Şimdi Ara

2011 Fiestaya 195/50 -15R ebat lastik tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 15 jant tekerlekler, aldığımda üzerinde 195/55-15R vardı, bi lastikci abi orjinal ebatlarında kullan dedi o yusden bu hafta lastik alıcam, aklımda continental var, primium contact mı eco contact mı önerirsiniz? Ve baska marka tavsiye de edebilirsiniz. Kesinlikle michelin düşünmüyorum yanakları çok yumuşak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navigator_ -- 12 Aralık 2016; 13:58:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Continental yoksa michelin.
  • Tesekkurler. Conti eco contact 5 mi yoksa primium contact 5 mi? Fiyatları 195 tl civarı.

• Nokian lastiği öneririm fakat fiyatı biraz pahalıdır.
  • Selam

195 50 r15 ölçüdeki tek 4 mevsim lastik olan NOKIAN weatherproofu aldım geçen ay.

Lastiği ilk 15 gün kuru havada kullandım. 6/10 test performansının aksine hiç sıkıntı yaşamadım.

Son 10 gündür de yağmur ve son 2 gündür karlı ortamda kullanıyorum. Yol tutuşu mükemmel diyebilirim.Islak performansı 10/10 du yanılmıyorsam.

Yol sesinde herhangi bir değişiklik olmadı. Ama eski lastiklerin 62000km olması nedeniyle bariz bir yumuşama söz konusu.

Yakıt performansında da değişiklik hissetmedim.1.5TDCI ile 4,8 lt civarı devam ediyor.

Yazlık lastiklere göre fiyatı biraz farklı. Ben Nilüfer/BURSA bayiisinden 4 lastik sökme takma dahil 800TL Axess 6+2 taksite aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemcakal -- 30 Aralık 2016; 21:19:51 >
  • Hocam 195 50 15R de tek mevsimlik lastik ibaresi yanlış olmus sanki; benım aldığım continental perimium contact 5 de 4 mevsım lastiği,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.