Şimdi Ara

2011 Festival Ajandası ANA BAŞLIK (UNIROCK 2011) (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.168
Cevap
3
Favori
118.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Bilet fiyatları, alan, genel pahalılık gibi bir çok sebep olması muhtemel Sonisphere'ı eleştirmek için. RHCP'yi de Foo Fighters'ı da severim ama onlar için bir kez daha Sonisphere'a gitmeyi düşüneceğimi sanmıyorum.

Aynı şekilde

Birde bu Sonisphere'ın görüntüleri düşer mi torrent vs. ?

Hoca maiden gelsin aynı eziyetin 2 katını çekmeye razıyım!
  • Hava atmak gibi olmasın ama Iron Maiden Official Page de boy boy fotoğraflarım çıkmış
    [simage]
    http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/267722_10150239788392051_172685102050_7974357_1364241_n.jpg[/simage]
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Hava atmak gibi olmasın ama Iron Maiden Official Page de boy boy fotoğraflarım çıkmış
    [simage]
    http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/267722_10150239788392051_172685102050_7974357_1364241_n.jpg[/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: AC DC

Hava atmak gibi olmasın ama Iron Maiden Official Page de boy boy fotoğraflarım çıkmış
    [simage]

Iron Maiden resmi sayfasından mı bakıyorsun galeriden ?

• RHCP de istemiyorum Foo Fighters da,ikisi de dinlediğim gruplar değil
    GnR , ACDC, Kiss, Metallica istiyorum
  • Çok renkli festival bu haftasonu

Hem eğlenceli hem de dinlendirici kent festivali sun.day.sky, bu sene yine katılımcılara dolu dolu iki gün sunacak.

İSTANBUL - Santralistanbul ve showhow işbirliğiyle 23-24 Temmuz tarihlerinde üçüncüsü gerçekleşecek sun.day.sky rengarenk bir hafta sonu ile kentlileri ağırlamaya hazırlanıyor.

Eski plakları rahatça karıştırabileceğiniz Plak Pazarı bu sene DEform-E, Doublemoon, Vintage Records, ZOLTAN ve Kurgu Sahaf’ın geniş koleksiyonunu önünüze seriyor olacak. Lounge Fm’den Berke Yavuz, Radyo Babylon’dan fasitdaire, Harun İzer, DEform-E ve Ertan Kurt gün içerisinde DJ setinin başında olacak. Ayrıca gün içerisinde Tamirane’de funky caz müzik ile kentin tam ortasında stresinizden arınırken akşam saatlerinde ana sahnede Gevende ve İmer Demirer Quartet ile kendinizi müziğin büyülü etkisine kaptıracaksınız.

İlginç tasarımlar Bazaar Alanı’nda
    ‘Bazaar’ alanında birbirinden ilginç tasarımcıların farklı tasarımları standlarda katılımcıları bekliyor olacak. Aponiastore, Asu Aksu, Boa, Bugga, Candybags, Chedeliko, Hande Bilten, Melt’m, Oli Bastiani, santraldükkan, Şehnaz Gider ve daha birçoğu sizi standlarda karşılıyor olacak.
    Yaşayan Kütüphane sun.day.sky’da
    Bu sene festivalde normal bir kütüphane gibi çalışan, her insanın bir kitap olduğu Yaşayan Kütüphane sizleri bekliyor.

Kentin çocuk canlısı festivali yine çocukları unutmuyor!
    limangoKIDS Çocuk Alanı çocuklara, araştırdıkları, keşfettikleri ve Leonardi oyuncakları ile oynabildikleri yaratcı ve dinamik bir oyun alanı sunuyor. Ayrıca çocuklar festival boyunca santralatölye ekibi tarafından düzenlenen atölyelere katılarak eğlenceli vakit geçirebilecek.

Alanı renklendiren diğer etkinlikler
    Festival alanında İstanbul Riders, motorsiklet meraklılarına motorsiklet deneyimi yaşatırken be positive ekibi, jonglör, kukla ve ateş oyunlarıyla ‘Özgür Hisset Alanı’nı güzelleştirecek. Martı Uçurtma Kulübü’nün katkılarıyla düzenlenen Uçurtma Alanı’nda ister kendi uçurtmanızı uçur, isterseniz de sun.day.sky uçurtmanızın gökyüzünde süzülmesini seyredin. Ayrıca, Oyunun Ruhu Derneği ile Ultimate Frizbi maçlarına hazır olun.

Enerji Müzesi kapılarını açıyor
    Festival boyunca İstanbul’un ilk termik elektrik santrali olan Silahtarağa Elektrik Santral’inin korunarak dönüştürüldüğü Enerji Müzesi festival boyunca kapılarını açık tutuyor olacak. Bu süre içerisinde müzedeki Ana galeri’de sergilenen “20. Yüzyılın 20 Modern Türk sanatçısı” ve Galeri 1’de sergilenen “Arazi üzerine: Kolombiya’da Çağdaş Sanat” sergilerini gezebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hells Bells

RHCP de istemiyorum Foo Fighters da,ikisi de dinlediğim gruplar değil
    GnR , ACDC, Kiss, Metallica istiyorum

Artı bir .
  • Yeni festivalle ilgili bi gelişme var mı?
  • Valla çok kolpaya benziyor, saçma sapan bi afiş falan yapmışlar ona, bakalım göreceğiz
  • Resmi olarak bi DH açıkladı işte, whiplash falan yalan dolan.
  • Şimdi afişi gördüm de, bu kadar kolaysa bende mi bi festival ayarlasam diye düşündüm.
  • mötley crue ve quiet riot da gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerueger

Şimdi afişi gördüm de, bu kadar kolaysa bende mi bi festival ayarlasam diye düşündüm.

Hocam nickimi reklam vermek isterim, ama mazallah milleti dolandırmış gibi olmayalım
  • konu ölmüş mü ne
  • doctor doctor, please
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aces High

konu ölmüş mü ne

Olacak o kadar dönem gereği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

quote:

Orijinalden alıntı: Aces High

konu ölmüş mü ne

Olacak o kadar dönem gereği

Boş ay yazıyo, festival yokmuş bu ay. Öyleyse biz düzenleyelim, parayı kırarız valla

• La geçen sonisphere gün sayıyodum, şimdi okullar açılacak ona gün sayıyoz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

La geçen sonisphere gün sayıyodum, şimdi okullar açılacak ona gün sayıyoz.

Abicim şunu şöyle demeyin, festivalin adı "Sonispher" değil

"Sonisphere'e"
  • Buradan, bu konudan Iron Maiden geçti.
    O eski halinden eser yok şimdi
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.