Şimdi Ara

2011 Model YBR Ne Kadar Eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selamün aleyküm. 2011 model 4000 km de temiz kullanılmış bir ybr en fazla kaça alınır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sifiri 4300 lira olduguna göre 3500-3700 ederi var diye düsünüyorum.

• valla bende 600-700 lira için 2. El alınmaz diyorum kararsız kaldım, 2013 ler 2-3 ay sonra çıkacak kışın fiyatlar düşüyor firmaların kampanyaları başlıyor. 2011 lere maksimum 3500 dan fazla verme diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: @RİF_D

valla bende 600-700 lira için 2. El alınmaz diyorum kararsız kaldım, 2013 ler 2-3 ay sonra çıkacak kışın fiyatlar düşüyor firmaların kampanyaları başlıyor. 2011 lere maksimum 3500 dan fazla verme diyorlar.

dostum haklısın şahsen bende 500-600 lira için ikinci el almam durum varsa.

neden dersen rodajını adam akıllı temiz olarak sen yaparsın herşeyini istediğin doğrultusunda sen ayarlarsınn yani kafana göre olmuş olur.

ayrıca bencede ederi 3600 falandır ama o fiyatada vermezler sanırım?
  • Bencede, zaten uzun süre kullanırım diyorum o yüzden pek 2. el alasım yok, ilk motorum olacağı için benim içi önemli, 0 km olursa, onunda ilk sahibi ben olacam tamamiyle benim kontrolümde olucak. Neyse motoru bi göriyim, temizse ve sorun yoksa o an uygun fiyatla anlaşırsam alırım belki artık nasip.

• bende şu ara ybr 125 esd araştırıyorum da , yılbaşını beklesemmi diye düşünüyorum, 2. el alacaktım sanırım vazgeçtim, dediğiniz gb 600 lira için bakmamak lazım sıfırın hali başka olur diye düşünüyorum, ayrıca kimi ilanlarda depo üzerindeki yan kapak mat siyah onlar yeni modellerde mi var bilenininz varmıdır, şahsen mat siyah kapak hoş geldi bana ,kısmet olursa mavi ve yanları mat siyah kapaklı düşünüyorum, ayrıca arkadaki kromajlı bagaj demirinide siyah mat teflon kaplı olanıyla değiştirmeyi düşünüyorum :)
    bu arada en mantıklısı istanbulda sanırım sıfırlarda 4580 /12 buldum gb bu fiyatlarda düşme olurmu sizce , yoksa sıfırın fiyatı değişmezmi
    son olarak 2013 de kasa değişir mi acaba ybr lerde
  • Bende bunu merak ediyorum acaba 2013 de kasa değişikliği olurmu?

Arkadaşlar motoru hala almadım fiyat konusunda en son 3700 bırakacaklar daha altı olmıyacak eminim.
    Gerçekten temiz kullanılmış motorlar. 2011 model 5000 Km küsür ikiside 3700 e pahalımı bu motorlara 1-2 gün içinde dananın kuyruğu kopacakda lütfen bi yardım edin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.