Şimdi Ara

2008 Yılı En Çok Satan Oyunlar - VGCHARTZ 2008

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VGCHARTZ 2008 yılında en çok satan oyunları listeledi. 0 olan Wii Sports çünkü wii ile beraber satılıyordu.

2008 Yılı En Çok Satan Oyunlar - VGCHARTZ 2008

Wii : 8 (7)
    DS : 7
    X360 : 6
    PS3 : 4
    PSP : 1

KAYNAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymanyak -- 28 Ocak 2009; 15:16:46 >

• helal olsun nintendoya
  • Satış rakamlarında korsanın etkisi olduğu tartışılamaz zaten. Türkiye'de bile kaç kişi sırf korsan oyun oynatıyor diye xbox alıyor. Ama 1 sene erken çıkması gibi etkenleri de göz önünde bulundurunca sanki yeterince fark açamadığı belli oluyor.
  • Bu süper mario falan nasıl geçer gow gibi cod gibi oyunları ya aklım almıyo ataride oynardım ben onları
  • Lütfen başlığı değiştirin. Bunlar resmi rakamlar değil. Little Big Planet 2 milyondan fazla sattı; ama nerede ? MGS 4'ün 4.5 milyon sattığıda aylarca önce söylendi. Bunlar tahmini rakamlar. Resmi değil!
  • lego indiana jones, fable 2 den çok mu satmış yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Doodlezz

Lütfen başlığı değiştirin. Bunlar resmi rakamlar değil. Little Big Planet 2 milyondan fazla sattı; ama nerede ? MGS 4'ün 4.5 milyon sattığıda aylarca önce söylendi. Bunlar tahmini rakamlar. Resmi değil!

Kapı kapı dolaşıp saydın herhalde.
  • ben hiç orjinal almıyorlar demedimki. adamların gelir düzeyi yüksek alıyorlar. ona bişi diyen yok. onlar sanki hiç kopya kullanmıyorlarmışcasına attığın ilk mesajını eleştirdim. ayrıca gelir düzeyi 20.000-30.000 dolar olan avrupa ve amerikada 60 dolara satılan oyun gelir düzeyi 3.500 dolar olan tr de 120 dolara satılıyor. crysis 50 milyona piyasaya sürüldü 3000 tane sattı. tr de orjinal kullanımının yaygın olmamasında bu tür etmenlerde var. neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymanyak -- 28 Ocak 2009; 15:25:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Lütfen başlığı değiştirin. Bunlar resmi rakamlar değil. Little Big Planet 2 milyondan fazla sattı; ama nerede ? MGS 4'ün 4.5 milyon sattığıda aylarca önce söylendi. Bunlar tahmini rakamlar. Resmi değil!

Arkadaşın zaten oyunlar genel olarak kaç sattı diye değil, PS3 oyunları ne kadar satmış diye girdiği çok meçhul. Öyle sattılar tamamda burda öyle yazmıyor diye niye bu kadar yırtınıyonuz onu anlamadım

• nintendo ya helal olsun adamlar listenin yarısını ele geçirmiş kimse bundan konuşmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z Z z Z z Z -- 28 Ocak 2009; 20:53:25 >
  • gta4 cok dogal dahada kırılmaz heralde bu rekor uzun bi sure.
  • @Kaka

Öbür verilere inandığına göre sen hepsini kapı kapı dolaştın galiba? Yapılan resmi açıklamalara göre Metal Gear Solid 4, 4.5 milyon civarı satmıştır. Bu biz kapı kapı dolaşsak da dolaşmasak da değişmeyecektir.
  • Nintendo yine yapmış yapacağını.

PS3'den daha fazla satış beklerdim ama bu sene herhalde bir atak yapabilir gibi. (Killzone 2, Gof Of War III vb. exc. oyunlar ile)
  • gta ps3'de daha fazla satmamışmıydı

(bence)nintendo hala dandik oyunlarıyla süper satışlar yapmayı başarıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deniz92

gta ps3'de daha fazla satmamışmıydı

(bence)nintendo hala dandik oyunlarıyla süper satışlar yapmayı başarıyor.

nintendo nun oyunları dandik değilde grafik kötü diye herkes böyle düşünüyor
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CK07

quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Arkadaşın zaten oyunlar genel olarak kaç sattı diye değil, PS3 oyunları ne kadar satmış diye girdiği çok meçhul. Öyle sattılar tamamda burda öyle yazmıyor diye niye bu kadar yırtınıyonuz onu anlamadım

Kaka

0-7 yaş grubu esprilerini başka yerde yap. Burası uygun değil. Senin gibi antipati dolaşan bir tiptende bu beklenirdi.

CK07

PS3 oyunları savunduğum yok. Beni yırtınma sebebim hakkı yenen oyunlar. Anlayamıyorsanız da benim sorunum değil...

Sana onu layık gördüm beğenmedin mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 29 Ocak 2009; 0:39:05 >

• KAKA

Senin beyin gücün yetmemiş olmasın ? Herşey açık.

Not: Fazla alıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daxteroy -- 29 Ocak 2009; 0:19:12 >
  • quote:

KAKA

Senin beyin gücün yetmemiş olmasın ? Herşey açık.

Not: Fazla alıntı.

sen beyin gücünü daha fazla zorlama bence sınıra ulaşmışın zaten
  • nintendo dandik bişi ama işe girince alıcam arkadaşlarla evde oynamak için iyi olur
  • mario cart ı madae markt da 1 dakika 10 saniye oynadım sonra baydı çoluk çombalak çok seviyor heralde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.