Şimdi Ara

2011 TEMMUZ MTV KAMPANYALARI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
1
Favori
34.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ödeme için beklemek lazım Temmuzun 2. yarısı yeni kampanyalar gelecektir.2011 Mtv kampanyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 6 Temmuz 2011; 19:10:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tantokur

23 haziranda aldığım aracın ocak ayı mtv borcu ve gecikme zammı görünüyor.Borcu olan aracın Noter satışı yapılmaz deniyor ama bilgilerde bir hata mı var acaba?

maalesef artık borclu ve rehinli aracı da devir edebiliyorsun, tecrübeyle sabittir.
  • Arkadaşlar bu Bosch Check-up için de 100 lira ve üzeri şartı var mı? Benim miktar 85 lira çünkü. Sadece GİB'den ödemek yeterli mi? Ona göre uğraşmayalım. Edremit'te Bosch Car Service var, oraya gitmeyi düşünüyorum.
  • arkadaşlar dediğiniz gibi garanti kredi kartımlawww.gib.gov.tr adresiden ödeme yaptım ama taksit secenekleri cıkmadı direk peşin aldı taksit sonra mı yapılıp karta yansıyacak yoksa ben peşinmi ödedim anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: saw1616

arkadaşlar dediğiniz gibi garanti kredi kartımlawww.gib.gov.tr adresiden ödeme yaptım ama taksit secenekleri cıkmadı direk peşin aldı taksit sonra mı yapılıp karta yansıyacak yoksa ben peşinmi ödedim anlayamadım

sıkça sorulan sorulardan birisi

evet taksit otomatik olarak daha sonra yapılmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saw1616

arkadaşlar dediğiniz gibi garanti kredi kartımlawww.gib.gov.tr adresiden ödeme yaptım ama taksit secenekleri cıkmadı direk peşin aldı taksit sonra mı yapılıp karta yansıyacak yoksa ben peşinmi ödedim anlayamadım

Taksit seçenekleri çıkmaz çünkü gib taksit yapmaz. Bankanız sonradan taksit uygular.
  • Asyacard'ın detayları şu şekilde;

http://www.asyacard.com.tr/avantajlari/kampanya_mtv.jsp
  • üçkağıtçı bonusun oyununa düşmeyin arkadaşlar ben ödedim ve anında gelen mesaja bakın;

alışverişinizi 5 taksite bölmek isterseniz su numaraya mesaj atın diyor.

garantiyi aradım internette 5 taksit yapacağız yazmıyor, sadece fırsat vereceğiz diyor. GIB i aradım iptal için vergi dairesine gitmeniz gerekiyor diyor.

aman dikkat
  • Ne yapmaya çalışıyo bu garanti yau..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

üçkağıtçı bonusun oyununa düşmeyin arkadaşlar ben ödedim ve anında gelen mesaja bakın;

garantiyi aradım internette 5 taksit yapacağız yazmıyor, sadece fırsat vereceğiz diyor. GIB i aradım iptal için vergi dairesine gitmeniz gerekiyor diyor.

aman dikkat

Uyarın için çok saol. Ben de az kalsın bonus ile ödüyordum.

O zaman World ile ödeyelim. World de üçkağıt yok değil mi?
  • arkadaslar fısh kart acıkladı 6 taksıt yapıyor..fısh kartta axess ozellıgı oldugundan axesstede gecerlıdır dıye dusunuyorum..ınatla axess acıklamıyor garıp bı durum...bence en ıyısı axess yanı fısh kart..keske yanında bıseler daha olsaydı neyse fısh kartın sayfasında acıklama mevcut..
  • Fish kampanyası ilk mesaja eklendi.
  • quote:

üçkağıtçı bonusun oyununa düşmeyin arkadaşlar ben ödedim ve anında gelen mesaja bakın;

aman dikkat

Garantiden gelen mesaj standart tüm alışverişlerine gelir, komisyon ödeyerek peşin alışverişi taksitlendirme mesajı.

Size yanlış bilgi verilmiş, müşteri temsilcisinin bilgisizliği bence

İnternet şubesinden bakarsanız 5 taksite bölündüğünü görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

world ile ödedim ama navkingten sadece iki model gps çıkıyo navking maxima diye bir modeli var bilgisi olan var mı? piyasada görünmüyor.

+1

Ben de aynı şekilde Yapı Krediden ödedim. Navigasyon cihazına ihtiyacım da var, hemen baktım 2 tane model çıkıyor. İsimleriyle arattım, piyasada kaç liraymış diye bakayım dedim ama bu modeller hiç bir yerde yok.
    Bilgisi olan var mı acaba?
  • arkadaşlar,dün gib.gov.tr adresine girip world k.kartımla mot.taş.vergisini 5 taksitte ödedim. Fakat bilgisayardan ödendi çıktısını almak istedigimde sadece alıntıyı indir seçenegini gördüm.çıktı aldım AMA plakam yazmıyor.sadece k.kartının ilk 6 handsoyle son 4 hanesi yazıyor.bugün bosch'a gittim.check up yaptırmaya çıktıyı Kabul etmediler aracın plakası yok dediler.bankadan aracın çıktısını bana fakslayın dediler. Yoksa 85 lira cepten gidecek.acaba banka bana aracımın plakası yazılıi şekilde çıktı verir mi?başınıza hiç böyle birşey geldi mi?yardımcı olurmusunuz?haybeden 85 lira vermek içime oturur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modesit

arkadaşlar,dün gib.gov.tr adresine girip world k.kartımla mot.taş.vergisini 5 taksitte ödedim. Fakat bilgisayardan ödendi çıktısını almak istedigimde sadece alıntıyı indir seçenegini gördüm.çıktı aldım AMA plakam yazmıyor.sadece k.kartının ilk 6 handsoyle son 4 hanesi yazıyor.bugün bosch'a gittim.check up yaptırmaya çıktıyı Kabul etmediler aracın plakası yok dediler.bankadan aracın çıktısını bana fakslayın dediler. Yoksa 85 lira cepten gidecek.acaba banka bana aracımın plakası yazılıi şekilde çıktı verir mi?başınıza hiç böyle birşey geldi mi?yardımcı olurmusunuz?haybeden 85 lira vermek içime oturur.

Ben ödemedim ancak plaka yazıyordu 1.taksitte

https://spos.gib.gov.tr/Spos/Sorgu

şu adresten bir sorgulayın. Ayrıca çıktı almayı unutanlar bu linkten çıktı alabilir (ilk sayfaya eklenebilir )

• en kralını HALKBANK yapmış. zaten benzinde alıyoruz. hem 4 taksit hem 20 lira puan. iyidir :)
  • Buradan da sorgulatabilirsiniz bu arada:

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp
  • teşekkürler deneyecegim bakalım site saglammı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

aman dikkat

Garantiden gelen mesaj standart tüm alışverişlerine gelir, komisyon ödeyerek peşin alışverişi taksitlendirme mesajı.

Size yanlış bilgi verilmiş, müşteri temsilcisinin bilgisizliği bence

İnternet şubesinden bakarsanız 5 taksite bölündüğünü görebilirsiniz.

hemen girip baktım netten ancak bolunmemıstı

bakıp tekrar bilgi vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkSidesOfMe -- 9 Temmuz 2011; 9:10:01 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.