Şimdi Ara

2010'da 100$'lık bitcoin almış olsaydınız şimdi 72 milyon dolarınız vardı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
8.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saklayan belki vardır araştırmak lazım.

• neyine inanayım şimdi bunun, sanal dünyanın sanal parası, var mı yok mu belli değil
  • BitCoin'e inanmayanlar ellerindeki 5? banknot ile 200? banknot arasındaki değer farkının sadece yazıdan ibaret olduğunu atlıyorlar.
    .
    Fabrikamızın üretimi değişmediği halde halka açık olan hisselerin değerleri değişip duruyor. N'apıcaz? İtiraz mı etçez?
    .
    Hatta altını ele alalım. Kıtlık zamanı kaç gram altın yiyebilirsiniz? Siz yiyemeseniz bile altın yine altın olarak kalacaktır.
    .
    Akıntıya kürek çekerken çok da fazla şeetmemek lazım

• Bu iş doğru mudur değil midir bilmiyorum,bana da pek mantıklı gelmiyor ancak bazı arkadaşlar bitcoinden zengin olan hiç görmedim falan yazmışlar.Şöyle bir liste var,doğruluğu araştırılabilir.

http://webrazzi.com/2016/05/27/bitcoinden-zengin-olanlarin-listesi/

Listeyi incelerseniz 27 dolarla başlayan bir çocuk dışında 0dan gelen hiçkimse yok.Hepsi zaten paralı adamlar.Çok inandırıcı gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert345 -- 24 Mayıs 2017; 8:32:0 >
  • Bana "zamanında buraları al dediler almadım, şimdi milyoner olmuştum alsaydım" sözünü hatırlattı. Gidenin arkasından boşuna üzülmeyelim. Zamanında bitcoinden haberim olsaydı durmaz kapardım, fakat 3-4 sene önce haberdar oldum. Ozamanlarda da 500$ dı ardından 1500$ lara fırladı sonra yine düşüşe geçti.İleride 500.000$ olur falan diyorlar fakat benim pek aklıma yatmıyor sanal bir şeyin bu kadar değerleneceğini fakat sonuçta 2000 yılından önce kim derdi ki sosyal paylaşım siteleri olacak değerleri milyar dolarları bulacak diye, deselerdi bile millet altına sıçarak gülerdi.

• Dünya üzerinde bu tür haberleri görüp coinlere atlayan yüzbinlerce insan var. Amaç belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha bikaç gün önce 7.400 lerdeydi şimdi 8.750 olmuş. bitcoin satın alan varmı bu siteden. bitcoin bozdurup kendi iban hesabına para aktarabilen felen varsa biraz anlatabilir mi?

https://www.btcturk.com/Account/login
  • Düşmeyin bu hayali tuzaklara
  • 6 ay önce 800 dolardı be . Şimdi 2300 dolar.

• Konu hakkında hiç araştırma yapmayanlar hemen belli oluyor.
    Yükselince başındaki adam ortadan kaybolacak demişler. "Sistemin başındaki adam" diye birşey yok ki. Tüm kullanıcılar eşit.
    "Yasaklanırsa" dibe vurur denilmiş. Yasaklama diye birşey olamaz ki. İnternette bitcoini diğer para birimlerine çevirebileceğin, alışverişlerde kullanabileceğin sınırsız kaynak var.
    Güvenliği yok paranızı alır kaçarlar denilmiş. Zaten olay tamamen güvenlik üzerine kurulu. ASIC cihazlarıyla hatta eskiden ekran kartı ve işlemcilerle sisteme hesaplama gücü sunarsınız ve karşılığında bitcoin alırsınız.
    Manipüle ediliyor yakında değersizleşir diyenler var. Zamanında 100$ olduğunda da 500$ olduğunda da 1000$ olduğunda da aynısı söylendi. Geçiniz bunları.
    Herkesin zengin olmama meselesi de şu; 2010'da alan herkes bitcoini saklamadı ki. 3-5 sene sonra koyduğu paranın 10 mislini, 100 mislini çıkarınca satmıştır çoğu kişi beklemek yerine.
    Hayali şeye güven olmaz diyenlere cevap vermeye bile gerek yok aslında. Üzerinde 200 TL yazan kağıdın maddi karşılığı nedir? Herkes banknotlarını bankaya götürüp altın karşılığını istese kaç kişi alabilir? Bu iki konuyu bir düşünün.

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    üstad hangi siteden bitcoin alınıp sonra rahatca bozdurulabilir. boşuna şimdi cüzdan oluşturmayalım. ben az yukarda bi link paylaşmıştım. bugün 16:30 da 8.750 idi. şuan bakıyorum 8.800 olmuş.
  • bu sistem nasıl çalışıyor ve Türkiyede kullananlar varmı. Milli piyango bileti almak gibi birşey galiba bu.

• asrin43 A kullanıcısına yanıt
    16.350.813 BTC

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

bu sistem nasıl çalışıyor ve Türkiyede kullananlar varmı. Milli piyango bileti almak gibi birşey galiba bu.

Evet Türkiye'de kullanan var, piyango ile alakası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

bu sistem nasıl çalışıyor ve Türkiyede kullananlar varmı. Milli piyango bileti almak gibi birşey galiba bu.

açıklayıcı cvp in için tşk ederim iyi günler
  • Burdaki insanlara sadece gülüyorum.

2000tlyken bagir bagir bagirdim burda alin diye.

Vay efendim enayisin bilmem neler.

Ben 1.75$ ethereum classic aldim. Suan degeri 20.50$

2500$'la basladim martin ortalarinda.

Suan ellimde 35.000$ bulunduruyorum.

Oda benim kazandigim cekirdek parasi. Tanistigim cok insan var yurtdisindan. Adamlar günlük 30-40000$ kaldiriyor.

Bir tanistigim cinli dun ethereum classicten 1.4mil $ kaldirdi.

Siz burda misil misil uyumaya devam edin. Hadi eyvallah

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Uyandirma hocam anlamazlar. Birak misil misil yatmaya devam etsinler. Yemin ederim kafa yorsalar. Calismalarina gerek kalmaz. Ben kendim yurtdisindayim. Kendi isyerim var norvecte. Bos zamanlarinin cogunu bu ise adadim. 1sene calisarak biriktiremediyim parayi 2ayda kazandim. Insallah devami gelir

• Birilerinin kazanması için birilerinin kaybetmesi şart üretim olmayan bu tarz şeylerde

Bunu unutmayın

• Bu arada bu kadar ovenler övüyor çünki ponzi scheme

Siz alacaksınız ki değeri artsın :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

açıklayıcı cvp in için tşk ederim iyi günler

piyango şans işidir. cryptocoin ise düzgün bilindiği ve takip edildiği sürece bir iş haline gelebilir. İster mining olsun ister exchange işlemleri olsun , günlük mesai harcayarak normal bir işten bir kaç kat daha büyük bir kazanç haline gelebilir. Tabi araştırma ve öğrenme ruhuna sahip olmayan kişiler için bunlar boş laf yada amerikan oyunları. Zaten bu işi herkes yapsa yada yapabilse biz bu kadar kazanamayız belki de :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.