Şimdi Ara

2011 Festival Ajandası ANA BAŞLIK (UNIROCK 2011) (249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.169
Cevap
3
Favori
118.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dh tek gelse yeter ya, 1-2 türk alt grup ayarlarlar olur biter, gerek yok öyle metal fest. e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 19 Temmuz 2011; 18:15:56 >
  • Abi yok kesin fake bu ya.
    Öyle afiş olur mu lan? Liseliler yapsa daha güzel bişi olur.
  • Paint'de daha iyisini yaparım diyenler el kaldırsın
  • Hahahahah afiş ne la öyle, şaşı oldum.
  • Afişten buram buram fake kokusu alıyorum.
  • Motörhead bir daha gelir mi sizce??
  • Motörhead'i bilmem de Iron Maiden ve Limp Bizkit'den söz aldık bakalım göreceğiz.
  • Motörhead tek gelmeli, 70 dk nedir be.
  • Aynen yahu adamların kariyerine baksıyorsun... Yurtdışında senede bir müzik store'a gitsen bile Motörhead ile ilgili yeni bir materyal bulabilirsin.
  • Limp bizkit festivale noktayı koydu bence adamlar yeni albümden yalnızca 1 parça çaldı helal olsun ilk geldikleri için bütün hitlerini arka arkaya siraladi thieves bile çaldılar gold cobrayi calabilirlerdi o kadar yeni albüm gelmis :D saftim kaydı bütün alan birbirine girdi 2 saat sonra kendinize gelebildik umarım tekrar gelirler bı tek red hot kaldı sanırım eksik olan o da yeni albüm turnesinde uğrar umarım ac dc de var bı de
  • Sonisphere organizatörleri bir daha ki sene için RHCP ve Foo Fighters ile görüşmelere başlamış.Büyük ihtimalle seneye onları izleyeceğiz.
  • Bilet fiyatları, alan, genel pahalılık gibi bir çok sebep olması muhtemel Sonisphere'ı eleştirmek için. RHCP'yi de Foo Fighters'ı da severim ama onlar için bir kez daha Sonisphere'a gitmeyi düşüneceğimi sanmıyorum.

Edit:Rock'n Coke'a gidip de paracardında para kalan arkadaşlar var mı? Varsa dışarıda kullanmayı denediniz mi? Şifresi kart no'sunun son 4 hanesi denilmiş ama bende olmuyor 444 0 333'ten de o konuda yardım alamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guybrush Threepwood -- 20 Temmuz 2011; 12:21:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Sonisphere organizatörleri bir daha ki sene için RHCP ve Foo Fighters ile görüşmelere başlamış.Büyük ihtimalle seneye onları izleyeceğiz.

Çok çok sağlam gruplar gelmez ise purple a inat gitmeme kararı almıştım. kararım değişmiyeceğe benziyor
  • http://istanbulfestivalcity.com/userfiles/POSTER_DENEME_2_FACEBOOK.JPG

Hammer Müzik'e sordum afişte logonuz var ilginiz var mı festivalle ilgili, logonun bizden habersiz eklendiğini söyledi.
  • eger RHPC ve Foo Fighters gelirse bu senede sahne onu alirim
  • şu ülkede sahne önü saçmalığı kalkmalı diyecem de, adam gibi organizasyon yok ki hepsi kazıkcı
  • RATM de eklensin, geleyim.
  • Ben bir daha saha içi almam hacı, sahne önü alırım rahat rahat takılırım baygınlık geliyor saha içinde.
  • o nasıl afiştir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Bilet fiyatları, alan, genel pahalılık gibi bir çok sebep olması muhtemel Sonisphere'ı eleştirmek için. RHCP'yi de Foo Fighters'ı da severim ama onlar için bir kez daha Sonisphere'a gitmeyi düşüneceğimi sanmıyorum.

Aynı şekilde

Birde bu Sonisphere'ın görüntüleri düşer mi torrent vs. ?
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.