Şimdi Ara

2009 corolla 1.4d için akü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sabah aküm bitti 2009 corolla 1.4d . Akü orjinal akü idi kaç amper onuda bilmiyorum açıkcası. Tamirciyi aradım dediği 72 amper takalım dedi. Bende yarın takarız dedim ama içide kuşku oldu. Yüksek amper zararı olmaz ama alternator şarj edebilecekmi diye düşündüm.

Şimdi corollanın lternatoru 72 amperlik bir aküyü beslermi yada gidip orjinal amper derecesinde bir akümü alayım. Tavsiye ve tecrübelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Birde akü markası olarak hangi tip hangi markanın daha iyi olduğunu belirtirseniz çok yardımcı olursunuz.

Farklı sitelerden baya bir bilgi topladım  2009 corolla 1.4d için akü

Şimdi amperi geçtim ama 622 CCA değerinde akü alacağım ama alacağım sitelerde bu denlei ayrıntılar yazmıyor. Mesela mutlu aküye baktım hiçbir değer yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 3 Mayıs 2015; 11:33:22 >

• 2016 toyota corolla d4d anahtarsiz aracımın akü sü bitti aküde hicbir bilgi yok bende gittim varta 12v74ah e11 aküyü 500 tl aldım önce star stoplu akuye bakiyordum yanlislikla meger normal akü oluyormuş varta akü bulucu bu aküyü verdi bende aldum bilginiz olsun efendim
    Internette bu fiyata vardı ama ben bayiden aldım zaten sök tak uğraşmak istemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşkkürler ama 5 yıl olmuş.
  • bende alacam şimdi benimkide pert oldu 60 amper kucuk gibi geldihttps://urun.n11.com/aku/president-72-ah-amper-aku-petlas-uretim-guvencesi-24-ay-garatili-P375180063 289tl 72 amper var alsam mı acaba
  • diabl0 kullanıcısına yanıt
    Ben mutlu akü aldım. En ucuzu oydu. Yarın fotosounu çekip atarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.