsun.
  • quote:

Arkadaş 100 km hıza çıkacak kadar uzun düzlük bulamamış ondan video yok hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

quote:

Arkadaş 100 km hıza çıkacak kadar uzun düzlük bulamamış ondan video yok hala

SÜPERSİN
    ben böyle ayar görmedim

• yaptığım yorumu görünce şaşırdım eski konuydu bu.herneyse o 9.5 sn de 100 e çıkan arkadaşa türk silahlı kuvvetlerinden sınavsız 10 k euro maaşla iş teklifi yapsınlar bence.bu sözümde konu sahibine inanmadığın rakamlar kendi katalogunda yazıyor..
  • GERCEKTENDE SUPER BIR KASA YAPMIS NEW ASTRA ILE BENCE OPEL BUYUK BIR ATILIM YAPTI AMA BIRDE MOTOR GUCLERINI BIRAZ DEGISTIRSELER DAHA IYI OLACAK GIBIME GELIYOOR
  • Alman arabası daha ne olsun E hayırlı olsun
  • astra j sport ecoflex cd500 navi paket 46250 ye alındı. şuan için çok memnunum
    araç gayette güzel gidiyor telaş edilecek bir durum yok şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer -- 9 Ocak 2011; 17:50:23 >
  • merakla beklemeye devam
  • Ya arkadaşlar neler varmış bu forumda opel astra dikkatimi çekti bakalım bizim dh ta kullanan vardır bir yorum alayım dedim 95 hp 1.3 motorla 9.5 sn 0-100 yapan arkadaş varmış benim araba race chip pro lu 1.4 90 hp fabrika çıkışı şuan 115 hp hala 0-100 11 civarı. Gerçi arkadaşın yaşının genç olduğunu tahmin edip anahtar mevzusuna kadar girdiğini tahmin ediyorum. Bu arada aracımı astra 1.6 180 hp sport la değiştirmek istiyorum gerçekten kullanan veya satın alanlardan iyi kötü her türlü samimi yorumları bekliyorum zaten niye dizel aldım ilk arabamı hala anlamıyorum 2008 model 19.500 km de daha . Çok yol yapan biri değilim o yüzden dizel hikaye performans istiyene kimse boşuna şöyle performans böyle performans falan yazmasın arabada yapmadığım olay kalmadı yinede yok abicim bizimkide emsali işte performanslı olsa satıp 180 hp alıcaz demeyiz. Saygılar Herkese..
  • güzel araç hayır olsun . Bu fiyatı hakedip hak etmediğini sormak isterim nacizane . Gerçekten tasarım olarak çağ atladı astra bu kasa ile .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ospeedyo

Ya arkadaşlar neler varmış bu forumda opel astra dikkatimi çekti bakalım bizim dh ta kullanan vardır bir yorum alayım dedim 95 hp 1.3 motorla 9.5 sn 0-100 yapan arkadaş varmış benim araba race chip pro lu 1.4 90 hp fabrika çıkışı şuan 115 hp hala 0-100 11 civarı. Gerçi arkadaşın yaşının genç olduğunu tahmin edip anahtar mevzusuna kadar girdiğini tahmin ediyorum. Bu arada aracımı astra 1.6 180 hp sport la değiştirmek istiyorum gerçekten kullanan veya satın alanlardan iyi kötü her türlü samimi yorumları bekliyorum zaten niye dizel aldım ilk arabamı hala anlamıyorum 2008 model 19.500 km de daha . Çok yol yapan biri değilim o yüzden dizel hikaye performans istiyene kimse boşuna şöyle performans böyle performans falan yazmasın arabada yapmadığım olay kalmadı yinede yok abicim bizimkide emsali işte performanslı olsa satıp 180 hp alıcaz demeyiz. Saygılar Herkese..

bizim abide var 1.4t 140 hp dediği sadece gaza basmıyorum dokunuyorum sadece ve ortalama 7,5-8,5 lt gibi yakıyormuş son derece memnun ama 1.6t 180 hp daha performanslıdır ve en az 9-10 lt yakar gibime geliyor.....

• quote:

Orijinalden alıntı: smg05

quote:

Orijinalden alıntı: ospeedyo

Ya arkadaşlar neler varmış bu forumda opel astra dikkatimi çekti bakalım bizim dh ta kullanan vardır bir yorum alayım dedim 95 hp 1.3 motorla 9.5 sn 0-100 yapan arkadaş varmış benim araba race chip pro lu 1.4 90 hp fabrika çıkışı şuan 115 hp hala 0-100 11 civarı. Gerçi arkadaşın yaşının genç olduğunu tahmin edip anahtar mevzusuna kadar girdiğini tahmin ediyorum. Bu arada aracımı astra 1.6 180 hp sport la değiştirmek istiyorum gerçekten kullanan veya satın alanlardan iyi kötü her türlü samimi yorumları bekliyorum zaten niye dizel aldım ilk arabamı hala anlamıyorum 2008 model 19.500 km de daha . Çok yol yapan biri değilim o yüzden dizel hikaye performans istiyene kimse boşuna şöyle performans böyle performans falan yazmasın arabada yapmadığım olay kalmadı yinede yok abicim bizimkide emsali işte performanslı olsa satıp 180 hp alıcaz demeyiz. Saygılar Herkese..

bizim abide var 1.4t 140 hp dediği sadece gaza basmıyorum dokunuyorum sadece ve ortalama 7,5-8,5 lt gibi yakıyormuş son derece memnun ama 1.6t 180 hp daha performanslıdır ve en az 9-10 lt yakar gibime geliyor.....

Teşekkürler yorum için.

• 10 senedir Mazda 323 1.5 arabaya sahibiz. 1500cc 88 bg ve Atiker LPG var 8 beygir de ondan dolayı ölmüştür Ben bu arabadan inip 95 bg lik astra dizele binsem heralde performans konusunda artış hissederim.

Bu güç işleri biraz göreceli konular arkadaşlar. E tabi ki insan güçlü araç ister, sollamalarda sıkıntı yaşamayı ve dolayısıyla risk altına girmeyi vs. Ancak arkadaşların da söylediği üzere benzin fiyatlarının gidişati bizi malesef bazı zevklerimizden mahrum bırakıyor. Hem ayrıca cezai uygulamalar da var. Kim istemez 320d ye binmeyi 184 bg 350NM canavar gibi araç. Ama hız limitlerine uyacaksanız eğer, ne anlamı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rud3boY

Arabayı alırken zaten hem tassaruff hem görünüş hemde kaliteli bi araba almak istedimm vee bu benim ilk arabam doğru kararı verdiğime inanıyorum darısı sizin başınıza :=))

Merhaba,

Öncelikle yeni aracınız hem iç tasarım hem de dış tasarım olarak bence çok modern ve güzel. Kazasız, belasız sağlıklı sürmeniz dileğiyle. Ben de Opel baktığımdan eski kasasını sürmüştüm yeni kasanın ise sadece içine baktım zira testte araç yoktu.

Özellikle yeni astra dizel şehiriçinde o heybetli kasasına rağmen 4.9 litre gibi müthiş bir yakıt tasarrufu sunuyor.. Eski kasada bu yoktu. Euro 4 normlarındaki motor, Otomatik Dizel Opel Astra HB 6.4 yakıyor şehir içinde. Yeni nesil motorlarda Bravo Otomatik Dizel ise 120 beygir ve 1.6 motor olmasına rağmen 5.9 yakıyor. Megane 3 HB Otomatik Dizel ise 5.2.

Yeni Astra bu konuda abisini geçmiş durumda. Performans olarak emsallerinin biraz uzağında olacak ama tasarım ve tasarruf olarak son derece güzel. Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakarenke -- 11 Ocak 2011; 10:57:45 >

• Ya basma işi bu altında 180 power canavar diye yüklenirsen yakar turbonun güzel yanı bu yakarsada hakkını veriyor:)

Düzenleme:Yeni tartışmalara yol açılmasın konu kirlenmesin yoksa bildiğimiz var:)Tecrübeyle sabittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmavisin -- 5 Şubat 2011; 22:02:32 >
  • HAYIRLI UĞURLU OLSUN..
  • 1,5 aydır yeni astra ecoflex 1.3 dizel sport kullanıyorum...insanı tatmin etmediği bir yönü yok bu arabanın; eğer BMW ya da AUDI performansı beklemiyorsanız :) donanımı ise kendisinden 20000 TL daha pahalı araçlardan aşağı kalmaz...insanlar sürekli arabaya yanaşıp tanımaya çalışıyor, imrendiriyor kendini...bu arada benim araç safir siyah...
    hiç tereddütsüz tavsiye ediyorum kararsız arkadaşlara...sevgilerle...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.