Şimdi Ara

2011 Festival Ajandası ANA BAŞLIK (UNIROCK 2011) (248. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.169
Cevap
3
Favori
118.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her şey güzeldi de Limp Bizkit mükemmeldi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuasH

quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyisiklari

Temmuz 20 - 24 arası da Silivri de Yoğurt Festivali var. Bayağı bir ünlü konser verecekmiş..

AC DC felanmı getirecekler ?

Atiye varken AC/DC'ye laf mı düşer?

• @Çöpadam, şu fotoğrafları tek bir mesaj altında toplasan daha iyi olur. Sayfa çöp oldu hafiften.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 19 Temmuz 2011; 11:06:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

@Çöpadam, şu fotoğrafları tek bir mesaj altında toplasan daha iyi olur. Sayfa çöp oldu hafiften.

Kusura bakmayın şimdi internet yavas oldugu ıcın(avea jet dandıktır) baya uzun suruyu fırsat buldukca yukluyorum bende.
  • quote:

@Çöpadam, şu fotoğrafları tek bir mesaj altında toplasan daha iyi olur. Sayfa çöp oldu hafiften.

Post kasmaya çalışıyor aklı sıra, benimde arkadaş rock' n coke' da elini yarmış çocuk 3 dikiş yemiş arıyor nalet ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

quote:

Post kasmaya çalışıyor aklı sıra, benimde arkadaş rock' n coke' da elini yarmış çocuk 3 dikiş yemiş arıyor nalet ediyor.

Olurumu kalmış,Çöp olmuş konu... Biri toparlasın yada çöp adam tek post'a al şunları 2 sayfa rahat senin mesajların var..

• http://www.istanbulfestivalcity.com/icerik/1679/17/rock-fest-masters-of-soundliving-legendsall-big-fest-autumn-2011-istanbul

*Çok kısa bir süreliğine avantajşı ve sınırlı bilet fiyatları aşağıdaki gibidir.TARİH TİP SATIŞ FİYATI
    17.Eyl.11 SAHA 50 TL
    17.Eyl.11 SAHNE ÖNÜ 90 TL
    18.Eyl.11 SAHA 50 TL
    18.Eyl.11 SAHNE ÖNÜ 90 TL
    17-18 Eyl.11 SAHA KOMBİNE 85 TL
    17-18 Eyl.11 SAHNE ÖNÜ KOMBİNE 135 TL
    16.Eyl.11 BEFORE THE PARTY-VIP 350 TL

Biletix'ten satışlarda bugün yarın başlar yazılmış facebook sayfasında.

• Bu festival çok yalan ve kolpa olacakmış gibi geliyor bana ya hadi hayırlısı, birkaç grubun daha resmi sayfasında görmeden ilk sayfaya eklemem ama
  • O festivale hala inanamıyorum. Nasıl bir afiştir abi o ya? Çok fake kokuyo
  • Son ana kadar bilet almamak lazım, bekleyip izlemek en iyisi şu an
  • o afişten sonra festivale dair tüm umutlarımı kaybetim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 19 Temmuz 2011; 15:02:27 >
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.