Şimdi Ara

2011 YENİ OPEL ASTRA SPORT DİZEL SİYAH ALINMIŞTIR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
57.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR YENİ OPEL ASTRA SPORT DİZEL ARAŞTIRMALARIM SONUcU UYGUN FİYATA BULDUGUM Bİ BAYIDEN ALDIM ALDIĞIM FİYAT 46 BİN TL DİR YORUMLARINIZI BEKLIYORUM İYİ GÜNLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rud3boY -- 20 Eylül 2010; 13:17:27 >

• bize burdan sonra, hayırlı olsun, demek düşer. güzel araç kazasız kullanman dileğiyle
  • Hayırlı olsun
  • hayırlı olsun....
  • hayırlı olsun
  • yorum yapılcak bişi yok almışsınız arabayı hayırlı olsun.
  • Performans olarak aracın iyi olmadığını biliyorsunuz umarım , bu konuda canınızı sıkabilir . 14.7 sn 0-100 hızlanma değeri var . Kalkışlarda sıkıntı doğurabilir özellikle dik rampalarda ve klima açıkken . Onun dışında kalkış sonrası çok fazla problem olmaz . Turbonun en yüksek torku verdiği devir aralığında tutarak aracı kullanırsanız , kalkış sonrası performansın yeterli olacağını düşünüyorum . Daha önce dizel araç kullanmışsanız bu konuda yeterli tecrübeye sahipsinizdir zaten.Onun yanında devir ekonomi devri ve bu yönden araç sizi üzmeyecektir.
    Sonuç olarak performans olarak bazen canınızı sıkacak olsada düzgün kullanıldığında yeterli performans veren ,ekonomik ve güzel bir otomobil almışsınız.Hayırlı olsun , kazasız belasız binmeniz dileğiyle.
  • Hayırlı olsun.Kazasız sürüşler dilerim.
  • Hayırlı olsun.

Siz değil, biz sizin yorumlarınızı bekliyoruz.
  • Evet performans yönünden haklısınn okadar performanslı bi araba deil ama konfor sürüş keyfii güven hissi veren bi araçç arabayı almadan önçe uzun zamandırr yorumları takıp eiyordumm okadar asılsızz sölenen sözler varki gerçekten alıak olan insanların beynine girildiğini düşünüyorumm türkiyedee sizdee bendee biliyoruzkii benzinli arabaya binilmezzz binildiği zamandaa onaa çalışmak sorunda kalıyosunuzz opel astra hem tasarruff hemdee oturaklı bi arabaa daha kaç bastığınaa bakmadımm ama ilk denemelerimi sizinlee paylaşıamm forumda olan arkadaşlardanda tek isteğim alıak olan arkadaşların beyninee girip olur olmadıkk yorumlarr yazmamasıdırr arabayaa binipp sürmeyene kadar kimse neyin ne oldugunu bilemezz ...

Bu aradaa teşekkürr ederimm yorumlarınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rud3boY -- 20 Eylül 2010; 19:59:58 >

• hayırlı olsun araç güzel,fiyat güzel.sport donanım harukulade.ancak motor yetersiz gelebilir ileriki süreçte.kazasız belasız sürüşler
  • Arabayı alırken zaten hem tassaruff hem görünüş hemde kaliteli bi araba almak istedimm vee bu benim ilk arabam doğru kararı verdiğime inanıyorum darısı sizin başınıza :=))
  • Aracın görünüşü on numara fakat ben olsam 1.3 motorlusunu almazdım.Pahalı ve güçsüz bir motor

• Hayırlı olsun güzel araç..Malum alındıktan sonra pek yorum yapılamıyor.Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
  • Güzel indirim güzel araç. Hayırlı olsun.
  • Hayırlı Olsun. Güzel Tercih allah kazasız belasız kullanmanızı nasipeder inşallah.
  • Hayırlı olsun.
  • hayırlı olsun kardeş bende 1.4 140 hp düşünüyorum bayi bana daha bugün 2011'ler ekim sonunu bulur dedi aracın nasıl 2011 ileri teslim mi aldın? Aldığın araç donanımıyla tasarımıyla gerçekten müthiş yakıt olarakda daha az yakanı bulabileceğini zannetmiyorum..Ama performansı seven biriysen seni çok üzecektir, bir sayfadaki kullanıcı yorumunda fiat fiorinoyu yakalayamadığından bahsetmiş!!Herşeye rağmen güzel araç tekrar hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • hayırlı olsun her yönden güzel tercih
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.