Şimdi Ara

2011 Festival Ajandası ANA BAŞLIK (UNIROCK 2011) (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.168
Cevap
3
Favori
118.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

BEYLER BLACK SABBATH ORİJİNAL KADROSUYLA YENİDEN TOPLANIYORMUŞ!!

http://www.birminghammail.net/news/top-stories/2011/08/16/black-sabbath-to-reform-with-original-line-up-and-new-studio-album-97319-29245431/

waşşşşşşşşşşşş

• Black Sabbath.
  • Çok güzel haber de buralardan geçerler mi acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Çok güzel haber de buralardan geçerler mi acep

2009'daki olaydan sonra bizi unutmazlar diyorum. Aksi halde nereye giderlerse oraya giderim, hiç acımam.
  • Haber Tony Iommi tarafından yalanlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

BEYLER BLACK SABBATH ORİJİNAL KADROSUYLA YENİDEN TOPLANIYORMUŞ!!

http://www.birminghammail.net/news/top-stories/2011/08/16/black-sabbath-to-reform-with-original-line-up-and-new-studio-album-97319-29245431/

• UNIROCK OPEN AIR FESTIVAL'DEN AÇIKLAMA 2!
    Unirock Festival 2011 katılımcıları biletlerini sakladıkları takdirde önümüzdeki aylarda Unirock Productions tarafından düzenlenecek konserlerde benzersiz avantajlardan yararlanacaklar (bazı konserlere indirimli veya ücretsiz giriş, normal bilet fiyatına sahne önünden izleme imkanı, Meet&Greet öncelikleri vb). Detaylar konserler netleştikçe açıklanacaktır.

Sıçtıklarının açıklamasıdır kısaca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypothetical

UNIROCK OPEN AIR FESTIVAL'DEN AÇIKLAMA 2!
    Unirock Festival 2011 katılımcıları biletlerini sakladıkları takdirde önümüzdeki aylarda Unirock Productions tarafından düzenlenecek konserlerde benzersiz avantajlardan yararlanacaklar (bazı konserlere indirimli veya ücretsiz giriş, normal bilet fiyatına sahne önünden izleme imkanı, Meet&Greet öncelikleri vb). Detaylar konserler netleştikçe açıklanacaktır.

Önümüz kış inş. yanılıyorumdur ama herhangi sağlam bir grubun geleceğini sanmıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

quote:

Önümüz kış inş. yanılıyorumdur ama herhangi sağlam bir grubun geleceğini sanmıyorum...

Iced Earth geliyordu yanlışım yoksa 13 Aralık diye kalmış aklımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

quote:

Iced Earth geliyordu yanlışım yoksa 13 Aralık diye kalmış aklımda.

Iced Earth'ü unirock getirmiyor diye biliyorum. Önümüzde Amorphis konseri var, belki o konserde bir şeyler yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Horizons. -- 17 Ağustos 2011; 19:39:40 >

• A evet Unirock kapsamında değil o haklısın benim kafa dağıldı bir an
  • Unirocka siteden gidecek arkadaşlar var ise bende gelmek isterim..
  • 1 Ekim'de dredg geliyor ilgilenene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 18 Ağustos 2011; 13:56:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drummer

1 Ekim'de dredg geliyor ilgilenene

• 1 Eylül'de line-up kapanacak dediler, hala yeni grup açıklanmadı. Garip..
  • Mr. Big konser yeri Küçükçiftlik Park olmuş.

http://web03.biletix.com/etkinlik/MLMRB/TURKIYE/tr
  • UNIROCK'A VADER GELİYOR HIC BU KADAR SEVINMEMISTIM OPETH KATATONIA'NIN USTUNE KAPAK OLDU OFFF
  • Yok mu yahu yeni haberler gelişmeler konu çok aşağıda kaldı?
  • Black Sabbath haberi doğru mu kolpa mı şimdi?
  • Seneye için kimleri bekliyorsunuz gençlik?
    RHCP yüksek ihtimalle gelecek. Severim kendilerini gelsinler. Kalbimde ama ACDC, Aerosmith, Kiss, Mötley Crüe, Twisted Sister'ın olduğu bir festival var.
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.