Şimdi Ara

2009 boyasız 25 binde getz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, aracımı yeni aldım 1 ay olmadı, 21 bine aldım.expertize ve ustama gösterdim tertemiz sıfır gibi araba diye aldım gerçektende öyle. ama sigortamı yaptırmaya gidince agır hasarlı oldugu söylediler 9500 tl.Ustama gösterdim expertiz anlasmalı belliki dedi.Hasarı ise sol teker taşıma dingili orjinal ile değişmiş .Çok severek biniyordum ama kaydı olması benı çok üzdü bu yüzde 19.500 E aracımı satıyorum.Gerçekten masrafsız tertemiz araba istenılen yere gösterebilirsiniz.Piyasası 22-23 civarında,
    sahibindede ilanı mevcut
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2009-kazasiz-boyasiz-lpgli-getz-133782360/detay/

• Geçmiş olsun.

Böyle olayları görünce ikinci elden iyice soğuyorum.
  • Teşekkür ederim.Dolandırdılar ama araba temiz Allahtan.Tecrube oldu o niyetle bakıyorum.Alan kişi kuruş masraf etmiyecek.
  • moral bozmak gibi olmasın ancak hasar kaydı olan araçların fiyatı bayagı düşüyor yani bu fiyatlara zor görünüyor örnek araçlardan anlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Geçmiş olsun.

Böyle olayları görünce ikinci elden iyice soğuyorum.

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon111

Merhaba, aracımı yeni aldım 1 ay olmadı, 21 bine aldım.expertize ve ustama gösterdim tertemiz sıfır gibi araba diye aldım gerçektende öyle. ama sigortamı yaptırmaya gidince agır hasarlı oldugu söylediler 9500 tl.Ustama gösterdim expertiz anlasmalı belliki dedi.Hasarı ise sol teker taşıma dingili orjinal ile değişmiş .Çok severek biniyordum ama kaydı olması benı çok üzdü bu yüzde 19.500 E aracımı satıyorum.Gerçekten masrafsız tertemiz araba istenılen yere gösterebilirsiniz.Piyasası 22-23 civarında,
    sahibindede ilanı mevcut
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2009-kazasiz-boyasiz-lpgli-getz-133782360/detay/

Öncelikle geçmiş olsun diyelim..

Elinizde expertiz kağıdı var mı? Bu işleri çok bilmem ama Bence dam davalık bir durum expere güven al ağır hasarlı çıksın.Raporu veren yere karşı dava açabilirsiniz.

Exper raporunuz detaylı mı? yoksa sadece kaportada şu yerler boyalı ve değişen şeklinde basit bir rapor mu?

keşke aracı almadan 5664 e plakayı yazıp mesaj atsaydınız tramerindeki hasar kaydını öğrenmiş olurdunuz..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.