Şimdi Ara

2009 HONDA ACCORD MU 2006 VOLVO S 80 2.0 Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR HEYBETLİ ARABALARI ÇOK SEVİYORUM. İKİ ARAÇ ARASINDA SEÇİM YAPAMADIM. 2009 MODEL HONDA ACCORD MU YOKSA 2006 MODEL VOLVO S 80 2.0 Mİ GÖRÜŞLERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.

• Accord derim şahsen. S80 de güzel araç ama bakımı, parçası falan daha pahalıdır, 2.elde daha zor satılır.
  • Bence de accord. Daha genç ve piyasası daha iyi bir araç. Ama s80 de yabana atılacak araç değil gemi gibi araba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Accord

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • accord un bakımları nasıl ya resimlere bakıyorum duygusal anlamda baktığımda volvo ama mantık olarak baktığımda honda diyorum. inanın mantığımla duygularım arasında kaldım :) sanki evlenecem haaa:))
  •  2009 HONDA ACCORD MU 2006 VOLVO S 80 2.0 Mİ

2009 HONDA ACCORD MU 2006 VOLVO S 80 2.0 Mİ

Kesinlikle fanatiklik olsun diye değil ama Hondanın yeri her zaman ayrıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozr2pkr -- 7 Aralık 2013; 0:07:18 >
  • Benim en vazgeçilmezim güvenlik ve konfor. Tipte önemli tabiki. Sizce hangisi sağlam konforlu. Çünkü çok kötü bi kaza yaptım ailecek yaralandık. Çok şükürki araba sağlamdıda ondan ölen kalan olmadı. Bize çarpan araba focus tu nerdeyse ikiye bölündü.

• Şahsi fikrim honda accord olur.Eğer herhangi araç başına gelebilecek kazayı düşünüp daha az zarar görmek isterseniz tabiki de volvo.
  • 2006 model volvo s80 araç kullanan varmı yada bilen. Kronik arızası veya dikkat etmemiz gereken bi durum. Cevap verirseniz çok sevinirim. Gönlüm volvodan yana ama hala bi karar veremedim. Yorumlarınız için çok tesk. Ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.