Şimdi Ara

2010 Corsa 1.3 CDTI Bu fiyata almaya değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bütcem 30-35 arası, bu corsalara bakıyordum dizellerine, ilk aracım olacak. Yalnız 32 civarlarında olanlar hep hasar kayıtlı ve satıcıları da güven vermiyor.
    şimdi 35.500 e düşen bir arkadasla görüştüm. Arabanın hiç bir boyası yada değişeni yok ve araç 131.000km ' de. Ve çeşitli yerlerinde ufak darbe ve çizikler de var göze batmayacak şekilde. Sizce 35.000'e düşürtüp bu araç alınır mı? Fazla mı vermiş olurum 2010 model ve yüksek km bir araç için? Yoksa yıl sonu mu beklenmeli? Sanki yıl sonuna kadar bişey değişmez gibime de geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SecurityMJ -- 15 Haziran 2017; 14:51:7 >

• yuzbin km alti ayni fiyata arastırmaya devam et. piyasayı bahane edip keriz.avi yapıyorlar
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    peki hocam 2013 1.2 vti Peugeot 208 ler var 50-60bin km'lerde. 40bin civarı cekiyorlar. Corsalara göre de daha dolu paket ama benzinli. Sizce 208 daha mı dogru tercih olur? Yoksa illa sene sonu beklenmeli mi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SecurityMJ -- 16 Haziran 2017; 21:20:43 >
  • SecurityMJ kullanıcısına yanıt
    C segmenti düşünmezmisiniz,

Mesela Köpek Balığı:

https://www.sahibinden.com/mitsubishi-lancer?a5_max=2012&a4_max=155555&a5_min=2008&price_min=35000&price_max=45000#/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35bine kadar çıkıyorsanız fiesta bakın, daha iyi bir araç
  • Arkadaşımda 2012 modeli var 32 bine almıştı 0. Şaka gibi ya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 1.3 cdti corsa enjoy imzamdaki aracı 35500 aldım sıfır ağustos ayında , piyasa yükseldi tabi kur vergilerde filanda artış oldu ama piyasa o civarda km düşük bulmaya çalışın hatta imkan varsa bir iki daha çıkıp euro5 motor alın makyajlı kasa 2012 ve üstü
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    evet hocam 1.3 cdti dan vazgececeğim gibi. ama 1.2 benzinlileri biraz daha uygun sanki. 40a kadar cıkabilirim 80.000 km altı mantıklı bir arac bulabilirsem.
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt
    hocam eski kasaları hosuma gitmi,yor yeni kasalarda ağır hasarlılar var hep 40 sonrası biraz temiz gibi su an
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    hocam hiç bakmamıstım bir inceleyeyim. ama yogun tavsiyeler üzerine 100.000km altına bakacagım gibi
  • 100 bin km genelde baskı balatası değişiyor , birde bakım konusu var. Yetkili servis bakımlı yada bakımları aksatılmamış araç bulmakta önemli. Bunlar hep ek masraf, opelin servisi biraz tuzlu. Birde 1.3 te baskı balata volan ile birlikte değişiyor genelde. 1.2 de çok düşük hocam, 1.3 te en azından turbo var biraz hallice .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.