Şimdi Ara

ilk vosvosumu cabrio olarak yapmayı istiyorum hangi modele daha çok yakışır ve masraflar ne kadar ed

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
4.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vosvosla tanıştım daha kullanmadım ama vuruldum cabrio olarak düşünüyorum çok dikkat çekiceğine eminin yardım ederseniz çok sevinirim

• Hoşgeldiniz. Vosvosda cabrio konusu biraz sıkıntılı. Orjinal cabrio vosvos, ülkemizde az sayıda bulunduğu için hem zor bulunuyor hemde fiyatları doğal olarak daha yüksek. Bu sebeplerden zamanında normal vosvosların üstü kesilerek ruhsata cabrio olarak işletilmiş çok vosvos var. Fakat artık üstü kesilip ruhsata işletilmiyor. Bu yüzden daha önceden kesilmiş ruhsatta cabrio geçen bir vosvos bulmanız gerekir. Kendiniz kesip cabrio yapmaya çalışırsanız ruhsata işletemezsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Big Turtle kullanıcısına yanıt
    ben kendim kestirip diye umuyordum çok üzüldüm ya ruhsatta işli bulmal şart yani
    peki neden ruhsata işlemiyolar acaba sorabilirmiyim
  • tilqi07 kullanıcısına yanıt
    Tüvtürk coupe aracı cabrioya çevirme işini kaldırmış. Resmi olarak yapılamıyor yani. Tam resmi açıklamayı bulamadım fakat kime sorsanız aynısını söyler.
    desenize işim çok zor
    Malesef.
    başka bi şekilde olamazmı ne bilim bi çare yani çünkü tek hayalim üstü açık vos gezmek
    Dediğim gibi, daha önceden cabrioya çevrilmiş bir vosvos alabilirsiniz.
    artık öyle olucak başka çare yok ://
  • Cabrio yapicam diye mundar edilen o kadar cok vos varki.yolda fln gorunce cok tepem atiyo. yazik valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elondel E kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyosunuz zaten ustaya güvenmesem böyle bi işi hiç kalkışmam
  • Arabanın üstünü kesince arabanın yapısını bozarsınız. Bunlar zaten geçen yüzyıldan kalma arabalar. Paslı, yorgun metalli filan. Sadece zemin arabanın bütün yükünü taşıyamaz.

Kesince araba biraz kıvrılır, bunu farketmezsiniz. Gövde düz yolda bile ağlar, eğer duyarsanız.

Sonra takla atınca veya önden, arkadan biraz darbe gelince (kaza anı), çok kötü olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.