Şimdi Ara

2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alone61

quote:

Orijinalden alıntı: BordooMaavi

quote:

Orijinalden alıntı: alone61

BORDO

[size=5]MAAAAVİİİİ

ŞAMPİYON

FENERBAHÇE

• Ya basliga baktim noluyor dedim sonra tarihi gordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk mahkemeleri şike var dediği zaman Fenerbahçe taraftarı eek kaka diyordu, ne oldu birden ?

Ne de güzel akladılar sizleri...

Ancak unutulmaması gereken birde kamuoyu vicdanı var. İşte o vicdanda güçlünü değil haklının hukuku işler...
  • Economics. E kullanıcısına yanıt
    Şu trabzonlulardaki özgüvene bayılıyorum ya :D ama adamlar haklı 30 yıldır ilk defa bu kadar yaklaştılar kupaya herhalde. He bir de avni akerde yenip şampiyon olduğumuz zaman yaklaşmışlardı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

Şu trabzonlulardaki özgüvene bayılıyorum ya :D ama adamlar haklı 30 yıldır ilk defa bu kadar yaklaştılar kupaya herhalde. He bir de avni akerde yenip şampiyon olduğumuz zaman yaklaşmışlardı :D

Allahtan bay tahriklere fırsat verecek kadar çocuk ve ergen değilim. Hayırlı günler
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Sen kimsin ki seni tahrik edeyim. Ben gerçekleri konuşuyorum. Sana da hayırlı günler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ecevit-61

O işler belli olmuyor 3 senedir biz tescilliydik :-)

O yüzden mi kupa bizim müzemizdeydi? Yazık... Sizlere acıyorum.Kendini vboş laflarınla avutmaya devam et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hak yerini bulacak inşallah !!! sadece ülkemizde şikeyi desteklediler ama avrupada onaylandı şike olayı son dönemlerde fıfa da devam ediyordu bu konu ve ülkemizin son adımı atması bekleniyordu.. tüpçüde onların kararı beni bağlamaz dedi şimdi beraat kararları çıktı.. artık yaptırımı yapacak avrupa oldu..
  • EnverPasha kullanıcısına yanıt
    Yahu hep başkalarından bekleyene kadar kendinizi neden savunmadınız ? Siz anca stadınıza gelen adamlara taş çakmak atmayı bilirsiniz Trabzon dışına çıktığınızda balon gibi sönüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Türk mahkemeleri şike var dediği zaman Fenerbahçe taraftarı eek kaka diyordu, ne oldu birden ?

Ancak unutulmaması gereken birde kamuoyu vicdanı var. İşte o vicdanda güçlünü değil haklının hukuku işler...

Ne oldu şimdi işinize mi gelmedi devletin mahkemesi ? Ne güzel paralel istediğinizi yapıyordu. Ince ince çalışmalar yapıyorlardı değil mi ? Bir de vicdandan bahsetmiş. Zokora Emre'ye tekme atarken neredeydi o vicdanınız ? Aynı maçta Emre'yi yerde tekmeleyen adamlarınız varken neredeydi o vicdanınız ? Vicdanmış. Sizin vicdanınızı takan yok. Doğaya silah sıkıp ver ulan kupamı diye video çekmeye devam edin siz. Kupa müzede. Çok istersen gider bakarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Infection

quote:

Türk mahkemeleri şike var dediği zaman Fenerbahçe taraftarı eek kaka diyordu, ne oldu birden ?

Ne oldu şimdi işinize mi gelmedi devletin mahkemesi ? Ne güzel paralel istediğinizi yapıyordu. Ince ince çalışmalar yapıyorlardı değil mi ? Bir de vicdandan bahsetmiş. Zokora Emre'ye tekme atarken neredeydi o vicdanınız ? Aynı maçta Emre'yi yerde tekmeleyen adamlarınız varken neredeydi o vicdanınız ? Vicdanmış. Sizin vicdanınızı takan yok. Doğaya silah sıkıp ver ulan kupamı diye video çekmeye devam edin siz. Kupa müzede. Çok istersen gider bakarsın.

Normalde bu üslupla yazılan mesajlara cevap vermiyorum çünkü sonrasında boş insanlara boşu boşuna laf-ı güzaf ettiğimi anlıyorum. Ama sana yazacağım bir sefere mahsus olmak üzere.

Şimdi öncelikle benim işime gelip gelmemesi ile alakası yok. Bu davanın başından beri ben her zaman Türk adaletine güvendim. Ancak ve ancak güvenim ne zaman kırıldı ? Aziz Yıldırım bu büyük transferleri yapıp, karar açıklanmadan 1-2 hafta önce "Türk adaletine güveniyorum, doğru kararı vereceklerdir" dediği an bende Türk adaletine olan güven kırıldı. Aziz Yıldırım davanın sonucunu öğrenmişti bile çoktan. Ki dava tapeler delil gösterilemez diyerekten düşürüldü. Böyle bir şey olabilir mi sizce ? Bildiğiniz akladılar sizi. Bu çok açık.

İkincisi Zokora'nın tekmesini vicdana bağlamışsın. Peki Caner isimli oyuncunuz yerde yatan Kayseri Erciyes Spor'lu Yasin Öztekin'i hunharca tekmelerken neredeydi vicdanlar ? Ki Zokora kendisine yapılan bir hakaret münasebeti ile o hareketi yaptı. Haklı demiyorum ancak her şeyin bir sebebi var, bunu algılayın önce. Etkiye tepki meselesi.

Doğaya silah sıkıp ver ulan kupamı diye bağıran hiç bir Trabzonspor'lu olmadı bu güne kadar. O videoyu yayınlayan da, çeken de Fenerbahçe'li çıktı. Adam gazeteye dahii çıktı. Böyle boş boş sosyal medyada 1 kere görüp araştırmadığınız, yargılamadığınız şeylerle buralarda laf sokmaya çalışmayın.

Hayırlı akşamlar..

• quote:

Türk mahkemeleri şike var dediği zaman Trabzonspor taraftarı ''işte adalet.'' diyordu, ne oldu birden ?

Ne de güzel akladılar bizleri...
  • Trabzonun hakkını yediler sistem ve baronlar FB destekçisi olduğundan güçlü dediği oldu haklının değil. Ne yazık ki durum bu

• Hacıosmanoğlu telefonların dinlendiğini biliyorduk diyordu. Elin mafyası nerden biliyor polis operasyonunu ? Nerden biliyor telefonların dinlendiğini ? Aziz Yıldırım yüzünden güvenci gitmişmiş. Herşey'e bi kılıf uyduruyorsunuz çok şükür. Zokora'yı bile savundu Volkan'ın eldiveninde getirmediği ne malum çakıyı diyen yöneticiniz var ne diyeyim ki. Daha fazla konuyu uzatmaya gerek yok. Yüce mahkeme sayesinde beraat ettik. Kupa da müzemizde. Trabzonspor formanla gidip görebilirsin. Bizim taraftar viyadükte falan sıkmaz geleceğin arabaya merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adizman

quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

fener forumuna bakın hala kupa verilecekse bursaya verilsin diyenler var, işte fenerin başındaki insanlarda bu akılda,niyette olunca böyle 100 yıllık kulübü ayaklar altına aldırıyorlar.

onların ne dediği umrumuzda değil, tabiki trabzona olan düşmanlıklarından dolayı bize verilmesi çok zorlarına gidecek ama yapacak bir şey yok hukuk kurulları ne dediyse o olacak ki, şu an bütün hukuki kararlar bizim lehimizde, seve seve bizi şampiyon etmek zorunda kalacaklar. onlar her zamanki gibi battıkları çamura arkadaş araıyorlar:) biz mahkemelerden aklandık onlar ise nereye gittilerse "siz şike yaptınız" dediler.

yapma yawww:d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Üzerinden 5 yıl geçti kupa kupa diye yırtınıyorsunuz bu 5 yılda şampiyon olmanın kıyısından geçemediniz ihtimal dahiline bile giremediniz. Bundan 30 yıl sonra da dersiniz ya ama biz 2010'da kazanmıştık çünkü muhtemelen bir daha böyle bir başarı gelmeyecek

Her zaman derim Türkiye'de 3 büyük vardır diye. Taraftar kitlenle, her daldaki sportif başarılarınla, altyapılarınla, tesislerinle ve tarihinle oluyorsun büyük takım. Trabzon'a bu zamana kadar 4. büyük demelerinin tek sebebi futbolda kupa almasıydı. Bursa da alınca hepten sıradan bir takım oldunuz. Bu 2010-2011 sizin tek dayanağınızdı o da gitti elinizden. Bazı şeyleri olduğu gibi kabullenmek lazım

• 12.haftayı iple çekiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Jobs

12.haftayı iple çekiyorum

Sebep ?
  • kesinlikle
  • Nasıl üstünü kapattılar olayın ha , Trabzonspor'un şampiyonluğunu yediler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.